PDA

View Full Version : سوال: دیتابیس این برنامه کجاست؟

nekooee
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 09:02 صبح
سلام
برنامه ای هست که با دات نت 4 و c نوشته شده. جالبه مسیری که به عنوان فایل دیتابیس مشخص کرده، هیچ دیتابیسی وجود نداره!! پس از کجا دیتابیس را میاره؟ من حتی پوشه های TEMP و document و ... را گشتم نبود که نبود!
کد قسمت دیتابیس اینجاست:

[DebuggerNonUserCode, DefaultSettingValue(@"Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=|DataDirectory|\Data\Data.mdb;Persist Security Info=True;Jet OLEDB:Database Password=AAA"), ApplicationScopedSetting, SpecialSetting(SpecialSetting.ConnectionString)]
public string DataConnectionString { get; }
public static Settings Default { get; }
[DefaultSettingValue(@"Data Source=.\SQL2k8;Initial Catalog=Test;Integrated Security=True"), ApplicationScopedSetting, DebuggerNonUserCode, SpecialSetting(SpecialSetting.ConnectionString)]
public string TestMogadamConnectionString { get; }

elec60
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 10:57 صبح
Data.mdb رو سرچ کن

NASA's Spaceman
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 11:01 صبح
احتمالا فایل های دیتابیسش رو با فایل exe یکی کرده
با سپاس Spaceman

nekooee
شنبه 15 شهریور 1393, 07:41 صبح
اون فایل که گفتین رو قبلا گشتم، نیست که نیست!
اگر با فایل اجرایی یکی کرده باشه موقع اجرا باید جایی اکستراکت بشه ولی نمیشه! فایل اجرایی از تو پوشه خودش اجرا میشه و هیچ فایل دیگری هم کنارش نیست!

چه راهی به نظرتون میرسه؟ البته یک فایل Serialized.ser کنارش هست که محتوای دیتابیس داخل اون هم هست! اما وسطهاش پر از کد باینری هست و به صورت معمول قابل استفاده نیست. و جالب اینجاست که وقتی این فایل رو پاک میکنم بازم برنامه درست کار میکنه و این به این معنی هست که این دیتابیس اصلی برنامه نیست...
بقیه فایلهاش هم چک کردم هیچکدوم دیتابیس نیست :(