PDA

View Full Version : مشکل با ویژوال استدیو با CPP

r.miri19
جمعه 07 شهریور 1393, 00:32 صبح
سلام من Microsoft Visual Studio 2012 رو نصب کردم
یک پروژه جدید می سازم.
همان پروژه رو خالی که run میگیرم اررو می ده
1>------ Build started: Project: hello, Configuration: Debug Win32 ------
1>C:\Program Files (x86)\MSBuild\Microsoft.Cpp\v4.0\V110\Microsoft.Cp pBuild.targets(344,5): warning MSB8003: Could not find WindowsSDKDir variable from the registry. TargetFrameworkVersion or PlatformToolset may be set to an invalid version number.
1> stdafx.cpp
1>c:\users\perfect\documents\visual studio 2012\projects\hello\hello\targetver.h(8): fatal error C1083: Cannot open include file: 'SDKDDKVer.h': No such file or directory
========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

.
در عکس پیوست هست.
مشکل از چی هست؟ یکم عجله ایی هست

parvizwpf
جمعه 07 شهریور 1393, 09:27 صبح
1 failed چیه؟ خطا داره؟

مسعود اقدسی فام
جمعه 07 شهریور 1393, 11:51 صبح
یک پروژه جدید می سازم.
1>C:\Program Files (x86)\MSBuild\Microsoft.Cpp\v4.0\V110\Microsoft.Cp pBuild.targets(344,5): warning MSB8003: Could not find WindowsSDKDir variable from the registry. TargetFrameworkVersion or PlatformToolset may be set to an invalid version number.
1> stdafx.cpp
1>c:\users\perfect\documents\visual studio 2012\projects\hello\hello\targetver.h(8): fatal error C1083: Cannot open include file: 'SDKDDKVer.h': No such file or directory

.
در عکس پیوست هست.

من تا به حال به این خطا بر نخوردم. ولی اون چیزی که مشخصه فایل SDKDDKVer.h رو که انتظار داره بخشی از پروژه باشه پیدا نمی‌کنه. فکر کنم مربوط به روش ساخت پروژه‌ی visual studio باشه.

مسعود اقدسی فام
جمعه 07 شهریور 1393, 11:52 صبح
1 failed چیه؟ خطا داره؟

بله، یعنی یکی از پروژه‌های داخل Solution با خطا مواجه شده.

ProgramYL
جمعه 07 شهریور 1393, 19:26 عصر
خطاها رو سرچ کنی سریعتر نتیجه میگیری، در stackoverflow نوشته شده بود که باید مسیر اشتباه رو در رجیستری اصلاح کنی. لطفا خودت سرچ کن!

کامبیز اسدزاده
جمعه 07 شهریور 1393, 19:48 عصر
یک پروژه جدید می سازم.
1> stdafx.cpp

.
در عکس پیوست هست.

هنگام نصب و یا بعد از نصب سیستم Config مربوط به VS که با SDK ویندوز ست میشه مشکلی وجود بوجود اومده که احتمال میدم با افزودن این موارد مشکلتون حل بشه.
بنابراین برید به قسمت Properties پروژتون و این گزینه رو در بخش include اضافه کنید :

$(WindowsSDK_IncludePath)

همچنین در بخش libs این برای ماشین های 32 بیتی :

$(WindowsSDK_LibraryPath_x86)

و برای 64 بیتی :

$(WindowsSDK_LibraryPath_x64)

motherboard
جمعه 07 شهریور 1393, 19:55 عصر
ویندوزت هم که هشت هست.تنها راهش اینه که یکبار دیگه نرم افزار رو پاک کنی و از دوباره و درست و حسابی بریزی!!! اگر باز هم ارور داد حتما به خاطر هشت بودن ویندوزت هست.من خودم ویژوال استودیو 2013 رو دارم.اما چون سیستمم ضعیفه نرم افزار رو به سختی بالا میاره!!! الان ماه ها هست که ویژوال استودیو رو دارم.اما یکبار هم استفاده نکردم!!! به زور تاپیکی که زدی گفتم یک امتحانی هم من بکنم.و برنامه اجرا شد.به نظرم از ویندوز 8 باشه.من خودم یک زمانی ویندوز 8 داشتم و تازه با dev اشنا شده بودم.جالبه بدونی که برنامه های گرافیکی تحت کنسول در ویندوز هشت اجرا نمی شد.اخر سر هم ویندوز رو هفت کردم و برنامه ها به قشنگی اجرا شد.!!! ویندوزت رو عوض کن.الان دیگه ویندوز 9 هم تا چند ماه دیگه میاد.اون موقع برو از ویندوز 9 استفاده کن تا ببینیم این بار مایکروسافت چه کرده!!

