PDA

View Full Version : آپلود دیتابیس در هاست پلسک(لطفا راهنمایی کنید!)

pure_love
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 18:31 عصر
سلام بچه ها من چندین پست گذاشتم ولی متاسفانه هنوز مشکلم حل نشده!!!
دوستان من با برنامه ویژوال استدیو(ASP.NET) قالبم رو طراحی کردم و به برنامه sql2005 وصله و درست هم کار میکنه مشکلی نداره!
میخواستم حالا رو هاستم هم آپلودش کنم اونجا هم باز شه!
قالبم که آپلود میکنم باز میشه ولی به دیتابیس وصل نمیشه!!!!
واسه دیتابیس هم از برنامه sql2005 استفاده کردم و از دیتابیسم بک آپ گرفتم بعد تو هاست پلسک یه دیتابیس ساختم با user و بعد این بک آپ رو ریستور کردم!
بعد تو connection Strings هم اون کد که به دیتابیس وصل بشه درست نوشتم و مشخصات دیتابیس هم بهش دادم ولی بازم سایت بالا نمیاد پیغام میده:

122747

وقتی هم کد <customerrors mode="off"> میزنم که پیغام نشونم بده این نشون میده :

122748

در ضمن قالبم درست آپلود شده چون قالبم که آپلود میکردم درست بالا میومد ولی وقتی که به دیتابیس وصل کردم سایت باز نمیشه نمیدونم ولی انگار پیغام میده به دیتابیس وصل نیست!
لطفا بگین چیکار کنم؟؟؟؟؟خیلی کارم گیرشه
لطفا جواب بدین منتظرم
مرسی

korosh00
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 18:44 عصر
شما یکبار یوزر را پاک کن دوباره بساز و دوباره دیتابیس رو بهش ارتباط بده .
این یک راه تجربی برای من بوده از طرف شرکت هاستم بهم پیشنهاد شده بود و مشکلم را حل کرد . حالا شما بکن ببین چی میشه .
مساله دیگه این که دیتابیس هاست شما از نوع 2008 هست ؟ حالا شما اصلا این کار رو بکن : خود دیتابیس رو (فایل )رو بفرست برای شرکت هاستینگ برات خودشون رستورش کنن .
من با راهنمایی شرکت هاستینگم تونستم خیلی مشکلات رو حل کنم .
در ضمن شاید اس کیو ال در بک آپ گرفتن ایراد داشته باشه که من هم در 2005 این مشکل رو داشتم .

pure_love
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 18:52 عصر
شما یکبار یوزر را پاک کن دوباره بساز و دوباره دیتابیس رو بهش ارتباط بده .
این یک راه تجربی برای من بوده از طرف شرکت هاستم بهم پیشنهاد شده بود و مشکلم را حل کرد . حالا شما بکن ببین چی میشه .
مساله دیگه این که دیتابیس هاست شما از نوع 2008 هست ؟ حالا شما اصلا این کار رو بکن : خود دیتابیس رو (فایل )رو بفرست برای شرکت هاستینگ برات خودشون رستورش کنن .
من با راهنمایی شرکت هاستینگم تونستم خیلی مشکلات رو حل کنم .
در ضمن شاید اس کیو ال در بک آپ گرفتن ایراد داشته باشه که من هم در 2005 این مشکل رو داشتم .

داداش دیتابیس که چندبار پاک کردم و دوباره ساختم و چندبار هم بک آپ ریستور کردم ولی بازم نشد!!
هنوز به پشتیبانی نگفتم باش الان بهشون میگم!
بعد از کجا بدونم برنامه sql2005 اشتباه بک آپ گرفته یا درسته؟مگه راه دیگه ای هم واسه بک آپ گیری هست؟
در ضمن هاست من 2008 هست ولی sql من 2005 ممکنه مشکل از این باشه؟
منتظرم
مرسی

Mousavmousab
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 19:29 عصر
سلام

من تجربه خودمو می گم.

من از هاستینگ تگرا ، هاست خریدم و پشتیبانی خیلی خوبی هم داره دقیقاٌ مثل شما مشکلم این بود که با وجود اینکه همه چیز درست بود بازم خطا میداد. (Website Pannel)

ولی نکته ظریف و عجیبش می دونی چی بود ؟

من کانکشن استرینک را درست تننظیم می گردم ، ولی وقتی که دیتابیس attach می شد توی سرور ، خود سرور می اومد تو فایل Config پروژه ،ConnectionString اونو تغییر می داد و به صورت خرچنگ غورباغه یا چینی و ژاپنی می نوشت. (باورتون میشه؟ چرا را نمی دونم) من خیلی ساده ، این بخش را ویرایش می کردم و مشکل حل می شد.

شما هم بعد از اینکه تنظیمات را به درستی انجام دادین ، بعد از آپلود فایل محتوی پروژه که معمولاٌ به صورت Zip سایت را آپلود می کنند و در سرور Unzip می کنند ، فایل Config پروژه را باز کنید و آن را ویرایش کنید ، البته اگر شما نیز چنین مشکلی داشته باشید.

انشاالله که مشکلتون حل بشه
موفق باشید

korosh00
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 21:22 عصر
میگم من هم هاستم 2008 بود و اس کیو الم 2005 کلی ور رفتم تا این چیزایی که نوشتم رو خود هاستینگ گفت .
حالا من میگم فایل اصلی اس کیو ال رو بگذار تو همین سایت بچه ها برات بک آپ بگیرندو یا بده پشتیبانی هاست که مثل اینکه هاست شما از داشتن پشتیبان مبرا است .
من این مشکل شما رو داشتم
حالا این کد رو در وب کانفیگ گذاشتی تا دقیق تر ارور را بررسی کنه ؟

<customErrors mode="Off"/>

از کدوم شرکت هاست گرفتید ؟