PDA

View Full Version : حرفه ای: راه حل برای پیغام خطای 403

unicloob
دوشنبه 03 شهریور 1393, 08:13 صبح
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یک سایت با asp.net mvc نوشتم و از فریم ورک 4.5 استفاده کرده ام و لی وقتی اپلودش کردم با پیغام زیر روبرو شدم
403 - Forbidden: Access is denied.You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.
البته این پیغام خطا برای سایت های که به صورت mvc نوشته شده است پیش می آید از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم منو راهنمایی کنند

ali_72
دوشنبه 03 شهریور 1393, 08:26 صبح
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یک سایت با asp.net mvc نوشتم و از فریم ورک 4.5 استفاده کرده ام و لی وقتی اپلودش کردم با پیغام زیر روبرو شدم
403 - Forbidden: Access is denied.

You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.

البته این پیغام خطا برای سایت های که به صورت mvc نوشته شده است پیش می آید از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم منو راهنمایی کنند

فکر نمیکنم به mvc بودن سایت ربطی داشته باشه سایتت آپلود شده و تنظیمات درستی انجام ندادی یکی از folder هات permission داره
به پنل هاست مراجعه کنید و مطمئن شوید permission درستی ست کردید
از پشتیبانی خود هاست هم میتونید کمک بگیرید
موفق باشید

unicloob
دوشنبه 03 شهریور 1393, 14:23 عصر
نه به permission ربطی نداره چون مشکل برای سایت هایی که به صورت mvc نوشته می شود

hakim22
دوشنبه 03 شهریور 1393, 16:41 عصر
این مشکل گاهی به دلیل عدم دسترسی شما به فولد App_Data هست. سایت شما هنگام بالا آمدن قصد ایجاد بانک اطلاعاتی در این مسیر را دارد که ممکن است به دلایل زیادی مجوز این کار را نداشته باشید. اینگونه مشکلات را میتوانید از پشتیبانی هاست پیگیری کنید.