ciavosh
جمعه 07 شهریور 1393, 20:51 عصر
از empty project استفاده کن.

r.miri19
جمعه 07 شهریور 1393, 23:16 عصر
ویندوزت هم که هشت هست.تنها راهش اینه که یکبار دیگه نرم افزار رو پاک کنی و از دوباره و درست و حسابی بریزی!!! اگر باز هم ارور داد حتما به خاطر هشت بودن ویندوزت هست.من خودم ویژوال استودیو 2013 رو دارم.اما چون سیستمم ضعیفه نرم افزار رو به سختی بالا میاره!!! الان ماه ها هست که ویژوال استودیو رو دارم.اما یکبار هم استفاده نکردم!!! به زور تاپیکی که زدی گفتم یک امتحانی هم من بکنم.و برنامه اجرا شد.به نظرم از ویندوز 8 باشه.من خودم یک زمانی ویندوز 8 داشتم و تازه با dev اشنا شده بودم.جالبه بدونی که برنامه های گرافیکی تحت کنسول در ویندوز هشت اجرا نمی شد.اخر سر هم ویندوز رو هفت کردم و برنامه ها به قشنگی اجرا شد.!!! ویندوزت رو عوض کن.الان دیگه ویندوز 9 هم تا چند ماه دیگه میاد.اون موقع برو از ویندوز 9 استفاده کن تا ببینیم این بار مایکروسافت چه کرده!!
من ویندوزم 7 است.
ویژوال استدیو 2012 این شکلی شبیه ویندوز 8 شده وگرنه ویندوزم 7 هست

r.miri19
جمعه 07 شهریور 1393, 23:16 عصر
از empty project استفاده کن.

از empty هم استفاده کردم باز این اررو رو میده

r.miri19
جمعه 07 شهریور 1393, 23:17 عصر
آقا من 2010 رو هم نصب کردم باز این اررو رو می ده.
خدایش کارم بدجور گیره کمک کنید اساتید:عصبانی++:

ciavosh
جمعه 07 شهریور 1393, 23:22 عصر
از empty هم استفاده کردم باز این اررو رو میده

متن ارور لطفاً.

motherboard
جمعه 07 شهریور 1393, 23:48 عصر
اقا شما چرا حرف گوش نمیدی؟ ویندوزت رو از 8 ببر به ویندوز7 اگر درست نشد هرچی دلت خواست به من بگو!!:عصبانی::عصبانی++: این فلان فلان شده ویندوز 8 رو استفاده نکن.اگر بلد نیستی ویندوز نصب کنی بده یک نفر که بلده نصب کنه.یک وقت حواست نیست می زنی درایو های شخصی خودت رو پاک می کنی.تو اینترنت هم می تونی اموزش عوض کردن ویندوز برای 7 رو یاد بگیری.الله اکبر.

ciavosh
شنبه 08 شهریور 1393, 00:08 صبح
اقا شما چرا حرف گوش نمیدی؟ ویندوزت رو از 8 ببر به ویندوز7 اگر درست نشد هرچی دلت خواست به من بگو!!:عصبانی::عصبانی++: این فلان فلان شده ویندوز 8 رو استفاده نکن.اگر بلد نیستی ویندوز نصب کنی بده یک نفر که بلده نصب کنه.یک وقت حواست نیست می زنی درایو های شخصی خودت رو پاک می کنی.تو اینترنت هم می تونی اموزش عوض کردن ویندوز برای 7 رو یاد بگیری.الله اکبر.

