PDA

View Full Version : سوال: نیازمند راه حل!

irpersian20
دوشنبه 17 شهریور 1393, 00:03 صبح
سلام
دوستان یک مشکل من دارم.
این عکس ببنید گویا همه چیز هست.
من هنگامی که روی یک دکمه کلیک میکنم میخواهم یک TextArea زیرش باز بشه.
با pagedlist کار شده. حالا موندم چطور id های متفاوت داد تا بتوان ID ها را از جی کوئری صدا زد تا بتونم دستور نمایش text area رو برای اون دکمه بدهم.
فرض رو بر این باید بگیریم که من با css دست اول همه text area ها رو نمایش رو none کردم.
و میخواهم در صورت نیاز مدیر سایت هر وقت روی هر دکمه کلیک کرد براش اون ناحیه ادیتور باز بشه. نه پیش فرض باز باشه
http://upload7.ir/imgs/2014-09/18099828481372946533.jpg
از class نمیشه استفاده کرد چون اون وقت روی یک دکمه کلیک کنه . بقیه دکمه ها هم فعال میشه وضعیتشون.
در جی کوئری هم دیگه حلقه فور نداریم که بخواهیم از اون جا ای دی های هر ایتم رو صدا زد
این دکمه ها قرار هست براشون ajax پیاده بشه
یعنی ما در کل سه تا دکمه داریم و سه تا text area که در حلقه فور هستند

irpersian20
دوشنبه 17 شهریور 1393, 01:45 صبح
دوستان ایده دیگری برای جایگزین این کار ندارید؟ ظاهرا این راه حل من زیاد جالب نیست.

hakim22
دوشنبه 17 شهریور 1393, 10:08 صبح
1- شما می توانید از dialog استفاده کنید.
2- می توانید بجای class از id استفاده کنید.
3- جیکوئری یک فریم ورک بر اساس جاوااسکریپت هست و حلقه وسایر دستورات جاوا اسکریپت رو میشه درونش اجرا کرد

irpersian20
دوشنبه 17 شهریور 1393, 10:22 صبح
1- شما می توانید از dialog استفاده کنید.
2- می توانید بجای class از id استفاده کنید.
3- جیکوئری یک فریم ورک بر اساس جاوااسکریپت هست و حلقه وسایر دستورات جاوا اسکریپت رو میشه درونش اجرا کرد
سلام
خوب وقتی من از id استفاده کنم. باید منحصر به فرد باشه. این id رو چطور تعین کنیم؟ ما pagedlist وقتی بخونم. 500 تا رکورد ممکنه باشه در 50 صفحه
خوب این 10 تا در صفحه اول مثلا. خوب با حلقه for میخونیم. در اصل حلقه فور که از سمت action امده برای view
مشکل بعدی این هست که در جی کوئری از دوباره نمیشه مدل رو خوند. یعنی به درد نمیخوره !

fatima_h66
چهارشنبه 21 آبان 1393, 16:02 عصر
من خیلی متوجه مشکلتون نشدم
میشه دقیق تر توضیح بدید؟

fatima_h66
چهارشنبه 21 آبان 1393, 16:03 عصر
بهتره از کندو استفاده کنید
منوظرم kendo UI هست
اونجا خیلی موارد رو براحتی بهتون میده و از قبل کدش هست

star_rh
یک شنبه 25 آبان 1393, 12:17 عصر
یک راه حل ساده اینه که هر بار یک id جدید را از سرور به صورت ajax درخواست کنی بعد از دریافت از اون استفاده کنی.