PDA

View Full Version : اعلام موجودی با at command یا Kylix

esmaeeiilzadeh
یک شنبه 16 شهریور 1393, 17:38 عصر
سلام دوستان.وفت بخیر.
می دونم سوالم تکراری هست ولی راهنمایی هایی که دوستان فرموده بودند رو من خوب متوجه نشدم.
من یک برنامه ارسال sms با Kylix نوشتم و درست هست.حالا مشکلی که دارم این هست که می خوام ببینم سیم کارتم چقدر شارژ داره و هم اینکه شارژش کنم.می خوام وقتی کد ussd برای اعلام میزان شارژ ارسال میشه جوایش داخله یک messagebox یا هر چیز دیگه ای نمایش داده بشه.حالا اگه از طریق Kylix کسی از دوستان بلده راهنمایی کنه که خیلی عالی میشه.اگه نه از طریق همون at هم بشه این کا رو کرد خوبه.فقط دوستان که لطف می کنند راجع به at راهنمایی میکنن به صورت کامل توضیح بدن ممنون میشم.چون خیلی جاها دیدم که گفته بود AT+CUSD=1,*140*1#,15" این رو بزن درست میشه.ولی من نفهمیدم که این کد رو چه جوری باید برای مودم ارسال کنم.روی پورت بنویسم یا چور دیگه.بعد اینکه جوابش چه جوری برام میاد، که متاسفانه این رو من متوجه نشدم و نتونستم کار کنم.رو این حساب دوستان اگر لطف کنند از اول کار تا آخر کار اعلام موجودی و شارژ سیم کارت رو به صورت کامل توضیح بدن ممنونشون میشم.
ممنون از لطف دوستان

esmaeeiilzadeh
دوشنبه 17 شهریور 1393, 10:55 صبح
کسی از اساتید نیست ما رو یاری کنه

asadimilad
دوشنبه 17 شهریور 1393, 11:03 صبح
ببین دوست گرامی یادت باشه که روی هر مودمی جواب نمی ده(روی مودم هایی مثل ویوکم-زیمنس یا هر مودمی که از دستورات at پشتیبانی کنه جوابگوست)
جواب گرفتی ok بده در غیر اینصورت باز هم مشکلتو ذکر کن

esmaeeiilzadeh
دوشنبه 17 شهریور 1393, 16:10 عصر
دوست عزیز ممنون از راهنماییت.مودم من از at پشتیبانی میکنه.الان هم با Kylix برای ارسال sms استفاده می کنم.
کارهایی رو که فرموده بودین رو انجام دادم.ولی متاسفانه در event قسمت new ussd که messagebox رو قرار دادیم نمیره.وقتی دکمه ارسال رو میزنم دوستور DialUSSD به مودم ارسال میشه ولی متاسفانه دیگه هیچی بر نمی گرده.trace که می کنم بعد از ارسال اصلا یه event new ussd نمیره و هیچ اتفاقی نمیافته

asadimilad
شنبه 22 شهریور 1393, 19:04 عصر
جناب کایلیکس میشه گفت با تمام مودم های سیم کارت خور در بازار امکان ارسال حتی دریافت را دارد اما چند قسمت مهم که روی هر مودمی جواب نمی دهد قسمت دلیوری و نیو ussd می باشد شما نام(مارک..) مودم خود را و تکه کد ارسال و دریافت ussd را در این صفحه قرار بده شاید بتونیم جواب بدیم

esmaeeiilzadeh
شنبه 29 شهریور 1393, 15:05 عصر
مودم من wavecom هستش.
الان از طریق فرمایشات دوستمون آقای asadimilad (http://barnamenevis.org/member.php?275047-asadimilad) استفاده کردم.ussd رو ارسال می کنه و جواب هم برمیگردونه.ولی متاسفانه تکستی که برمی گردونه خالی هستش

esmaeeiilzadeh
یک شنبه 30 شهریور 1393, 11:56 صبح
دوستان کسی راهکاری نداره؟

asadimilad
یک شنبه 30 شهریور 1393, 18:00 عصر
ورژن6 کایلکس تا اونجا که خبر دارم هنوز کرک نشده و بدون کرک هم به این نوع مودم در خیلی از کدها(متفاوت هست) جواب نمیده و اینکه اگه از ورژن 5... استفاده کنی(سریال دار خریداری فرمایید ) نبایید چنین مشکلی را داشته باشی چون من خودم برنامه مدیریت مطب دندان پزشکی که قسمتی از آن ارسال پیام گروهی و تکی به مشتریان هست را تحویل داده ام تمام امکاناتش را با همین نوع مودم پشتیبانی می کنه و مشکلی هم ندارم.

Reza_A7b
چهارشنبه 12 خرداد 1395, 22:25 عصر
با سلام دوستان من با اینکه اطلاعاتم کمه ولی گفتم حد اقل چیزی رو که بلدم رو جواب بدم
ببینین دوستان عزیز من با مودم Wavecom انواع ماژولش که داره Q2403 و Q2406 و ... که سری جدید این مودم هستن و تو بازار موجود هم هستش با همین کامپوننت kylixsms 5.5 یکی مشکل ussd داره و دیگیری نداره

من تو Q2403 کاملا جواب گرفتم ولی تو بازار خیلی کم پیدا میشه اما Q2406 یکم مشکل داره و با اینکه ازش جواب گرفتم ولی بیشتر میشه گفت اعتراف گرفتم دهن وا نمی کرد که لامصب
بلاخره توسیه می کنم که از Q2403 استفاده کنید تا به مشکل بر نخورید.

Helpco
سه شنبه 18 خرداد 1395, 13:56 عصر
سلام میدونم تاپیک قدیمی من دریافت میکنم ولی خیلی خانا نیست چرا؟

به این شکل
ù'ù9ù*ù(ù'ù1

Helpco
چهارشنبه 19 خرداد 1395, 13:11 عصر
دوستان کسی این مشکل نداره