چه ربطی به ویندوز داره که اسرار هم میکنید. بی دلیل که ویندوز عوض نمیکنن. اینکه نمیشه تا یک مشکل پیش بیاد ویندوز بریزی. مشکل رو پیدا کن.

motherboard
شنبه 08 شهریور 1393, 00:28 صبح
چه ربطی به ویندوز داره که اسرار هم میکنید. بی دلیل که ویندوز عوض نمیکنن. اینکه نمیشه تا یک مشکل پیش بیاد ویندوز بریزی. مشکل رو پیدا کن.
اولا اسرار نه و درستش اصرار هست. :چشمک: دوما زمانی که این کاربر هم 2012 رو تست می کنه و هم 2010 رو تست می کنه.ولی باز نتیجه ای نمیگیره این دیگه مربوط میشه به اینکه یک چیزی با ویندوز 8 اون کاربر همخونی نداره.یا باید بگرده علت رو پیدا کنه که کار عالی ای هست. و یا اینکه به حرف من گوش بده.حالا هم عجله داره.پس چه بهتر که ویندوزش رو عوض کنه.ولی با این کار به احتمال نزدیک به 100 درصد مشکلش رفع میشه.کلا این ویندوز 8 بدقلق هست.من خودم تازه برنامه نویسی رو شروع کرده بودم ویندوز 8 داشتم.ولی حتی با dev نمی تونستم برنامه نویسی کنم.!!!! یک نگاه به این تاپیک کن که جزو تاپیک های اولیه من هست و ویندوز 8 داشتم. (http://barnamenevis.org/showthread.php?436971-%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%9F) اخر سر رفتم سراغ ویندوز 7 و تا الان به خوبی دارم استفاده می کنم.ویندوز 7 امتحانش رو پس داده و خیلی از برنامه ها با اون سازگاره.

negative60
شنبه 08 شهریور 1393, 00:51 صبح

شما اين کاری که گفته شد رو انجام داديد؟
بر اساس متن خطايی که قرار داده بوديد جست و جو کردم من هم به همين جواب رسيدم.

هنگام نصب و یا بعد از نصب سیستم Config مربوط به VS که با SDK ویندوز ست میشه مشکلی وجود بوجود اومده که احتمال میدم با افزودن این موارد مشکلتون حل بشه.
بنابراین برید به قسمت Properties پروژتون و این گزینه رو در بخش include اضافه کنید :

$(WindowsSDK_IncludePath)

همچنین در بخش libs این برای ماشین های 32 بیتی :

$(WindowsSDK_LibraryPath_x86)

و برای 64 بیتی :

$(WindowsSDK_LibraryPath_x64)

ehsan_faal
شنبه 08 شهریور 1393, 00:55 صبح
اولا اسرار نه و درستش اصرار هست. :چشمک: دوما زمانی که این کاربر هم 2012 رو تست می کنه و هم 2010 رو تست می کنه.ولی باز نتیجه ای نمیگیره این دیگه مربوط میشه به اینکه یک چیزی با ویندوز 8 اون کاربر همخونی نداره.یا باید بگرده علت رو پیدا کنه که کار عالی ای هست. و یا اینکه به حرف من گوش بده.حالا هم عجله داره.پس چه بهتر که ویندوزش رو عوض کنه.ولی با این کار به احتمال نزدیک به 100 درصد مشکلش رفع میشه.کلا این ویندوز 8 بدقلق هست.من خودم تازه برنامه نویسی رو شروع کرده بودم ویندوز 8 داشتم.ولی حتی با dev نمی تونستم برنامه نویسی کنم.!!!! یک نگاه به این تاپیک کن که جزو تاپیک های اولیه من هست و ویندوز 8 داشتم. (http://barnamenevis.org/showthread.php?436971-%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%9F) اخر سر رفتم سراغ ویندوز 7 و تا الان به خوبی دارم استفاده می کنم.ویندوز 7 امتحانش رو پس داده و خیلی از برنامه ها با اون سازگاره.
من ویندوز 8دارم و VS2010-2012-2013رو هم روش نصب کردم و جواب داده،بهتر نیست یه پیشنهادی به این بنده خدا کنی که یه خورده مستنداتش بیشتر از چندتا تاپیک شما باشه؟
در ضمن توی این تاپیکی که معرفی کردین،مطمئنی که مشکلت از ویندوز بوده؟؟؟؟؟

r.miri19
شنبه 08 شهریور 1393, 00:58 صبح

آقا بخدا ویندوزم 7 است نه 8.
این ظاهر ویژال 2012 است

r.miri19
شنبه 08 شهریور 1393, 00:58 صبح
شما اين کاری که گفته شد رو انجام داديد؟
بر اساس متن خطايی که قرار داده بوديد جست و جو کردم من هم به همين جواب رسيدم.

