PDA

View Full Version : سوال: قابل توجه اقای کرامتی و بچه های بالا

motherboard
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 15:41 عصر
سلام.اقای کرامتی.از اونجا که انتقاد کردن از ادیتور سایت در برابر شما امر بیهوده ای هست و شما معمولا توجهی به این قضایا ندارید با این حال انتقادم رو در این تاپیک قرار می دهم تا شاید فرد دلسوزی پیدا شود و به این مشکل رسیدگی کند.مشکل اینجاست که ادیتور سایت خیلی نابسامان هست.قبلا هم دوستان دیگه از ادیتور سایت انتقاد کرده بودند.یک مشکل خیلی بزرگی که ادیتور دارد قسمت حذف کردن است.این چه جوریه که بعضی اوقات یک پست و یا تاپیک رو میشه حذف کرد و یا بعضی اوقات نمیشه حذف کرد.درواقع بعضی اوقات ادیتور دکمه حذف رو برامون قرار میده و بعضی اوقات نه!!!! این چه ادیتور هست که باید کد های ++c رو اول تو نت پد کپی کنیم و بعد در تگ ++c بچسبانیم!!!!!! هر چند اگر قرار باشد شما به این تاپیک پاسخ دهید در واقع از ادیتور سایت تعریف می کنید و می گویید که از بهترین هاست!!!!!

مهدی کرامتی
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 18:43 عصر
مشکل اینجاست که ادیتور سایت خیلی نابسامان هست.قبلا هم دوستان دیگه از ادیتور سایت انتقاد کرده بودند
ادیتور مشکل نداره، اونی که شما می گید اسمش Syntax Highlighter است و سازنده اش باید درستش کنه تا ما هم نسخه جدید رو نصب کنیم.

این چه جوریه که بعضی اوقات یک پست و یا تاپیک رو میشه حذف کرد و یا بعضی اوقات نمیشه حذف کرد.درواقع بعضی اوقات ادیتور دکمه حذف رو برامون قرار میده و بعضی اوقات نه!!!!
ادیتور دکمه حذف نداره! کدام دکمه منظورتان است؟

این چه ادیتور هست که باید کد های ++c رو اول تو نت پد کپی کنیم و بعد در تگ ++c بچسبانیم!!!!!! هر چند اگر قرار باشد شما به این تاپیک پاسخ دهید در واقع از ادیتور سایت تعریف می کنید و می گویید که از بهترین هاست!!!!!
شما بالطلبع در هیچ ادیتوری نمی توانید کد را از یک منبع HTML کپی/پیست کنید. اگر می خواهید اینکار را انجام ندهید پس از کپی کردن کد و چسباندن آن در ادیتور، کدتان را Select کرده و روی دکمه Remote Formatting (اون آیکون AA که روش ضربدر خورده) کلیک کنید.

motherboard
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 19:08 عصر
ادیتور دکمه حذف نداره! کدام دکمه منظورتان است؟
لطفا نگویید که از وجود دکمه حذف بی اطلاع هستید!! :متعجب: :عصبانی++:
مثلا وقتی یک پستی رو ارسال می کنیم و بعد احساس می کنیم که پست باید حذف شود و یا اینکه ویرایش شود.در پایین همون قسمت پستی که فرستادیم 4 تا گزینه وجود دارد!!!! از راست : دکمه ویرایش و حذف!!!! 2- دکمه پاسخ!!! 3- دکمه پاسخ با نقل قول!!!! 4- نقل قول های چندگانه!!!! حالا موضوع این است که هر از گاهی امکان حذف پست وجود دارد و هر از گاهی امکان حذف پست وجود ندارد!!!!

مهدی کرامتی
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 00:52 صبح
من چند ماه پیش حذف توسط افراد غیر مدیر رو در کلیه بخش ها غیرفعال کردم.

