PDA

View Full Version : سوال: مشکل در پارامترهای ارسالی pdo

DR.HTML
دوشنبه 10 شهریور 1393, 22:21 عصر
سلام من یه متد برای ا=دیت با pdo نوشتم این قبلا با روش کلاسیک بود که تغیرش دادم اما مشکل ارور PDOStatement::execute(): SQLSTATE[HY093]: Invalid parameter number: parameter was not defined in میده اینم کد متد
با تشکر

public function UpdateP($id, $title, $context) {
if (isset ( $id )) {
$query = "UPDATE `post` SET";
if (isset ( $title )) {
$query .= " `title`=:title ,";
}
if (isset ( $context )) {
$query .= " `context`=:conetxt ";
}
$query .= " WHERE `post`.`id` = :id";
echo $query;
$result=$this->connection->prepare($query);
$result->bindParam(':title', $title,PDO::PARAM_STR);
$result->bindParam(':context', $context,PDO::PARAM_STR);
$result->bindParam(':id', $id,PDO::PARAM_INT);
$result->execute();
}
}

arash691
دوشنبه 10 شهریور 1393, 22:27 عصر
context یا conetxt مشکل غلط املایی دارین

DR.HTML
دوشنبه 10 شهریور 1393, 22:47 عصر
:اشتباه: یعنی اینو دیدم خیلی ناراحت شدم از خودم :اشتباه: با تشکر

arash691
دوشنبه 10 شهریور 1393, 23:00 عصر
چرا ناراحت ... چشم و مغز شما بخاطر اینکه بیش از حد پشت سیستم میشینید قدرت تحلیلش پایین میاد واسه همین این مشکلات میون برنامه نویس ها خیلی رایج هستش :لبخند: البته یک IDE خوب هم میتونه کمک بکنه

omidabedi
سه شنبه 11 شهریور 1393, 09:38 صبح
واسه منم اینجور مشکلات پیش میاد و اونموقع میفهمم که خیلی از لحاظ فکری خسته هستم و نیاز به استراحت دارم

اینم بگم که هرموقع که به این حد میرسید در هرجای پروژه هستید دست از ار بکشید چرا که مغز خسته هست و قدرت تحلیل و پردازشش میاد پایین

برا خودم حتی شده کدهایی که در شب مثلا ساعت 3 4 نوشتم فردا صبحش که نگاشون کردم پر از اشتباه بوده

یا مشکلاتی در برنامه بوجود میاد که حتی یک ساعت وش وقت گذاشتم ولی چون مغزم خسته بودم متوجه نشدم

اما فردا صبحش در مدت 10 دقیقه مشکل رو پیدا کردم

و کلا حواستون به این چیزا باشه

الگوریتمی رو که وقتی مغز اماده هست و استراحت کرده میشه 1 ساعته نوشت همینه شب 3 4 ساعت الکی گیر میوفتیم

من که تقریبا از پروژه بعدی ایشالا :بامزه: شب کاری رو تعطیل میکنم

DR.HTML
سه شنبه 11 شهریور 1393, 13:49 عصر
یه مدتی شده بود خواب مشکلات پروژرو میدیدم یادمه دوسه بار مشکلاتشو تو خواب حل کردم :لبخند: اما خوب بالاخره انسان یه سری انتظارات داره از خودش :متفکر:

hamedarian2009
سه شنبه 11 شهریور 1393, 17:47 عصر
یه مدتی شده بود خواب مشکلات پروژرو میدیدم یادمه دوسه بار مشکلاتشو تو خواب حل کردم :لبخند: اما خوب بالاخره انسان یه سری انتظارات داره از خودش :متفکر:
جالبه من هم خیلی وقتا واسه حل مسایل تو خواب براشون راه حل پیدا میکنم و صبح همون راه حل جواب میده:لبخند: