PDA

View Full Version : مهندسین عزیز لطفا در مورد این سایت نظر بدید

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 00:25 صبح
سلام دوستان سایتی طراحی کردم که میخوام شما هم ببینید . خواهشا ببینید و در موردش نظر بدید .

http://golshanwd.ir

برای ورود به پنل مدیریت از یوزرنیم gohari.golshan@gmail.com و پسورد 1271795930 استفاده کنید.

امیدوارم بتونم از نظرات خوبتون برای تجربه بیشتر استفاده کنم.

فقط یه کوچولو کاراش مونده که اونم ان شالله وقت کنم تمومش میکنم

راستی با عرض پوزش برخی کنترلر های پنل مدیریت رو غیر فعال کردم ، تو پست های قبلی دیده بود کسایی میومدن و با کارای غیر حرفه ایشون اسم بقیه رو هم خراب میکردن . منو به بزرگواری خودتون ببخشید.

خوشحال میشم اولین کسانی باشید که تو سایت نظرتون رو قرار میدید

seyed.mehdi
دوشنبه 10 شهریور 1393, 05:35 صبح
به نظر بنده عالیه و خیلی خوب کار شده ولی یکم امکاناتش کمه
اونوقت شما تنها میخواین سایت بسازین به نظر خودتون کم نیستین

a.r.khoshghalb
دوشنبه 10 شهریور 1393, 07:09 صبح
سلام
اول اینکه خسته نباشید :لبخندساده:
دو اینکه فونت متن وسط سایت (متن قسمت چرا ما برای طراحی سایت شما بهتریم...) فونت خوبی نیست، از فونت نازنین یا یکان یا ... استفاده کنید قشنگ تره.
در ضمن که به نظرم هم اصلا تیتر جذب کننده ای نیست "چرا ما برای طراحی سایت شما مناسب تریم ..." .
نکته آخر اینکه به نظرم لینک به شبکه های اجتماعی یا بالای سایت باشه یا چپ، هر دو جا خیلی قشنگ نشده.
موفق باشید.

مهرداد سیف زاده
دوشنبه 10 شهریور 1393, 07:10 صبح
1- طراحی رسپانسیو نیود. البته این عیب نیست ولی برای کسی که میخواد بره توی کار طراحی سایت و مشتری کار بگیره باید در سایت خودش ثابت کنه که آخرین فناوری‌ها رو بلده و میتونه بکار بگیره
۲- برای لاگین هیچ validation سمت کاربر نداشت حتی با html5 و گذاشتن قادیر required میتونید این کار رو انجام بدید

اما طراحی زیبا و شکیل همراه با بدور از ریخت و پاش داشت. در واقع بعضی از کسانی که میخوان سایتی برای طراحی وب بسازن برای جلب توجه مشتری سایت رو زیادی شلوغ میکنن. ترکیب رنگها هم خوب بود.
در کل خوب بود موفقید باشید

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 08:49 صبح
به نظر بنده عالیه و خیلی خوب کار شده ولی یکم امکاناتش کمه
اونوقت شما تنها میخواین سایت بسازین به نظر خودتون کم نیستین

سلام دوست عزیز ممنون که از سایتم دیدن کردید. در مورد امکاناتش باید بگم این سایت رو من یه هفته ای راه انداختم تا کم کم به امکاناتش اضافه کنم. در مورد اینکه فرمودید به نظر خودتون کم نیستید باید بگم چرا هستم ، ولی در حد سایتهای خبری کوچیک میتونم کار کنم. ضمنا برای اینکه بتونم تجربمم زیاد کنم علاوه بر مطالعه باید کار هم بگیرم تا به قول شما زیاد بشم.

لطفا چند مورد از امکاناتی که فکر میکنید برای سایت خوبه نام ببرید تا از نظرتون برای بهتر کردن سایت استفاده کنم. ممنون

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 08:51 صبح
1- طراحی رسپانسیو نیود. البته این عیب نیست ولی برای کسی که میخواد بره توی کار طراحی سایت و مشتری کار بگیره باید در سایت خودش ثابت کنه که آخرین فناوری‌ها رو بلده و میتونه بکار بگیره
۲- برای لاگین هیچ validation سمت کاربر نداشت حتی با html5 و گذاشتن قادیر required میتونید این کار رو انجام بدید

اما طراحی زیبا و شکیل همراه با بدور از ریخت و پاش داشت. در واقع بعضی از کسانی که میخوان سایتی برای طراحی وب بسازن برای جلب توجه مشتری سایت رو زیادی شلوغ میکنن. ترکیب رنگها هم خوب بود.
در کل خوب بود موفقید باشید

قبل از هر چیزی ممنون که از سایتم دیدن فرمودید. در مورد طراحی ریسپانسیو حتما روش کار خواهم کرد. و در مورد نکته دوم هم تلاشم رو میکنم که این خاصیتی که فرمودید اضافه کنم.
از نظرات خوبتون هم ممنون

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 08:56 صبح
سلام
اول اینکه خسته نباشید :لبخندساده:
دو اینکه فونت متن وسط سایت (متن قسمت چرا ما برای طراحی سایت شما بهتریم...) فونت خوبی نیست، از فونت نازنین یا یکان یا ... استفاده کنید قشنگ تره.
در ضمن که به نظرم هم اصلا تیتر جذب کننده ای نیست "چرا ما برای طراحی سایت شما مناسب تریم ..." .
نکته آخر اینکه به نظرم لینک به شبکه های اجتماعی یا بالای سایت باشه یا چپ، هر دو جا خیلی قشنگ نشده.
موفق باشید.