در کدام بخش چنین گزینه ای را دیدید؟

a.r.khoshghalb
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 02:20 صبح
منم دکمه حذف رو نمی بینم!
ولی حالا که بحث ادیتور شد!
آقای کرامتی ادیتور rtl نیست! صرفا از راست می نویسه ولی راست چین نیست! یه حرکتی بزنید سر این قضیه، پدرمون در اومد انقدر هر بار خواستیم تو پرانتز یه چیزی بنویسیم اذیت شدیم.
و یه مشکل دیگه اینکه نمیشه توی یه شورت کد، از شورت کد دیگه استفاده کرد (short Code)
مثلا نمیشه هم هم اندیس گذاشت هم به صورت کد نوشت. یکی از شورت کد ها (شورت کد توییه) کار نمی کنه. به این صورت :

NAndis
در حالی که باید این متنی باشه که میره تو قسمت کد:
NAndis

IamOverlord
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 04:26 صبح
سلام دوست عزیز!
فکر می کنم Editor این انجمن راست چین می کنه، اتفاقا مشکل من اینه که چه طوری هم از چپ به راست بنویسم و هم چپ چین کنم!
ضمنا قسمت کد برای گذاشتن کدی هست که شما مثلا در gedit و Notepad و ... می نویسید و لزومی نداره که Subscript و Superscript یا خیلی از امکانات دیگه رو ارائه بده... تا حالا ندیدم در محیط برنامه نویسی خاصی به اون صورت کدنویسی شده باشه...

a.r.khoshghalb
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 04:30 صبح
یا منظور من رو از راست چین بودن متوجه نشدی یا ... !
الان برای مثال. سعی کن این عبارت رو خارج از محیط کد بنویسی :

a * (b+c)

IamOverlord
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 05:46 صبح
یا منظور من رو از راست چین بودن متوجه نشدی یا ... !
الان برای مثال. سعی کن این عبارت رو خارج از محیط کد بنویسی :

a * (b+c)
خوب به خاطر این که هم متن راست چین هست و هم از راست به چپ، این بلا سرش می آد دیگه!
editor این انجمن امکان راست چین (Align Right) و چپ چین (Align Left) کردن رو ارائه می ده...
احتمالا راست چین، چپ چین و ... رو با هم اشتباه گرفتید یا ... ! (*)
همون متن رو در یه editor ـی که فقط برای زبان انگلیسی هست بنویسید، می بینید که مشکلی پیش نمی آد... چون اون editor ضمن این که چپ چین می کنه، از چپ به راست هم می کنه...
یا مثلا در این editor یه متن انگلیسی رو چپ چین کنید، جای علائم نگارشی به هم می ریزه، چون هنوز متن از راست به چپ هست...
در واقع editor این انجمن برای رفع این مشکلات باید امکان از چپ به راست نوشتن رو هم ارائه بده...

(*) من این معادل ها رو در نظر گرفتم:
راست چین: Align Right
چپ چین: Align Left
از راست به چپ: Right To Left
از چپ به راست: Left To Right

motherboard
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 11:12 صبح
من چند ماه پیش حذف توسط افراد غیر مدیر رو در کلیه بخش ها غیرفعال کردم.

در کدام بخش چنین گزینه ای را دیدید؟
به عکس های زیر نگاه کنید اینها همه چند نمونه است!!!! از این نمونه ها تو بخش سی پلاس پلاس فراوان است.!!!!
122786

122787

اقای کرامتی با احترام فراوان اما ایا زمانی که خودتون بر قسمت فنی سایت تسلط ندارید و بعد ماه ها تازه متوجه این ماجرا شده اید ایا بهتر نیست که به دنبال راهکار بهتری باشید؟؟!!!!!
من نمیدونم اسمش دقیقا چیه.اما ادیتور های بهتری هم وجود داره.شما یک نگاهی به سایت Qt-Center بیندازید.هرکسی از کار کردن با ادیتور اون سایت لذت می بره.هیچ کدوم از مشکلات اینجا رو هم نداره!!!!
بابت سوالات بقیه دوستان هم فکر می کنم راه به جایی نبرد.چون باید منتظر نسخه جدیدتری باشیم!!!!!!

omid_kma
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 12:32 عصر
شما بالطلبع در هیچ ادیتوری نمی توانید کد را از یک منبع HTML کپی/پیست کنید. اگر می خواهید اینکار را انجام ندهید پس از کپی کردن کد و چسباندن آن در ادیتور، کدتان را Select کرده و روی دکمه Remote Formatting (اون آیکون AA که روش ضربدر خورده) کلیک کنید.
markdown editor رو تست کنید !
یا ادیتور این سایت رو ببینید http://www.qtcentre.org/content.php
با این که CKEdtor هم هست ولی این کپی از منبع HTML داخلش مشکلی نداره !!