PDA

View Full Version : سوال: انتخاب چند radio button و ذخیره انها در دیتا بیس؟؟

marziehm869
سه شنبه 04 شهریور 1393, 15:22 عصر
سلام
من یه لیست مثل رزرو کارگاه دارم هر کارگاه یه radio button داره کاربر میتونه چنتارو انتخاب کنه . هر کدوم انتخاب شده تو دیتا بیس ذخیره بشه!!واقعا نمیدونم چطوری اینکارو بکنم میشه راه نماییم کنید.
مرسی

Mori Bone
سه شنبه 04 شهریور 1393, 15:29 عصر
کاربر میتونه چنتارو انتخاب کنه
سلام به شما. خودتون می فرمایین چند تارو، پس نباید از radio button استفاده کنید. باید از چک باکس استفاده کنید.
دقیق تر بفرمایید تو کجا مشکل دارید. (طریقه ذخیره سازی توی دیتابیس، کدنویسی، طراحی یا ...)

marziehm869
سه شنبه 04 شهریور 1393, 15:36 عصر
سلام به شما. خودتون می فرمایین چند تارو، پس نباید از radio button استفاده کنید. باید از چک باکس استفاده کنید.
دقیق تر بفرمایید تو کجا مشکل دارید. (طریقه ذخیره سازی توی دیتابیس، کدنویسی، طراحی یا ...)

باتمام تو گروهای مختلفن از این لحاظ مشکل نداره.
طریقه ذخیره سازی،ینی انتقال مقادیر به صفحه ای که کواری توش نوشته شده،

<label> <input type="radio" name="RezervK1" value="گارگاه آموزشی مقاله نویسی" id="RadioGroup1_0" /> شنبه 1-2
</label>
type دارمname دارم value دارم خوب چی رو بفرستم به صفحه بعد،چجوری بگم این انتخاب شده پس مقدار value ش رو بریز داخل جدول،مقدار valu رو باید بریزه تو دیتا بیس؟

یه اینجور کدی درسه؟

if($r_RezervK1){$result=mysql_query("INSERT INTO `emkanat`(`id`, `code`, `workshop`, `stroll`) VALUES ('','$id','$r_RezervK1.value','')");if(!$result){echo 'could not run query'.mysql_error();exit;}

Mohammadsgh
سه شنبه 04 شهریور 1393, 19:00 عصر
اگه بین چند تا radio موندید.نام همه radio ها یکی باشه ولی value فرق کنه.و اونجوری هر radio رو بفرستید value اون تو دیتابیس ذخیره میشه
توی کوئری دیتابیس هم نامشو ذخیره کنید:لبخندساده: