PDA

View Full Version : سوال: طراحی فرم صورتجلسه

dehqhani
شنبه 08 شهریور 1393, 09:27 صبح
سلام من یه فرم صورتجلسه دارم و میخوام اون رو تحت asp پیاده کنم ولی نمی دونم چطور میشه این کار رو کرد کسی روشش رو میدونه

فرم من به این شکل هست
122849
همانطور که در باکس اول میبینید ما ممکن هست تعداد حاضرین در جلسه بین 3 تا 50 نفر باشند .

من میخوام جوری باشه این گرید که در مرحله اول فقط یک رکورد خالی داشته لباشه و کاربر اولین شرکت کننده در جلسه رو مشخصاتش رو وارد و ثبت کنه و برای نفرات بعدی یک دکمه مثبت باشد که باعث ایجاد یک رکورد در گرید ویو بشه

باکس بعدی هم به همین شکل هست

ممکن هست در مورد 2تا عنوان بحث بشه ممکن هم هست در مورد 50 عنوان بحث بشه

کاربر ای قابلیت رو داشته باشه که اگه خواست دو تا عنوان یا بیشتر رو برای صورتجلسه جاری ثبت کنند

خوشحال میشم دوستان نظرات و پیشنهادات خودشون رو در مورد نحوه طراحی و ساخت این صروتجلسه بیان کنند

anvar
شنبه 08 شهریور 1393, 11:30 صبح
مسئله خیلی ساده است شما به 3 جدول نیاز دارید
1 - جدول صورت جلسه (شامل فیلدهای تاریخ و شماره و مکان و موضوع و سایر اطلاعاتی که برای ضورتجلسه ثبت می کنید + آی دی انحصاری برای هر صورتجلسه)
2 - جدول شرکت کنندگان (شامل اطلاعات شرکت کنندگان از نام و نام خانوادگی و سمت و نام شرکت + آی دی صورت جلسه)
3 - جدول عناوین (شامل ردیف و شرح و پیگیری و تاریخ و عنوان + آی دی صورت جلسه)

حالا بعد از ثبت مشخصات کلی صورت جلسه به شما آی دی صورت جلسه داده میشه که با داشتن اون می تونید هر چقدر شرکت کننده و عنوان رو که بخواهید می تونید ثبت کنید

موقع گرفتن اطلاعات هم جداول رو Join کنید تا اطلاعات کامل یک صورت جلسه رو بگیرید