سلام ممنون از نظر لطفتون. فونت وسط صفحه رو میشه با استفاده از ادیتور صفحه مدیریت تغییر داد. فونتش هم نازنینه ، یکان رو هم به زودی اضافه خواهم کرد.
در مورد تیترش هم باید بگم سایت دیروز آپلود شد و من خواستم صرفا چیزی قرار بدم تا نظر شما دوستان عزیزم رو در مورد کلیت سایت بدونم . اینایی که فرمودید قابل تغییره و چشم به زودی تغییرشون میدم و تیتر جذابی واسش میذارم.

در کل ممنون از حسن توجهتون

prans.info
دوشنبه 10 شهریور 1393, 09:07 صبح
طراحی جالبی بود اول از همه از سادگیش خوشم اومد .
به نظر من بخش هایی مثل نمونه کار رو در صفحهات دیگه قرار بدید و آخرین ها رو تویه منو قرار بدید بهتره ، که اون وقت باید امکان صفحات هم براش بسازید .
اینکه فرم ورود تویه صفحه هست زیاد جالب نیست مگر اینکه بعدا مشتری هم بتونه عضو بشه و برای خودش پنلی داشته باشه .
در کل طرح جالبی بود ، موفق باشید .

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 09:13 صبح
طراحی جالبی بود اول از همه از سادگیش خوشم اومد .
به نظر من بخش هایی مثل نمونه کار رو در صفحهات دیگه قرار بدید و آخرین ها رو تویه منو قرار بدید بهتره ، که اون وقت باید امکان صفحات هم براش بسازید .
اینکه فرم ورود تویه صفحه هست زیاد جالب نیست مگر اینکه بعدا مشتری هم بتونه عضو بشه و برای خودش پنلی داشته باشه .
در کل طرح جالبی بود ، موفق باشید .

ممنون از لطفتون. میخوام فرم ورود رو برای کاربران هم راه اندازی کنم برای همین اونجا گذاشتم که دم دست باشه که ان شا الله به زودی تغییرات رو اعمال خواهم کرد. بازم ممنون

vahidqara
دوشنبه 10 شهریور 1393, 09:15 صبح
سادگی در زیبایی هست:لبخندساده:

prans.info
دوشنبه 10 شهریور 1393, 09:18 صبح
سادگی در زیبایی هست:لبخندساده:
برعکس نگفتید ؟

arash691
دوشنبه 10 شهریور 1393, 10:05 صبح
شما سایتت تک صفحه ای هستش ؟

sadegh1362
دوشنبه 10 شهریور 1393, 10:15 صبح
سلام
سایت سایت خوبیه . روش وقت گذاشتید . زحمت کشیدید کاملا معلومه . اما یه مشکل داره اونم اینه که وقتی در صفحه دیگه ای وارد میشید. کد کپچا کار نمیکنه و نمایش داده نمیشه .
اینو درستش کنید .
هنوز خیلی چیزا میتونید بهش اضافه کنید . و کاملترش کنید.
خیلی خوشحالم که تونستید با MVC برنامه نویسی کاربردی داشته باشید و . همینطور تونستید به این سطح ار برنامه نویسی برسید .
موفق باشید .

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 11:09 صبح
سلام
سایت سایت خوبیه . روش وقت گذاشتید . زحمت کشیدید کاملا معلومه . اما یه مشکل داره اونم اینه که وقتی در صفحه دیگه ای وارد میشید. کد کپچا کار نمیکنه و نمایش داده نمیشه .
اینو درستش کنید .
هنوز خیلی چیزا میتونید بهش اضافه کنید . و کاملترش کنید.
خیلی خوشحالم که تونستید با MVC برنامه نویسی کاربردی داشته باشید و . همینطور تونستید به این سطح ار برنامه نویسی برسید .
موفق باشید .

خیلی خیلی لطف کردید. ان شالله بازم روش کار میکنم تا بتونم کاملترش کنم. خیلی خیلی ممنون

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 11:10 صبح
شما سایتت تک صفحه ای هستش ؟

بله . ولی به زودی صفحاتی بهش اضافه خواهم کرد.

khanlo.javid
دوشنبه 10 شهریور 1393, 12:01 عصر
با سلام و خسته نباشید

وب سایت از نظر یه کاربر مبتدی شاید خوب باشه ولی از نظر کاربرای حرفه ای نت اصلا جذابیت نداره ، ترکیب رنگیش هم اصلا جالب نیست ، به نظر من ترکیب رو بندیش زیاد کار نشده ، میتونستید بهتر از اینها روش کار کنید به نظرم رو جذابیت ترکیب و رنگ و فونت بیشتر کار کنید بهتر میشه.

موفق باشید.

SadeghPro19
دوشنبه 10 شهریور 1393, 12:12 عصر
واقعا عالی بود خسته نباشید...فقط به قول دوستان فونتش رو باید بهتر کنید مخصوصا قسمت درباره ما.

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 13:15 عصر
واقعا عالی بود خسته نباشید...فقط به قول دوستان فونتش رو باید بهتر کنید مخصوصا قسمت درباره ما.

ممنون از توجهتون. نکاتی که فرمودید حتما اعمال میشه. بازم ممنون

Golsha
دوشنبه 10 شهریور 1393, 23:40 عصر
ببخشید میشه بگید چه قسمتایی رو میتونم با ایجکس بنویسم که بهتر بشه
میخوام به ایجکس تغییرشون بدم

godofphp
سه شنبه 11 شهریور 1393, 21:07 عصر
Great ! .............

Golsha
چهارشنبه 12 شهریور 1393, 20:38 عصر
Great ! .............

ممنون ولی ای کاش عیب هایی هم که به نظرتون وجود داشت رو مثل دوستان تذکر می دادید.