ورود

View Full Version : سوال: درخواست همکاری در گروه ساخت بازی آنلاین

M.M 1996
شنبه 01 شهریور 1393, 17:56 عصر
برای پروژه ساخت بازی آنلاین به یک برنامه نویس حرفه ای وب (php و html) نیازمندیم.

قابل ذکر است که این بازی فلش نیست و یک بازی استراتژیک میباشد.

شرایط:

مسلط به ایجکس (ترجیحا).

بتواند درگاه پرداخت اینترنتی طراحی کند.

مسلط به ارتباط با دیتابیس.

بتواند زمان را به دیتابیس ربط دهد. مثلا میخواهم پس از گذشت هر یک ساعت یا هر دو ساعت یا ... مقداری از دیتابیس به طور خودکار تغییر کند.

مسلط به CSS (ترجیحا).

قدرت امنیت کد ها بالا باشه.

مسلط به ساخت سیستم ثبت نام و لاگین سایت.

حقوق: درصد مساوی از درامد سایت.

تعداد اعضای گروهمون فعلا 3 نفره.

همینجا اعلام کنید.

با تشکر.

vimax23
شنبه 01 شهریور 1393, 18:10 عصر
برای پروژه ساخت بازی آنلاین به یک برنامه نویس حرفه ای وب (php و html) نیازمندیم.

قابل ذکر است که این بازی فلش نیست و یک بازی استراتژیک میباشد.

شرایط:

مسلط به ایجکس (ترجیحا).

بتواند درگاه پرداخت اینترنتی طراحی کند.

مسلط به ارتباط با دیتابیس.

بتواند زمان را به دیتابیس ربط دهد. مثلا میخواهم پس از گذشت هر یک ساعت یا هر دو ساعت یا ... مقداری از دیتابیس به طور خودکار تغییر کند.

مسلط به CSS (ترجیحا).

قدرت امنیت کد ها بالا باشه.

مسلط به ساخت سیستم ثبت نام و لاگین سایت.

حقوق: درصد مساوی از درامد سایت.

تعداد اعضای گروهمون فعلا 3 نفره.

همینجا اعلام کنید.

با تشکر.

تو بازی آنلاین گرافیست هم نیاز دارین که براتون کرکتر طراحی کنه
مسلط به ای جکس چه صیغه ای هست ؟ منظورت اینه بلد باشه با جاوااسکریپت هر کاری بکنه؟
مرچنت رو که طراحی نمیکنن! یه داکیومنت داره سیستم به هر زبانی نوشته باشی میشه راحت بهش متصل کرد
مسلط به ارتباط با دیتابیس رو اکثر برنامه نویس های زبان های داینامیک اینو میتونن کار کنن منتهی اگر سناریو نباشه پشت این جور کارها که ارتباطات منطقی مشخص باشه مساویه با زمان بی نهایت و تموم نشدن پروژه!
زمان و دیتابیس هم کاری نداره با کرون جاب سرور میشه
سی اس اس هم هر کی کدنویسی میکنه اکثرا اینو بلده
وا:لبخند: رجیستر که دیگه کاری نداره!
اون بند آخر درصد مساوی یعنی یه برنامه نویس میخوایی شما که شریک بشه حالا معلوم نیست بگیره نگیره منابع مالی پروژه برای تبلیغات فراهمه نیست برنامه ای قراردادی هست یا نیست ، برنامه نویس درست حسابی نمیاد شراکتی کار نمیکنه برادر

M.M 1996
شنبه 01 شهریور 1393, 18:31 عصر
داداش گناه من چیه که برنامه نویسیم در حد خیلی بالا نیست ولی ایده قشنگی دارم. در حد جنگ خان ها. حالا یکم پایین تر. یه گرافیستم داریم ولی هنوز بچه هستش، تازه کاره و تجربه طراحی رسمی نداره. یه شخصیت پرداز و داستان نویس هم داریم. حالا فقط یه برنامه نویس نداریم.

ایجکس: یه تکنولوژی هست که برای رفرش صفحات وب استفاده میشه بدون رفرش کل صفحه و از نو ظاهر شدن صفحه. درواقع صفحات وب رو زنده میکنه. مثلا به دیتابیس یه چیزی اضافه میشه و با ایجکس میتونیم کاری کنیم همون لحظه، اون چیز جدید، توی صفحه نمایش داده بشه. بدون رفرش کردن اون صفحه.

