PDA

View Full Version : ساخت اتوران

mahdianco
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 13:59 عصر
با سلام خدمت دوستان
برای ساخت اتوران های تاپ سی دی مثل لرد و کینگ از چه برنامه ای استفاده کنیم بهتره؟

behrooz69
جمعه 14 شهریور 1393, 02:32 صبح
دوست من سوالتو درست و تو بخش مناسب بپرس نه اینجا

برنامه های اتوران سازی با برنامه نویسی ساخته نمیشن دوست من .

برنامه های اتوران سازی با یک جستجوی کوچیک تو گوگل 1000000 تا میاد واست .

برنامه هایی هم که میبینی توش دستکاری شده و کد نویسی شده است اکشن اسکریپته که بازم مربوط به این بخش نیست .

با ms flash میتونی کار اتوران فلش و اسکریپت نویسی انجام بدی.

یا حق

IamOverlord
جمعه 14 شهریور 1393, 04:10 صبح
با سلام خدمت دوستان
برای ساخت اتوران های تاپ سی دی مثل لرد و کینگ از چه برنامه ای استفاده کنیم بهتره؟
سلام دوست عزیز!
برنامه های اتوران هم مثل بقیه ی برنامه ها هستن... ولی نکته این جاست که با فایل autorun.inf می شه معرفیشون کنید...
این مطلب از Wikipedia رو در مورد این فایل ببینید: Autorun.inf (http://en.wikipedia.org/wiki/Autorun.inf)
ساده است... مثال هم گذاشته...

hosseinbarnamenevis
جمعه 14 شهریور 1393, 18:16 عصر
دوست من سوالتو درست و تو بخش مناسب بپرس نه اینجا

برنامه های اتوران سازی با برنامه نویسی ساخته نمیشن دوست من .

برنامه های اتوران سازی با یک جستجوی کوچیک تو گوگل 1000000 تا میاد واست .

برنامه هایی هم که میبینی توش دستکاری شده و کد نویسی شده است اکشن اسکریپته که بازم مربوط به این بخش نیست .

با ms flash میتونی کار اتوران فلش و اسکریپت نویسی انجام بدی.

یا حق

فکر میکنم تو این قظیه اشتباه میکنید
میشه با زبان های برنامه نویسی این کار رو انجام داد تا جایی که من میدونم

behrooz69
جمعه 14 شهریور 1393, 23:57 عصر
فکر میکنم تو این قظیه اشتباه میکنید
میشه با زبان های برنامه نویسی این کار رو انجام داد تا جایی که من میدونم

دوست من من نگفتم نمیشه . ولی یکم درگیریش زیاده . وقتی لقمه امادس چرا دور سرت بچرخونی ؟؟

gilsoft
شنبه 15 شهریور 1393, 06:45 صبح
با سلام خدمت دوستان

ساده‌ترین آنها نرم‌افزار multimedia builder هست

multimedia builder samples (https://www.google.com/search?q=multimedia+builder+samples&rlz=1C1GIGM_enIR592IR592&oq=Multimedibuilder&aqs=chrome.3.69i57j0l5.16378j0j8&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8)

mahdianco
شنبه 15 شهریور 1393, 16:30 عصر
سلام دوستان خوب
من فقط یک سوال ساده پرسیدم. بله من هم میدونم برنامه mmb برای اینکار هست. ولی بسیاری از نرم افزار های داخلی داره با کد نویسی طراحی میشه. فقط میخواستم بدونم اگر بخوام یک برنامه کد نویسی یاد بگیرم تا برای طراحی نرم افزار بتونه بهم کمک کنه کدوم برنامه هست؟
بازم ممنون

IamOverlord
شنبه 15 شهریور 1393, 20:42 عصر
سلام دوستان خوب
من فقط یک سوال ساده پرسیدم. بله من هم میدونم برنامه mmb برای اینکار هست. ولی بسیاری از نرم افزار های داخلی داره با کد نویسی طراحی میشه. فقط میخواستم بدونم اگر بخوام یک برنامه کد نویسی یاد بگیرم تا برای طراحی نرم افزار بتونه بهم کمک کنه کدوم برنامه هست؟
بازم ممنون

سلام دوست عزیز!
می خواید کدنویسی کنید؟ خوب با هر زبان برنامه نویسی ای که راحت هستید برنامه تون رو بسازید! (البته خوب منظورم از هر زبانی واقعا هر زبانی نبود!) بقیش ۳ ۴ خط کد ساده است... مثلا:

[autorun] open=barnamenevis.exe
label=Barnamenevis CD
setup.exe برنامه ای هست که ساختید، خطوط بالا رو داخل فایل autorun.inf می نویسید و می ذارید کنار برنامه تون در پوشه ی اصلی دیسکتون...