PDA

View Full Version : شبیه سازی مولتی تاچ در برنامه

dasssnj
سه شنبه 04 شهریور 1393, 07:52 صبح
سلام دوستان.
من می خوام برنامه ای برای نمایش تصاویر بنویسم و توی اون می خوام از قابلیت مولتی تاچ برای زوم استفاده کنم (pinch to zoom) و این برنامه را برای تبلت های ویندوزی قراره بسازم .
مشکل من پیاده سازی برنامه نیست بلکه تست اونه . چون کامپیوتر قابلیت مولتی تاچ نداره نمی تونم تست کنم.
آیا راهی برای شبیه سازی مولتی تاچ هست ؟ مثلا برنامه ی شبیه ساز یا استفاده از گوشی اندروید به جای صفحه تاچ .
لطفا اگه راهی بلدین دریغ نکنین یا اگه برنامه ای دارین معرفی کنین

می خوام قبل از اینکه برنامه را بنویسم ببینم اصلا میشه تستش کرد و ارزش نوشتن داره یا نه .
ممنون .

کامبیز اسدزاده
سه شنبه 04 شهریور 1393, 10:25 صبح
سلام دوستان.
من می خوام برنامه ای برای نمایش تصاویر بنویسم و توی اون می خوام از قابلیت مولتی تاچ برای زوم استفاده کنم (pinch to zoom) و این برنامه را برای تبلت های ویندوزی قراره بسازم .
مشکل من پیاده سازی برنامه نیست بلکه تست اونه . چون کامپیوتر قابلیت مولتی تاچ نداره نمی تونم تست کنم.
آیا راهی برای شبیه سازی مولتی تاچ هست ؟ مثلا برنامه ی شبیه ساز یا استفاده از گوشی اندروید به جای صفحه تاچ .
لطفا اگه راهی بلدین دریغ نکنین یا اگه برنامه ای دارین معرفی کنین

می خوام قبل از اینکه برنامه را بنویسم ببینم اصلا میشه تستش کرد و ارزش نوشتن داره یا نه .
ممنون .

منظورتون رو دقیق متوجه نشدم ولی من Genymotion رو پیشنهاد میکنم.

dasssnj
سه شنبه 04 شهریور 1393, 21:38 عصر
genymotion برای اندرویده وبرنامه های اندروید که به زبان جاوا هستن را میاره. من برای تبلت های ویندوزی منظورم بود و با سی ++ کد می زنم .