PDA

View Full Version : آیا کاربران عادی هم جزء مسئولین این انجمن هستند یا خیر؟!

Coder#
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 00:07 صبح
سلام.
چرا در خیلی از تاپیک های این بخش، برخی از کاربران عادی به سوالات کاربران دیگه پاسخ میدن؟ در این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?466610-%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%AC%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D9%85%D8%B2%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F%D8%9F!!!)، فکر نمی کنم که مثلا این کاربر (http://barnamenevis.org/member.php?289901-Mori-Bone)جزء مسئولین این انجمن باشه، اگر هست، چه پُست و مقامی رو در اختیار داره؟
سوال من اینه: آیا من هم جزء مسئولین این انجمن حساب میشم یا خیر؟ اگر خیر (که قطعا جواب همین خواهد بود)، پس چرا کاربران عادی به سوالات کاربران دیگه پاسخ میدن؟ مگه اسمش گفت و گو با مسئولین سایت نیست؟ خب پس موضوع چیه؟
تعجب می کنم که چرا یک کاربر در بخشی که اساسا ربطی به اون نداره دخالت می کنه. چرا یک کاربرعادی در این بخش اظهار نظر می کنه؟
عنوان بخش رو تغییر بدید یا حداقل طبق گفته خودتون عمل کنید یا اون کاربران رو اخراج کنید یا مدیران رو اخراج کنید یا کُلا درب این انجمن رو تخته کنید.
این انجمن کُلی مدیر داره و اونوقت همه نشستن تا کاربران عادی به سوالات کاربران دیگه پاسخ بدن؟
حتی اگر مدیری به سوالی در این بخش پاسخ بده، درواقع اون مدیر ربطی به اون سوال و موضوع بیان شده نداره.
این چیزیه که خودتون در عنوان این بخش نوشتید و درواقع حرف من نیست. من فقط میخوام که دلیل قانع کننده ای برام بیارین، چرا که در غیر این صورت، روند کار این بخش به بخش های دیگه بازتاب می کنه.
کاربران عادی بسیار محترم هستن، اما باید در چارچوب معین شده ای اظهار نظر بکنن; در چارچوب کاربری خودشون.
مسئولین پاسخ بدن.

ایلیا آخوندزاده
سه شنبه 11 شهریور 1393, 12:15 عصر
سلام و درود
سوالی از شما داشتم و آن اینکه آیا رئیس جهمور میتونه هرکاری که دلش بخواد رو بکنه؟
قطعا جواب " خیر " است چون تصمیم او باید مطابق نظرات مردم جامعه باشد و در این انجمن شما هم مسئول هستین و باید نقاط ضعف و قدرت انجمن رو بشناسین و به کسی که توان دسترسی بالایی داره بگین تا اونم اگه نظر شما مفید بود با دیگر مدیرا بحث کنه و اگه تصویب شد جامه عمل بپوشونه. وقتی کاربرا جواب شما رو میدن معنیش این نیست که مدیرا بیخیال هستن اونا منتظرن تا همه جواب بدن و بنابه جواب ها و میزان موافقت یا مخالفت کاربرا تصمیم بگیرن. ولی شما از روزی که وارد انجمن شدین فقط یا توهین کردین یا شکایت یا درخواست اخراج ("بطور مثال در تالار c درخواست اخراج کامبیز اسدزاده رو کرده بودین") و جالب تر از اون اینکه شما فقط پست احمقانه ایجاد میکنید و در میرید حالا هم وقتی جوابا داده شد شما هیچ توجهی هم به تاپیک نمیکنید. لطفا خودتونو اصلاح کنین و از افکار منفیتون دس بردارین.

ایلیا آخوندزاده
سه شنبه 11 شهریور 1393, 12:26 عصر
اینم یکی از تاپیک های شما :

سلام
تو همین قسمت فرق سی و سی پلاس گفته شده اما من هنوز نفهمیدم که فرقشون چیه. من تا حدودی سی بلدم اما میخواهم بصورت حرفه ای رو برنامه نویسی سخت افزار با کمک از توابع ای پی ای و همچنین برنامه نویسی سوکت را شروع کنم .میشه لطفا بگین از کدام استفاده کنم؟
C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ �� �‎‎‎‎‎‎ or C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‎ ‎‎‎‎‎‎ or vC#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ �� �‎‎‎‎‎‎ or vC++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ � ��‎‎‎‎‎‎ or C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‎ ‎‎‎‎‎‎.net

