PDA

View Full Version : همکاری در طراحی کنترل پنل هاست

nazaninam
پنج شنبه 04 خرداد 1385, 11:47 صبح
سلام دوستان
چند وقتی که صحبت از دیتا سنتر ملی و از این چیزاست
میخوام بدونم ساخت یک کنترل پنل هاست به چه چیزایی نیاز داره و اگه کسی مایل هست خبر بده تا یک تیم طراحی تشکیل بدیم ...

iekrang
پنج شنبه 04 خرداد 1385, 14:26 عصر
سلام.
تا جایی که بنده اطلاع دارم نرم افزارهای Hosting Controller مختلفی توی بازار برای این کار وجود داره که امتحان خودش رو هم پس داده.و حتی امکان تنظیم زبان فارسی رو هم داره.پس نیازی به صرف وقت طولانی برای اینکار نیست.
ولی اگر قصدتون انجام این کار توسط یه گروه ایرانی و کار ملی و ... :چشمک: باشه پس بسم ا...
موفق باشید.

nazaninam
پنج شنبه 04 خرداد 1385, 17:04 عصر
بله من با اکثر کنترل پنل ها کار کردم همشون نقاط ضعف و قوت دارن و plesk به نظر من از همه قوی تر هست ولی کلا کنده...خلاصه من بحثم چیز دیگه ای هست اگر خدایی نکرده ایران تحریم بشه بر فرض محال هیچ کدوم از این پنل ها به دردمون نمیخورن چون راحت میتونن اونارم غیر فعال کنن
در ضمن همه ساختن ما هم میسازیم...
میخوام بدونم چطور میشه بوسلیه asp.net و توابع visual basic به تنظیمات هاست دسترسی پیدا کرد
از کجا باید شروع کرد
چه مطالبی رو باید یاد گرفت
مرجع خارجی هست؟
و...

msakbari
پنج شنبه 04 خرداد 1385, 23:53 عصر
این کار شدنی است .
من برای CMS ای که سفارش تولید اونو به عهده دارم برنامه ی مدیریت فایلها رو در سرور نوشتم .
به نظر خودم کار زیبایی شد و تمام قابلیتهای سیستم مدیریت فایل برنامه ای مثل Hosting Controler رو داره !

مطمئن باش بقیه ی قسمتها هم خیلی سخت نخواهد بود .
البته اگر کسی بتونه منبعی رو معرفی کنه عالیه ؟

manager
جمعه 05 خرداد 1385, 06:40 صبح
من هم موافقم....کنترل پنل مثل یه CMS خاص می مونه نه چیز دیگه ای !!!..آسونه و ما می تونیم !!!.. اگر خواستید تیم راه بندازین به من هم خبر بدین...