دانیال دزفولی
شنبه 01 شهریور 1393, 18:42 عصر
داداش گناه من چیه که برنامه نویسیم در حد خیلی بالا نیست ولی ایده قشنگی دارم. در حد جنگ خان ها. حالا یکم پایین تر. یه گرافیستم داریم ولی هنوز بچه هستش، تازه کاره و تجربه طراحی رسمی نداره. یه شخصیت پرداز و داستان نویس هم داریم. حالا فقط یه برنامه نویس نداریم.

ایجکس: یه تکنولوژی هست که برای رفرش صفحات وب استفاده میشه بدون رفرش کل صفحه و از نو ظاهر شدن صفحه. درواقع صفحات وب رو زنده میکنه. مثلا به دیتابیس یه چیزی اضافه میشه و با ایجکس میتونیم کاری کنیم همون لحظه، اون چیز جدید، توی صفحه نمایش داده بشه. بدون رفرش کردن اون صفحه.
به عنوان یه گیمر میگم D:
جنگ خان ها جذابیتی نداره
دنبال یه بازی برید که جذابیت داشته باشه !

برای ساخت یه بازی اگه قرار باشه طراحا فقط همینا رو بلد باشن که ...

M.M 1996
شنبه 01 شهریور 1393, 18:54 عصر
به عنوان یه گیمر میگم D:
جنگ خان ها جذابیتی نداره
دنبال یه بازی برید که جذابیت داشته باشه !

برای ساخت یه بازی اگه قرار باشه طراحا فقط همینا رو بلد باشن که ...

منظور من از لحاظ استراتژیکیش بود. وگرنه من خودم تاحالا جنگ خان ها بازی نکردم.

شاید یه چیزی تو مایه های گرز ولی خیلی متفاوت تر از اون.

بهت قول میدم اگه بتونم یه طراح پیدا کنم که همین موارد رو بلد باشه یا حتی خودم بلد بودم. میتونستم سایتو بزنم.

با تشکر

vimax23
یک شنبه 02 شهریور 1393, 07:50 صبح

من قصد مسخره کردن یا دلسرد کردنتو نداشتم برادر ، منتهی در مورد چیزایی که مینویسی بیشتر بنویس آره یکی از کارهایی که با ای جکس میشه کرد همین لود کردن هست نمیخوام کش بدم بگذریم
از من میشنوی وقتی میگی بازی آنلاین گرافیست نداری بی خیالش بشو شخصیت پردازی داستان بازی همینطور خرکی نیست ، اینکه داستان نویس رو داری خوبه ولی مهم تر گرافیسته که میگی هنوز بچه هست چون کار گرافیکی علاوه برا استعداد تجربه نیاز داره با بالا رفتن سن به دست میاد
من میتونم پایتون یا پی اچ پی وارد هر پروژه مشارکتی بشم ولی پروژه ای که من بدونم ارزش مالی داره دو اینکه واقعا ایده باشه نه اینکه گرز و جنگ خان ها و آسمان دژ و این مدلی باشه اینا که ایده نیستن
دوم اینکه همونطور که گفتم غیر از سناریو مهم تر برای بازی گرافیست هست اینو نداشته باشی اصلا جلو نمیره مگر اینکه واقعا سنارویوی جذابی داشته باشه با گرافیک پائین و برنامه نویسی خوب یوزر جذب کنه
سوم بازی آنلاین نیاز به تبلیغات تو سایت های سوشیال نتورک و گیم کانورسیشن های ایرانی داره شما همچین بودجه ای داری؟
پنجم حداقل نیاز یه بازی آنلاین یه ددیکیت سرور هست ، وی پی اس ظرفیت سخت افزاریش مجازی و محدود هست {بازی خوب پیش بره دیتاسنترهای ایرانی خودشون اسپانسرت میشن}
چهارم ثبت بازی تو وزارت ارشاد هست که این یه مشت بی سواد میان از روی سی دی! بازیو میبینن بعد بهت رنک میدن و سرتیفیکت بازی که خودش معتبر میکنه سایتو
با این تفاسیر بیشتر در موردش فکر کن

white tower
یک شنبه 02 شهریور 1393, 09:29 صبح
عزیز جان از پست هات معلومه که برنامه نویس نیستی.پول هم نداری.فقط یه چیزی به فکرت رسیده.پس فکرش رو از سرت بنداز بیرون یا برو دنبال اینکه خودت برنامه نویس شی و پیاده کنی یا پولش رو جور کن.پول هم داشته باشی اولین کسی که بفهمه ایده خوبی داری می زنه تو گوشش به خودت چیزی نمی رسه.خودت بی خیال شو