PDA

View Full Version : سوال: دو مشکل اساسی در صفحات وردپرسی

dr.undead
یک شنبه 02 شهریور 1393, 22:24 عصر
سلام
من توی سایتم یک صفحه تماس با ما ساختم که

(مشکل اول)
وقتی اون صفحه رو باز میکنم این پیغام رو میده

Fatal error:Call to undefinedfunction get_header()in/home/**/public_html/wp-content/themes/**/contactus.php on line 1

به درستور

<?php get_header();>

ایراد میگیره
هر صفحه ای که میخوام درست کنم و این دستورو میزارم همین پیغام رو میده

(مشکل دوم)
آدرس صفحه ای تماس با مارو به صورت دستی دادم
یعنی اینجوری(که فکر میکنم غیر استاندارده و مشکل اول به همین بستگی داره)

<li><a href="<?php echo get_template_directory_uri();?>/contactus.php" > فرم تماس</a></li>

اگر این استاندارد نیست لطف کنید بگید چجوری میتونم لینک دستی (یک صفحه شخصی شده) بزارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

mostafae
یک شنبه 02 شهریور 1393, 22:51 عصر
واسه فرم از پلاگین استفاده کردی؟ اگه نه از پلاگین contact form7 استفاده کن

dr.undead
یک شنبه 02 شهریور 1393, 23:45 عصر
بدون پلاگین فرم رو نوشتم الان مشکلم چیز دیگس
شما میتونی کمک کنی ؟

ABZiko
یک شنبه 02 شهریور 1393, 23:57 عصر
می دونی مشکل از چیزه دیگه ای است. شما الان یک صفحه php ساختین که قراره ورودی های input ها رو بگیره و اون ها رو ارسال کنه به سمت سرور ولی این تابع برای وردپرس هست و ربطی به php شما نداره که می خواین بهش لینک بدین.
در مورد سوال دومتون هم من از این استفاده می کنم :

<?php bloginfo('template_url'); ?>/

dr.undead
دوشنبه 03 شهریور 1393, 00:25 صبح
می دونی مشکل از چیزه دیگه ای است. شما الان یک صفحه php ساختین که قراره ورودی های input ها رو بگیره و اون ها رو ارسال کنه به سمت سرور ولی این تابع برای وردپرس هست و ربطی به php شما نداره که می خواین بهش لینک بدین.
در مورد سوال دومتون هم من از این استفاده می کنم :

<?php bloginfo('template_url'); ?>/

ممنون اما باز درست نشد
Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/***/public_html/wp-content/themes/***/contactus.php on line 1
این پیغام رو میده

:sad:

ABZiko
دوشنبه 03 شهریور 1393, 00:34 صبح
می شه کداتون رو قرار بدین؟

dr.undead
دوشنبه 03 شهریور 1393, 10:47 صبح
بله اما چیزه خاصی توش نیست
header.php

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd"><html><head><link href="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/style.css" rel="stylesheet"/><link href="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/css/bootstrap.css" rel="stylesheet"/><link href="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/css/bootstrap-responsive.css" rel="stylesheet"/><script src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/js/jquery.js" type="text/javascript"></script><script src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/js/my.js"></script><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"><title><?php bloginfo('name') ?></title>
</head><body><header class="container-fluid header"></header>

contactus.php

<?php get_header();>
<h3>صفحه تماس با ما</h3>
<?php get_footer();>

اما اون اروری که عرض کردم رو میده :sad: