PDA

View Full Version : استفاده از مدیریت فایل ها در دیگر قسمت های سایت

maktab
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 13:27 عصر
سلام
من میخوام برای قسمت مدیریت سایتم یک امکان اپلود فایل بذارم. نحوه ساخت این قسمت و... را بلدم. حالا میخوام از این قسمت در بقیه قسمت های مدیریت سایتم هم استفاده کنم. مثلا سیستم های مدیریت محتوا جوملا یا... رو در نظر بگیرید وقتی میخواید یه مطلبی ارسال کنید و نیازه تصویر یا فایلی رو اپلود کنید در همون قسمت یک باتون قرار داده شده که با کلیک بر روی اون قسمت مدیریت فایل ها باز میشه (بصورت صفحه کوچیک) بعد از اپلود فایل و انتخاب آن، مسیر فایل هم (خود فایل) در ادیتور و... نمایش داده میشه.
حالا برای این کار نمونه ساخته شده سراغ دارید؟ یا به چه شکلی میشه این رو طراحی کرد؟

elahe471
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 17:49 عصر
من معمولا این کار و میکنم یه صفحه جدا فقط واسه آپلود درست میکنم تو صفحه های دیگه ، آدرس اون صفحه آپلود رو میدم به یه IFrame بعد میزارمش تو ModalPopUp های jQuery با یه دکمه یا لینک اون Modal رو Call میکنم
میشه کلا از IFrame هم استفاده نکرد صفحه رو popup کرد با جاوا اسکریپت فقط این روش دوم مشکلش اینه که اگر کاربر popup رو بلاک کرده باشه باز نمیشه

maktab
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 18:58 عصر
منم راهی که به ذهنم رسید چنین چیزی بود. قصدم از پرسیدن هم رسیدن به یه راه اصولیه چون نمیتونم به عقب برگردم.
حالا در مورد روشی که گفتید، وقتی کسی فایلی رو با استفاده از IFrame بازشده اپلود کرد چطور میتونه به انتخاب عکس و زدن دکمه سلکت، آدرس اون رو تو صفحه اصلی داشته باشه؟
اگر نمونه کد از روشتون دارید بذارید خیلی بهتره میشه. مرسی

elahe471
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 22:32 عصر
من از Session استفاده میکنم ، حتما اگه وقت کنم جدا میکنم قطعه کد رو میزارم اینجا