PDA

View Full Version : زومبر روی عکس

esmail3309
شنبه 01 شهریور 1393, 17:57 عصر
سلام دوستان

یک برنامه برای بازار فرستام و ایمیل دادن که "اندازه نوشته‌های برنامه کوچک است. لازم است امکان تغییر اندازه نوشته‌ها به برنامه اضافه شود."

چند تا عکس از برنامم:
122580 122581

مشکل اینجاست که من این عکسارو یکی یکی با فتوشاپ طراحی کردم و اطلاعاتشونو تایپ کردم و به عنوان یک jpg ذخیرشون کردم و به ترتیب داخل scrollview قرارشون دادم!!
و البته فایل های لایه باز psd خیلی هاشونو هم ندارم(برای ادیت) :متعجب:

الان من چی کار کنم؟تعداد عکسا خیلی زیاده اگه بخوام تک تک دباره ادیت کنم چند هفته طول میکشه
راه حل چیه؟

داخل یک برنامه دیدم که بالای تصاویر علامت ذوم بود و با انتخاب علامت ذوم عکس بزگتر نشون داده می شد و به صورت scrollview به چپ و راست میشد حرکتش داد!!(یعنی اینقدر ذوم می شد که مقداری از عکس از سمت چپ و راست بیرون میزد با این که خود عکس داخی یک صفحه ای بود که scrollview عمودی داشت!! )چطوری میتونم همچی scrollview رو بنویسم؟

farhadfery
شنبه 01 شهریور 1393, 19:18 عصر
الان من متوجه شدم سایز متن کوچیکه یا سایز عکس ها.
شما باید عکس ها را با سایزهای مناسب در پوشه drawable بگذارید. اینکه عکس ها قابلیت زوم داشته باشند به نظرم به کار اینجا نمی خوره. بیشتر برای گالری یا مشاهده عکس در سایز واقعی در صورتی که کاربر مایل باشه مناسبه

smemamian
شنبه 01 شهریور 1393, 19:32 عصر
سلام

مشکل اصلی شما همین جاست :

این عکسارو یکی یکی با فتوشاپ طراحی کردم و اطلاعاتشونو تایپ کردم و به عنوان یک jpg ذخیرشون کردم و به ترتیب داخل scrollview قرارشون دادم!!
و البته فایل های لایه باز psd خیلی هاشونو هم ندارم(برای ادیت) :متعجب:

شما باید این کار رو با طراحی ListView یا Scrollview انجام می دادید.

به هرحال، شما می توانید از این کتابخانه استفاده کنید :

لینک (https://github.com/chrisbanes/PhotoView)

dasssnj
یک شنبه 02 شهریور 1393, 07:41 صبح
متاسفانه زوم کردن روی عکس ها باعث افت کیفیت زیادی میشه . شما از همون اول باید از لیست ویو استفاده می کردید .

esmail3309
یک شنبه 02 شهریور 1393, 08:38 صبح
متاسفانه زوم کردن روی عکس ها باعث افت کیفیت زیادی میشه . شما از همون اول باید از لیست ویو استفاده می کردید .

نه
عکسایی که اینجا آپلود کردم بی کیفیته

تصاویر اصلی خیلی با کیفیت تره و با ذوم کردن تغریبا افت کیفیت نداره

یکی یک کمکی برسونه که چطور ذوم کنم آخه بیش تر از 200 تا تصویر همین جوری هستن

اگه بخوام یکی یکی ادیت کنم خیلیی کار داره:ناراحت:

farhadfery
یک شنبه 02 شهریور 1393, 17:14 عصر
خویب کار اصولی انجام بدید.