PDA

View Full Version : حرفه ای: دسترسی به کوئری استرینگ در WebMethod (وب سرور)

nadia92
جمعه 07 شهریور 1393, 22:16 عصر
دوستان سلام.

خسته نباشید. من از WebMethod استفاده کردم تا از طریق جی کوئری اطلاعاتمو در پایگاه داده ثبت کنم.

حالا من در داخل این WebMethod نیاز به کوئری استرینگ دارم، که فراواااااااااااااااااان ضروریه.

خب میدونم با این کد میشه: System.Web.HttpContext.Current.Request("username")

ولی مشکل بنده اینجاس که من از Routing‌استفاده کردم و بدست آوردن کوئری Routing‌فرق میکنه:ناراحت::ناراحت::ناراح :

حالا من چطوری در وب سرور یا همان WebMethod کوئری رو بدست بیارم؟؟؟

خواهشا کمکم کنید:ناراحت::اشتباه:

sanay_esh
جمعه 07 شهریور 1393, 22:44 عصر
با سلام چرا از وب متد استفاده كردي بهتر نيست از ajaxاستفاده كني اين راه بهتره و ساده تره

nadia92
جمعه 07 شهریور 1393, 22:47 عصر
وقتی از جی کوئری استفاده کنم باید ابتدای تابع وب متد بذارم که بتونه دسترسی داشته باشه دیه بهش

sanay_esh
شنبه 08 شهریور 1393, 00:02 صبح
نه الزامابراحتي براي اينكه بتوانيد از روش ajax استفاده كتيد با كمي جستجو ميتوانيد به هدف خود برسيد
جستجو كنيد: use ajax in asp.net webform

aminmousavi
شنبه 08 شهریور 1393, 00:02 صبح
سلام دوست عزیز .
من تاحالا ندیدم از وب متد بشه به Page دسترسی داشت ، معمولا خود من یکی از این راه ها رو برای پیاده سازی انتخاب میکنم :

1- آدرسی میخواهید برای وب سرویس بفرستید (آدرس روت شده) توی PageLoad توی جی کوئری تون write کنین .
2- میتونین خودتون آدرس رو پارس کنید و مقداری که میخواید رو به سادگی به دست بیارید ، کار سختی نیست با (HttpContext.Current.Request.Url.AbsolutePath)

yakooza2009
شنبه 08 شهریور 1393, 10:32 صبح
دوستان سلام.

خسته نباشید. من از WebMethod استفاده کردم تا از طریق جی کوئری اطلاعاتمو در پایگاه داده ثبت کنم.

حالا من در داخل این WebMethod نیاز به کوئری استرینگ دارم، که فراواااااااااااااااااان ضروریه.

خب میدونم با این کد میشه: System.Web.HttpContext.Current.Request("username")

ولی مشکل بنده اینجاس که من از Routing‌استفاده کردم و بدست آوردن کوئری Routing‌فرق میکنه:ناراحت::ناراحت::ناراح :

حالا من چطوری در وب سرور یا همان WebMethod کوئری رو بدست بیارم؟؟؟

خواهشا کمکم کنید:ناراحت::اشتباه:

سلام
ابتدا با این دستور در کد Jquery مقدار رRout و بردار
وپاس بده بده تابع داخل CodeBehind

<%#
Page.RouteData.Values("year")
%>