PDA

View Full Version : متفاوت بودن یک فرم سی شارپ قبل اجرا و بعد از اجرا

eilia_43
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 11:45 صبح
با سلام.در حال نوشتن برنامه ای هستم با سی شارپ و بانک اس کیو ال.با اینکه برنامه ام خطایی نداره اما هر ابزاری روی فرم میذارم بعد اجرا اون ابزار دیده نمیشه و نتیجه اجرای قبلی رو نشون میده.بازم تاکید می کنم لیست خطام خالیه.خطا ندارم.علت چیه؟
ممنون میشم کمک کنید

Mori Bone
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 11:52 صبح
http://xum.ir/images/2014/08/28/Untitled910e7.png

veniz2008
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 12:00 عصر
با سلام.در حال نوشتن برنامه ای هستم با سی شارپ و بانک اس کیو ال.با اینکه برنامه ام خطایی نداره اما هر ابزاری روی فرم میذارم بعد اجرا اون ابزار دیده نمیشه و نتیجه اجرای قبلی رو نشون میده.بازم تاکید می کنم لیست خطام خالیه.خطا ندارم.علت چیه؟
ممنون میشم کمک کنید
سلام.
علت این مشکل بخاطر این هست که بعد از اعمال تغییرات، زمانیکه پروژه رو اجرا می کنید، پروژه با موفقیت Build نمیشه. در واقع از همون فایل exe قبلی استفاده میشه و تغییرات اعمال نمیشه. این مشکل معمولا زمانی پیش میاد که همزمان برنامه های متفاوت و سنگینی رو روی سیستمون بصورت همزمان اجرا می کنید و معمولا چنین مواردی هم خیلی کم پیش میاد.
راهکارش هم اینه که روی solution پروژتون یا روی روت پروژتون (در پنجره Solution Explorer) کلیک راست و گزینه Rebuild Solution رو کلیک کنید. معمولا تا همین جای کار، مشکلتون حل میشه.
اگر درست نشد، به پوشه bin در پروژتون برید و محتویات مربوط به فایل exe پروژه رو حذف کنید. برنامه رو اجرا کنید تا یک exe جدید براتون ساخته بشه.
موفق باشید.

eilia_43
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 12:15 عصر
تشکز می کنم از دوستانم.فایل Exe رو پاک کردم درست شد.با تشکر فراوان