PDA

View Full Version : کف درآمد

Amir_Developer
سه شنبه 11 شهریور 1393, 07:42 صبح
سلام به همه دوستان و برنامه نویسان عزیز
حتما برا خیلی هاتون تا حالا پیش اومده چه اونایی که توی بازار کار میکنن چه اونایی که دورکارن ، که خواستین بدونین برنامه نویس های زبان های دیگه توی شرکت ها چقدر حقوق میگیرن.
دوستانی که توی بازار دارن برنامه نویسی میکننو توی شرکت های خصوصی مخصوصا استخدام هستن یه لطفی کنن بیان میزان دستمزدشون رو بگن اگه ناراحت نمیشن
هدفم اینه میخوام بدونم بعد از این همه سال تمرین برنامه نویسی و پروژه های متفاوت ، توی یه شرکت خصوصی برای برنامه نویسی کار کنم بهتره یا مثل خیلی از مهندسای دیگه کامپیوتر و آی تی کارمند شدن به صرفه تره ! البته بگذریم ازین که بحث علاقه به کار خیلی مهمه :لبخند:
پیشاپیش با تشکر

sempay_ninjutsu
چهارشنبه 07 آبان 1393, 15:49 عصر
سلام به همه دوستان و برنامه نویسان عزیز
حتما برا خیلی هاتون تا حالا پیش اومده چه اونایی که توی بازار کار میکنن چه اونایی که دورکارن ، که خواستین بدونین برنامه نویس های زبان های دیگه توی شرکت ها چقدر حقوق میگیرن.
دوستانی که توی بازار دارن برنامه نویسی میکننو توی شرکت های خصوصی مخصوصا استخدام هستن یه لطفی کنن بیان میزان دستمزدشون رو بگن اگه ناراحت نمیشن
هدفم اینه میخوام بدونم بعد از این همه سال تمرین برنامه نویسی و پروژه های متفاوت ، توی یه شرکت خصوصی برای برنامه نویسی کار کنم بهتره یا مثل خیلی از مهندسای دیگه کامپیوتر و آی تی کارمند شدن به صرفه تره ! البته بگذریم ازین که بحث علاقه به کار خیلی مهمه :لبخند:
پیشاپیش با تشکر

شما تو هر قسمت برنامه نویسی کار بکنید و خوبم کار بکنید مطمعن باشید بالایه حداقل دو تومن حقوقته..ولی اینکه طرف بیاد اسم شرکتو بزنه و حقوقشو بگه به خود اون شرکت ظلم میشه....ایناا قانون یه شرکته نباید زیر پا بزاریم.

Amir_Developer
سه شنبه 18 آذر 1393, 14:32 عصر
از ماست که بر ماست ، واقعا می ارزه ؟؟؟؟؟
یا من احساس میکنم ارزش کارمون بیشتر ازیناست !!!!

http://upload7.ir/imgs/2014-12/18727548604867558047_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=18727548604867558047.jpg)

پیام حیاتی
دوشنبه 24 آذر 1393, 09:44 صبح
ارزش کار یک برنامه نویس به میزان زمان ، استفاده از تکنولوژی های روز ، کیفیت کار و تجربه بستگی داره که ورود افراد تازه کار و برخی مشکلات از جمله نبود قوانین کپی رایت باعث میشه که ارزش کار به این شکل پایین بیاد.