PDA

View Full Version : چگونگی ایجاد پروژه ؟!

thacker
دوشنبه 10 شهریور 1393, 13:56 عصر
با سلام ...
من پکیج آموزشی فریمورک رو مشاهده کردم...
حالا میخواهم یک پروژه جدید ایجاد کنم. توی این پروژه میخواهم بخش اصلی سایت و مدیریت کاملا جدا باشن از هم...
بخش های سایت : صفحه اصلی - درباره ما - خدمات ما - نمونه کارها - ارتباط با ما - ورود و پنل کاربران

حالا اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم و مدیریت به چه صورت کلا جدا از بخش اصلی سایت باید باشه و ...

اگه میشه لطف کنید و مراحل انجام رو بصورت کلی برایم توضیح دهید ...
با تشکر

hooman.pro
دوشنبه 10 شهریور 1393, 19:57 عصر
خوب عزیز اگر مشاهده کردید دیگه نباید مشکلی باشه که. (حداقل واسه این قسمت) مدیریت رو مانند آقای شهرکی یک ماژول در نظر بگیر بقیه حاها هم عادی
در کل ببین چه موجودیت هایی داری اینایی که نام بردی: صفحه اصلی و دربازه ما و ... کلی هست و اکثر صفحات مانند درباره ما صفحات ثابتی هستن بجز اون نمونه کار
باید اول پروژه رو کامل تحلیل کنی موجودیت در بیاری بعد شروع کنی
اگرم در حد معرفی یک شرکت و 4 تا نمونه کار هست که کلا براش کد ننویس از جوملا یا وردپرس استفاده کن راحت مگر اینکه نیت به تمرین و یادگیری yii داشته باشی

thacker
دوشنبه 10 شهریور 1393, 20:05 عصر
ممنون دوست عزیز ...
نیت دقیقا تمرین واسه پروژه های بزرگتر هست ...
نمیدونم از کجا باید شروع کنم !

MMSHFE
سه شنبه 11 شهریور 1393, 14:43 عصر
خوب شما اول یک پروژه جدید با yiic webapp ... بسازین و بعد بخشهای کاربری رو پیاده سازی کنید. بعدش یک ماژول admin درست کنید و بخشهای مدیریت رو داخلش اضافه کنید. کجاش مشکله؟

thacker
سه شنبه 11 شهریور 1393, 21:45 عصر
الان من ماژول admin رو ایجاد کردم ...
حالا میخوام بخش های create , update و delete مدل نمونه کارهام رو توسط ماژول admin داشته باشم و بخش view مدل نمونه کارها رو توی قسمت اصلی برنامه ...
چطوری باید انجامش بدم ؟
مدل portfolio (نمونه کارها) رو باید توی ماژول admin بسازم یا توی بخش اصلی سایت ؟؟