آقا این include کجاست؟پراپرتی پروژه کجاست؟

motherboard
شنبه 08 شهریور 1393, 01:16 صبح
دوستان چرا از کاه کوه می سازند.اصلا نیازی به تنظیمات نیست که!!! دست اقا کامبیز درد نکنه ولی به نظر من نیازی به این کارها نیست.ایشون یک برنامه ساده و به صورت پیش فرض رو نمیتونه کامپایل کنه.اصلا نیازی به دستکاری کردن نیست که!!! همه چیز نرم افزار به صورت پیش فرض برای شروع برنامه نویسی تنظیم شده.به نظر من هر چی هست از نحوه ساخت پروژه هست.تصاویر بیشتری از نحوه ساخت پروژه بده.

negative60
شنبه 08 شهریور 1393, 01:20 صبح
اگر اشتباه نکنم در vs2010 بايد روی پروژه کليک راست کنيد و بعد به peroperties بريد بعد VC++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ Directories رو از سمت چپ انتخاب کنيد بعد گزينه هايی که گفته شد رو مشاهده خواهيد کرد

البته يکی هم راه حل همشگی داده:
MSDN forum (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/vstudio/en-US/176fc806-9ea6-410c-a3c6-b56a84bc39db/incorrect-default-c-include-path-in-new-vs2012-install-cant-find-sdkddkverh?forum=vssetup)

To add this path permanently to VS2012, you'll need to make changes to the Microsoft.Cpp.Win32.user.props file under the C:\Users\xxx\AppData\Local\Microsoft\MSBuild\v4.0 folder (where xxx is your user name).

motherboard
شنبه 08 شهریور 1393, 01:21 صبح
اقا اصلا یک کار دیگه کن.برو از دوباره ویژوال رو باز کن.برو تو سی پلاس پلاس.بعد برو سراغ win32 برات یک کد پیش فرض میاره.همون رو کامپایل کن و نتیجه رو سریع به من بگو.تصویر نتیجه رو بذار.

omid_kma
شنبه 08 شهریور 1393, 01:26 صبح
خب از ارور که مشخصه !

Could not find WindowsSDKDir variable from the registry. TargetFrameworkVersion or PlatformToolset may be set to an invalid version numbe
یا SDK ویندوز نصب نیست یا مقدارش از رجیستری ویندوز پاک شده یا تنظیمات پروژه درست نیست !
بیا این ئروژه رو من با vs خودم ساختن تست کن اگر باز هم ارور میداد SDK ویندوز رو نصب کن .
https://www.dropbox.com/s/hhtbt2gffdl9s9a/ConsoleApplication3.rar?dl=0

motherboard
شنبه 08 شهریور 1393, 02:00 صبح
باز رسیدیم به حرف من!! ویندوز به هر دلیلی یک مشکل داره!! برو یکبار از دوباره عوض کن و خیال خودت رو راحت کن.SDK هم نیاز نیست نصب کنی.یک برنامه نویس باید وقت شناس باشه.الان اگه جای این همه سوال می اومدی به حرف من گوش می دادی الان ویندوز رو نصب کرده بودی و داشتی حالش رو می بردی.:لبخندساده:

MRmoon
شنبه 08 شهریور 1393, 06:37 صبح
درود.

آقا رضا معذرت می خوام اینو می گم اما مطمینی چیزی نزدی؟؟؟؟؟

از عکس که مشخصه استارتر هم یه 10 باری گفت ویندوزش 7ـه حالا هی شما کلید کن رو این موضوع ویندوز!!!!

​محمد.

r.miri19
شنبه 08 شهریور 1393, 10:32 صبح
خب از ارور که مشخصه !

Could not find WindowsSDKDir variable from the registry. TargetFrameworkVersion or PlatformToolset may be set to an invalid version numbe
یا SDK ویندوز نصب نیست یا مقدارش از رجیستری ویندوز پاک شده یا تنظیمات پروژه درست نیست !
بیا این ئروژه رو من با vs خودم ساختن تست کن اگر باز هم ارور میداد SDK ویندوز رو نصب کن .

