PDA

View Full Version : سوال: نیاز به نقشه محل در نرم افزار مشاور املاک

hesam_mahmoodi
شنبه 15 شهریور 1393, 15:11 عصر
من در حال ساخت نرم افزار مشاور املاک هستم که در هنگام ثبت یک زمین خانه و.... نیاز به ثبت محل و نمایش زمین و.. در نقشه و ذخیره آن بصورت عکس در دیتابیس هستم.
سوال من اینجاست که چطوری اینکارو بکنم؟
مثلا یه کامپوننت هایی هستن مثل GMap که اینکارو میکنه ولی وضعیت اینترنت رو در این که میدونید میخواهم در صورت امکان آفلاین باشه و بعد ثبت فقط یه عکس ازش در دیتابیس ثبت کنم.
اگر هم انلاین بود اشکال نداره فقط بشه نقطه ای رو کاربر انتخاب کنه و عکسشو در دیتابیس ثبت کنه.

ممنون

امیر مهرشاد
شنبه 15 شهریور 1393, 22:16 عصر
راحت ترین راه آفلاین جادادن یک نقشه شهرتونه که قابلیت پیمایش نقشه داشته باشه برنامت خیلی راحت عکس گیر جدا کن زوم کن و ......
کارهای قشنگی میشه انجام داد که بمحض توافق مشتری آدرس هوشمند براش sms بشه و مالک رو هم باخبر کنی

hesam_mahmoodi
شنبه 15 شهریور 1393, 22:29 عصر
راحت ترین راه آفلاین جادادن یک نقشه شهرتونه که قابلیت پیمایش نقشه داشته باشه برنامت خیلی راحت عکس گیر جدا کن زوم کن و ......
کارهای قشنگی میشه انجام داد که بمحض توافق مشتری آدرس هوشمند براش sms بشه و مالک رو هم باخبر کنی

اگر بصورت افلاین انجام بشه که کلی حجمش میشه چون باید کل شهر ایران با جزئیات + زوم ،خیلی حجمش زیاد میشه! (راه حل یا الگریتم خاصی اگر تو ذهنت هست بگو لطفا ، ممنون.)

آره ایده خوبیه، راستی تو اینجا یا سایت های دیگه، جایی نیست که از دیگران ایده بگیریم؟ تا نرم افزار کامل تر و کاربرپسند تر شه؟