PDA

View Full Version : آیا استفاده از کامپوننت های کرک شده DevExpress WPF در آینده مشکل ساز نخواهند شد ؟

مهدی اسماعیلی
شنبه 08 شهریور 1393, 14:32 عصر
سلام دوستان،
بنده در یک پروژه از کامپوننت های کرک شده DevExpress WPF استفاده کرده ام (از فرم گرفته تا ریبون، گرید و ...)
و حالا قصد دارم این پروژه را به مشتری تحویل بدهم
میخواستم بودن آیا در آینده این کامپوننت ها از کار نخواهند افتاد ؟؟
آیا پروژه Release شده قابل غیرفعال شدن است ؟؟ از دوستان کسی تجربه کار داره ؟؟

متشکرم :قلب:

ery3dch
یک شنبه 09 شهریور 1393, 21:06 عصر
سلام دوست گرامی
معمولا در کنار فایل نصب کامپوننت باید فایل کرک هم وجود داشته باشد که پس از نصب کامپوننت باید آن را کرک کنید
که در آینده برای برنامه مشکلی ایجاد نشه

abdullah20
یک شنبه 09 شهریور 1393, 21:27 عصر
سلام دوست گرامی
معمولا در کنار فایل نصب کامپوننت باید فایل کرک هم وجود داشته باشد که پس از نصب کامپوننت باید آن را کرک کنید
که در آینده برای برنامه مشکلی ایجاد نشه
دوست عزیز دوستمون نپرسید نسخه تریال مشکل ساز نمیشه که شما میگید کرک کنید؟

و اما بحث کرک
حتما شما افیس ، یا نرم افزارهای دیگه ای را نصب کردید و کرک کردید
خوب در بعضی مواقع بدون مشکل تا چند سال بهتون کار میده و تا نصب مجدد ویندوز کرک از کار نمیفته
ولی احتمالا 99 درصد در بعضی مواقع شده که مثلا افیس را نصب کردید و کرک کردید و ا ماه بهتون کار داده و یکباره کرک از کار افتاده درسته؟
خوب بحث کامپوننت هم همینه
هیچکس به طور قطع نمیتونه بگه ایا مشکل ساز میشه یا نه
بعضی از افرد استفاده کردن و تا حالا مشکلی ایجاد نشده ولی برای بعضی ها هم مشکل ایجاد شده
مثلا من 4 سال پیش اومدم و با دات نت بار کرک شده یه نرم افزار نوشتم و تا حالا داره کار مبکنه و مشکلی ایجاد نشده
ولی دیگه به هیچ عنوان از نسخه کرک شده استفاده نکرم و نمیکنم
2 سال پیش هم ز طریق یکی از دوستانم نسخه اورجینال دو تا مجموع از کامپوننت ها را خریدم و در پروژه های کوچک ازش استفاده میکنم نه در پروژه های بزرگ
اگر یکم سلیقه به خرج بدید اصلا نیازی به کامپوننت زیبا سازی ندارید و با همین ابزارهای ویژوال استادیو میتونید استفاده کنید
استفاده از کامپوننت زمانی پیشنهاد میشه که برای مورد مورد خاصی باشه نه برای زیباسازی (مثلا استفاده از شبکه های عصبی که کد نویسی خیلی دشوار و زیاد میشه یا مثلا نمایش pdf در برنامه که البته همین ها را هم میشه خودتون از اول بشینید بنویسید ولی از نظر هزینه و وقت بخرید بصرفه تر هستش)
ولی حالا اگر چاره ای ندارید که میخواید استفاده کنید حداقل از سایت سافت گذر دانلود کنید که مطمئن تر باشه
موفق باشید