آقا ایناررو رو می ده، چکار کنم؟

Error 1 error MSB8020: The builds tools for v120 (Platform Toolset = 'v120') cannot be found. To build using the v120 build tools, either click the Project menu or right-click the solution, and then select "Update VC++ Projects...". Install v120 to build using the v120 build tools. C:\Program Files (x86)\MSBuild\Microsoft.Cpp\v4.0\V110\Microsoft.Cp p.Platform.targets 44

r.miri19
شنبه 08 شهریور 1393, 10:33 صبح
اقا اصلا یک کار دیگه کن.برو از دوباره ویژوال رو باز کن.برو تو سی پلاس پلاس.بعد برو سراغ win32 برات یک کد پیش فرض میاره.همون رو کامپایل کن و نتیجه رو سریع به من بگو.تصویر نتیجه رو بذار.

همان اررو رو می ده

r.miri19
شنبه 08 شهریور 1393, 10:35 صبح
خب از ارور که مشخصه !

sdk رو از کجا دانلود کنم؟

motherboard
شنبه 08 شهریور 1393, 10:52 صبح
درود.

آقا رضا معذرت می خوام اینو می گم اما مطمینی چیزی نزدی؟؟؟؟؟

از عکس که مشخصه استارتر هم یه 10 باری گفت ویندوزش 7ـه حالا هی شما کلید کن رو این موضوع ویندوز!!!!

​محمد.
اختیار دارید.حتی اگر نظری که در پست های قبلی در مورد ویندوز 8 دادم اشتباه باشد و ویندوز ایشون 7 باشد.باز به نظر من بهتر است همون ویندوز 7 رو از دوباره نصب کنند.الان ویندوز من 7 هست.برای اجرا شدن برنامه هم هیچ چیز اضافی رو دانلود نکردم!!!! اما دوستان مدام میگن SDK رو نصب کن!!! پس چرا زمانی که من ویندوز 7 رو نصب کردم نیازی به دانلود نبود.!!! حتی این خطا برای دوستان دیگر هم نااشنا است و با یک احتمالی این رو نتیجه گیری می کنند که باید SDK رو نصب کنند.!!! در هر حال من هدفم کمک هست و جناب استارتر هم می خواد گوش بده و می خواد هم گوش نده.ولی اگه تا الان گوش داده بود فکر می کنم مشکلش رفع شده بود و تا حالا چندین برنامه نوشته بود.البته از یک نظر هم کار ایشون درست هست که دنبال علت میره ولی خب در مواقع ضروری نسخه ای که من دادم باید جواب بده!!!!

MRmoon
شنبه 08 شهریور 1393, 20:36 عصر
اختیار دارید.حتی اگر نظری که در پست های قبلی در مورد ویندوز 8 دادم اشتباه باشد و ویندوز ایشون 7 باشد.باز به نظر من بهتر است همون ویندوز 7 رو از دوباره نصب کنند.الان ویندوز من 7 هست.برای اجرا شدن برنامه هم هیچ چیز اضافی رو دانلود نکردم!!!! اما دوستان مدام میگن SDK رو نصب کن!!! پس چرا زمانی که من ویندوز 7 رو نصب کردم نیازی به دانلود نبود.!!! حتی این خطا برای دوستان دیگر هم نااشنا است و با یک احتمالی این رو نتیجه گیری می کنند که باید SDK رو نصب کنند.!!! در هر حال من هدفم کمک هست و جناب استارتر هم می خواد گوش بده و می خواد هم گوش نده.ولی اگه تا الان گوش داده بود فکر می کنم مشکلش رفع شده بود و تا حالا چندین برنامه نوشته بود.البته از یک نظر هم کار ایشون درست هست که دنبال علت میره ولی خب در مواقع ضروری نسخه ای که من دادم باید جواب بده!!!!`
درود.

کلا ویندوزه دیگه 7 و 8 و xp نداره!

بله منم با نظر شما موافقم که ویندوز رو از دوباره نصب کنه! ویندوزه دیگه!
محمد.

r.miri19
یک شنبه 09 شهریور 1393, 13:24 عصر

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 09 شهریور 1393, 13:32 عصر

نگو که نمیتونی جستجو کنی !
لابد با گوگل هم نمیتونید کار کنید نه ؟!

لینکی که گیر آوردم 5 ثانیه هم طول نکشید : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30668

تاپیک قفل شد.