PDA

View Full Version : نحوه ایجاد لایسنس برای کامپوننت یا dll

r_khan
دوشنبه 03 شهریور 1393, 12:47 عصر
با سلام
میخوام برای dll یا کامپوننتی که میسازم لایسنس های 1 ساله یا بیشتر بدهم
کسی در این زمینه کار کرده؟
یا از نحوه کار انها اطلاعی داره؟

danialafshari
دوشنبه 03 شهریور 1393, 13:18 عصر
با سلام
به نظر من کار شما اشتباه است
اومدیم یکی کامپوننت شما رو خریداری کرد و در پروژه ازش استفاده کرد. اونوقت بعد 1 سال پروژه ای که دست مشتری هست از کار بیفتد ؟
بهتره از همون اول بزارید و پس از خریداری همیشگی بشه، برای اینکار هم میتونید یک page درست کنید که بعد از Expire موقع اجرا ظاهر میشه و میگه این کامپوننت رجیستر نشده
یا بیاین یک صفحه طراحی کنید که روی کامپوننت رو بپوشونه و نتونه ازش استفاده کنه
یک پراپرتی هم می تونید بزارید برای دریافت Licence
موفق باشید

r_khan
دوشنبه 03 شهریور 1393, 13:37 عصر
با سلام
به نظر من کار شما اشتباه است
اومدیم یکی کامپوننت شما رو خریداری کرد و در پروژه ازش استفاده کرد. اونوقت بعد 1 سال پروژه ای که دست مشتری هست از کار بیفتد ؟
بهتره از همون اول بزارید و پس از خریداری همیشگی بشه، برای اینکار هم میتونید یک page درست کنید که بعد از Expire موقع اجرا ظاهر میشه و میگه این کامپوننت رجیستر نشده
یا بیاین یک صفحه طراحی کنید که روی کامپوننت رو بپوشونه و نتونه ازش استفاده کنه
یک پراپرتی هم می تونید بزارید برای دریافت Licence
موفق باشید

کامپوننت هایی دیدم که لایسنس سالانه دارند. این موضوع که حین کار مشتری لایسنس از کار بیافته برای منم جای سواله
سوال اینه که چطور این لایسنس رو تولید کنم و فقط برای فرد خریداری کننده باشه و لاغیر

shahryari
دوشنبه 03 شهریور 1393, 17:38 عصر
کامپوننت هایی دیدم که لایسنس سالانه دارند. این موضوع که حین کار مشتری لایسنس از کار بیافته برای منم جای سواله
سوال اینه که چطور این لایسنس رو تولید کنم و فقط برای فرد خریداری کننده باشه و لاغیر

دوست گرامی کار خارق العاده ای نمیکنن که ....
میان تاریخ انتها رو مشخص میکنن سیستم که به اون تاریخ و از اون به بعد رسید لایسنسش از کار میوفته...
برای جلوگیری از عقب و جلو کشیدن تاریخ سیستم هم راه بسیار است همچنین برای تعویض ویندوز (که باید آنلاین کنترل بشه هنگام نصب اولیه) و .....

r_khan
دوشنبه 03 شهریور 1393, 21:17 عصر
دوست گرامی کار خارق العاده ای نمیکنن که ....
میان تاریخ انتها رو مشخص میکنن سیستم که به اون تاریخ و از اون به بعد رسید لایسنسش از کار میوفته...
برای جلوگیری از عقب و جلو کشیدن تاریخ سیستم هم راه بسیار است همچنین برای تعویض ویندوز (که باید آنلاین کنترل بشه هنگام نصب اولیه) و .....
ممنون که پاسخ دادید ولی جواب سوالم رو نگرفتم هنوز

سوال اینه که چطور لایسنس رو تولید کنم و فقط برای فرد خریداری کننده باشه و لاغیر