از هیچکدام. برو به سمت زبان C یا Assembly. مگه نمیگی 'سخت افزار'؟ پس این دو زبان از این چند زبان کثیفی که مثال زدی، بسیار بهترن. اگر دسترسی بیشتر به سخت افزار میخوای، برو سراغ این ها (تاکید بیشتر من زبان Assembly هست).
فقط نادان ها از این نوع زبان های برنامه نویسی که تو مثال زدی استفاده می کنن; این افراد قطعا دانشی نداشته و تنها تایپ کردن رو بلد هستن. نمونه این افراد، اساتید همین انجمن هستن.
درضمن، اینجا یک انجمن فارسی زبانه، بنابراین چه احتیاجی به استفاده از کلمه انگلیسی 'or' هست زمانی که می تونی از کلمه فارسی 'یا' استفاده کنی؟

C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ �� �‎‎‎‎‎‎ :پیشرفته c می باشد با کلاس های بیشتر و هم چنین خاصیت شی گرایی دارد

پس از پیشرفت و زحمات دیگران لذت ببر و به نادانی خودت تکیه کن.

مهم نیست با چه زبانی کار می کنید مهم اصول و مفهوم برنامه نویسی به ویژه مفهوم شیگرایی می باشد
بعلاوه مهندسی نرم افزار و از همه مهم تر معماری نرم افزار که پایه اصلی نرم افزار های موفق و رایج در بازار می باشد
از توضیحاتم نترس پله به پله باید این مراحل طی کنی تا یک مهندس واقعی بشی (نه فقط یه لیسانس):چشمک:

آها، یعنی زبان برنامه نویسی مهم نیست و مهم شیء گراییه؟... عجب. جنست چیه؟ مفهوم شیء گرایی رو پیش خودت نگه دار و اینجا مهم اینه و مهم اونه نکن.
مهندسی و معماری نرم افزار رو برام توضیح بده. میخوام ببینم یک به اصطلاح برنامه نویس شیء گرا از این دو کلمه چی می فهمه. منظورت از 'مهندسی' لابد همون 'استفاده از زحمات کمیته زبان های برنامه نویسی' هستش دیگه؟ 'معماری' ؟ بیشتر ازاین نگو که خنده ام گرفته.
راجع به خط سومت: اقای مهندس بسیار بسیار نصیحت به جا و فوق العاده ای بود; لنگه نداشت. لیسانسی ها؟! بالاتر؟! هه.

آغا به نظر تون تو این خانواده C کدو مشون بیشتر تجاری میشن .......
یعنی میشه با هاشون کار کرد......

کله توست که باید چیزها رو در دنیای واقعی تجاری کنه، نه اینکه خود چیز ها خود به خود تجاری بشن.

دنیا داره به طرف چند سکوییها میره پس به نظر من واقعا C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ �� �‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ عاقلانه تره

به دنیا بگو توی آشپزخونه بمونه و کاری به این کارها نداشته باشه.
عقل تو عقل خودته. کُلی نظر نده.

بعد از چندین سال برنامه نویسی اگر قرار بود که به عقب برگردم بدون هیچ شکی باز هم Delphi و C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ �� �‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎/Qt رو انتخاب می کردم. به نظر من در دنیای Native Code این دو ابزار برنامه نویسی هنوز بی رقیب هستند. :چشمک:

اینکه تو چه چیزی رو انتخاب کردی، و خواهی کرد، برای کسی مهم نیست. این ابزارها بی رقیب نیستن، تنها مخصوص افرادی مثل تو هستن.

همونطور که از اسم ++C پیداست یک سری قابلیت ها مثل شی گرایی به این زبان اضافه شده

شیء گرایی قابلیت نیست، آسوده سازی صد درصد تو به اصطلاح برنامه نویسه.

برای ارتباط با سخت افزار و درایور نویسی بهترین زبان ++C هست.

مگر اینکه معلم ابتدایی تو کلمه 'بهترین' رو به تو به خوبی یاد نداده باشه. پیش یک روانپزشک برو و اطلاعات بی شک غلط تحویل مَردم نده.

از این به بعد کلمه جمعِ 'اَساتید' رو لکه دار نکنین; اینجا اُستادی وجود نداره.

وکسی که سوال پرسیده شما اینجوری جواب دادین :
"کتاب بخون و کمی به کله ات فشار بیار."