PDA

View Full Version : سوال: ایا نرم افزار هایی که در گوگل تحت عنوان طراحی سایت ارائه می شوند مفید هستند؟

motherboard
جمعه 14 شهریور 1393, 13:18 عصر
سلام.ببخشید که خیلی سوال می کنم.تو گوگل یکسری نرم افزار وجود داره در زمینه طراحی سایت.می خواستم ایا استفاده از اون ها از نظر فنی صحیح هست و یا خیر؟ممنون

- barati -
جمعه 14 شهریور 1393, 14:21 عصر
سلام
دقیق منظورتون کدوم نرم افزار هاست ؟
میشه نام ببرید ؟

arash691
جمعه 14 شهریور 1393, 14:25 عصر
منظورت artisteer و امثال اونه ؟ ببین بد نیستن ولی یجوری خروجی رو بهت تحویل میده که واقعا" غیرحرفه ای و بدرد نخوره ...

motherboard
جمعه 14 شهریور 1393, 14:30 عصر
مثلا نرم افزاری هست به نام Adobe Muse CC 2014.1.1.6 Final که این امکان رو فراهم می کنه تا بدون کد نویسی سایت طراحی کنیم!!!! و از این گونه نرم افزارها زیاد است. و ادم از یادگرفتن زبان های تحت وب دل زده میشه!!!!

MMSHFE
جمعه 14 شهریور 1393, 14:52 عصر
یک نصیحت از من داشته باشین: هیچوقت یک نرم افزار نمیتونه هوشمند (مثل یک انسان) عمل کنه. برای مثال توی Dreamweaver توی نمای Design پنج بار Enter بزنید و بعد نمای Code رو باز کنید. میبینید که این رو نوشته:

<p></p>
<p></p>
<p></p>
<p></p>
<p></p>
درحالی که یک انسان هوشمند میدونه که میشه همین نتیجه رو اینطوری بدست آورد:

<p style="line-height:5em;"></p>
این فقط یک مثال ساده بود. خیلی جاها کدهای غیربهینه و غیرضروری توسط این برنامه ها تولید میشه.

Mori Bone
جمعه 14 شهریور 1393, 16:23 عصر
سلام. کسانی میرن دنبال همچین برنامه هایی که فقط می خوان یه پولی در بیارن. بعنی چی؟
هی رفتن این ور و اونور دیدن کلاس داره بگن طراح سایتن، به همه گفتن که منم طراح سایت حرفه ای هستم، با اینکه هیچی بلد نیستن. بعد به این آدم اعتماد می کنن و یه طراحی رو بهش میدن. بعد این آدم برای اینکه یه سایت رو دست و پا شکسته بده دست مشتری از این نرم افزار ها استفاده می کنه.

اگه یه ذره آدم فکر و عقل داشته باشه می بینه که ته چیزی به درد نمی خورند و اصلا کار حرفه ای نیست که از این نرم افزار های هلو برو تو گلو استفاده کنیم.
کسی که با علاقه و عشقش کد می زنه، هیچ وقت از کد زدن خسته نمی شه