PDA

View Full Version : ایجاد پنل مدیریت زیبا

rezaee2
دوشنبه 17 شهریور 1393, 12:17 عصر
سلام
وقت بخیر
میخوام پنل مدیریت برای سایت درست کنم.

1- از چه ابزاری هایی میتونم برای ایجاد یه پنل مدیریت زیبا و حرفه ای استفاده کنم، که خیلی حجمش زیاد نباشه؟
2- یکسری قالبهای آماده برای پنل مدیریت هست که باتن ها گراف ها و نمودارها و... که بسیار شیک هستن دارن. آیا میشه توی ویژال استادیو از اونها استفاده کرد، منظورم اینه مثلا از نمودار این قالب نمونه چطور باید استفاده کرد؟ نمونه مورد نظرم:

http://jiji262.github.io/Bootstrap_Metro_Dashboard/

http://speckycdn.sdm.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/05/bootstrap_admin_theme_05.jpg

3- من میخوام کدنویسیم ef , mvc اجرا بشه. آیا تاثیری روی روش کارم داره؟

Mohammad_dn
دوشنبه 17 شهریور 1393, 12:55 عصر
من همیشه در چنین مواقعی کد html مربوط به هر بخشو به صورت run time ایجاد میکنم

sun2rise
دوشنبه 17 شهریور 1393, 14:59 عصر
به نظرم اگه خودتون شروع کنید از صفر یه قالب طراحی و کدنویسی کنید بهتره چون قراره روی قالب برنامه نویسی بشه
قالب های آماده مدیریت سایت زیاد هستن ولی یکمی که میری جلو کلافه کننده میشه چون خیلی هاشون بیخودی شلوغ شده اند
برای ترسیم گراف و نمودار و... باید از جاوا اسکریپت استفاده کنی( من اینطوری کار میکنم)

ابوالفضل عباسی
دوشنبه 17 شهریور 1393, 15:10 عصر
اگر خودتون شروع کنید به ساخت قالب،خدای ناکرده به باگ ویا مشکلی برخوردید می توانید بفهمید مشکل از کجاست امام اگر از قالب اماده استفاده کنید ممکن است به مشکل بربخورید.

saeed31641
دوشنبه 17 شهریور 1393, 23:37 عصر
اول خودت دوم خودت سوم
bootstrop

rezaee2
سه شنبه 18 شهریور 1393, 07:20 صبح
تشکر از پاسخ همه دوستان

من همیشه در چنین مواقعی کد html مربوط به هر بخشو به صورت run time ایجاد میکنم

من تقریبا همه چی رو توی دنیای برنامه نویسی بصورت تجربی یادگرفتم، برای همین یکم توی اصطلاحات ضعف دارم
منظورت از run time چیه؟

... باید از جاوا اسکریپت استفاده کنی( من اینطوری کار میکنم)
یه مقدار توضیح میدی؟ از جی کوئری منظورت هست یا روش دیگه؟ روشایی که میشناسی فقط اسم بیاری خودم دنبالش میگردم.. ممنون

اگر خودتون شروع کنید به ساخت قالب،خدای ناکرده به باگ ویا مشکلی برخوردید می توانید بفهمید مشکل از کجاست امام اگر از قالب اماده استفاده کنید ممکن است به مشکل بربخورید.
مهمترین مساله الان اینه: سرعت
سرعت در تحویل پروژه یعنی هزینه کمتر

اول خودت دوم خودت سوم
bootstrop
من اگه خودم بخوام یه چنین قالبی رو از صفر طراحی کنم خیلی زمان میبره... حداقل باید بشه بخشهایی که مورد نیاز هست از اینا استفاده کرد.. مساله من اینه نمیدونم چطور. بخاطر پیچیدگیشونه؟؟ اصلا بعضی از فایلها پسوندهاشون رو تا حالا ندیدم...

Mousavmousab
سه شنبه 18 شهریور 1393, 12:30 عصر
Run Time یعنی زمانی که F5 را می زنی همون لحظه با کد های سی شارپی که نوشتی ، رشته مورد نظر (همان کد های HTML) ساخته بشه و معمولاٌ توسط شی Literal( موجود در Toolbox خود VS) وجود داره به ناحیه مورد نظر در صفحه قرار داده بشه.

fakhravari
سه شنبه 18 شهریور 1393, 15:34 عصر
قالب html پست 1 کسی داره!

Mohammad_dn
سه شنبه 18 شهریور 1393, 16:39 عصر
من چندینتا قالب مشابه برای مدیریت دارم

fakhravari
سه شنبه 18 شهریور 1393, 16:45 عصر
من چندینتا قالب مشابه برای مدیریت دارم
مرسی Mohammad_dn بزار

nice_boy_a
سه شنبه 18 شهریور 1393, 17:27 عصر
سلام
وقت بخیر
میخوام پنل مدیریت برای سایت درست کنم.

1- از چه ابزاری هایی میتونم برای ایجاد یه پنل مدیریت زیبا و حرفه ای استفاده کنم، که خیلی حجمش زیاد نباشه؟
2- یکسری قالبهای آماده برای پنل مدیریت هست که باتن ها گراف ها و نمودارها و... که بسیار شیک هستن دارن. آیا میشه توی ویژال استادیو از اونها استفاده کرد، منظورم اینه مثلا از نمودار این قالب نمونه چطور باید استفاده کرد؟ نمونه مورد نظرم:

http://jiji262.github.io/Bootstrap_Metro_Dashboard/

3- من میخوام کدنویسیم ef , mvc اجرا بشه. آیا تاثیری روی روش کارم داره؟

سلام.
تو این پست (http://barnamenevis.org/showthread.php?468566-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C!&p=2099350#post2099350)توضیح مختصری دادم.

Binazir Gharibi
جمعه 21 شهریور 1393, 17:56 عصر
نظر شخصیه من اینه که از قالب های آماده ، باید برای گرفتن ایده برای خودتون استفاده بشه و سعی کنید با توجه به تکنیک های برنامه نویسی در اون قالب، برای خودتون استفاده کنید و یاد بگیرید .
در کل به عنوان یادگیری تکنیک های جدید و ایده های خلاقانه ، استفاده از قالب های اماده پیشنهاد میشه،

CsharpNevisi
جمعه 21 شهریور 1393, 19:21 عصر
نظر شخصیه من اینه که از قالب های آماده ، باید برای گرفتن ایده برای خودتون استفاده بشه و سعی کنید با توجه به تکنیک های برنامه نویسی در اون قالب، برای خودتون استفاده کنید و یاد بگیرید .
در کل به عنوان یادگیری تکنیک های جدید و ایده های خلاقانه ، استفاده از قالب های اماده پیشنهاد میشه،

دقیقا ... کسی که کدهای اماده رو کپی و پیست میکنه و خودش کدی نمیزنه و چیزی از کدها هم نمیفهمه ... ک دیگه برنامه نویس نیست .. !!!
یه حرفی به معلمو دوم دبیرستانم زدم و جواب خوبی شنیدم ... !!!
بهش گفتم این همه پوسته های اماده تو اینترنت ریخته و اصلا خودمم با برنامه هایی مثل WYSIWYG و محیط دیزاین Dreamweaver میتونم بدون کد نویسی پوسته طراحی کنم دیگه برا چی کدنویسی یادبگیرم .... !!!
و شنیدم : اون موقه میشی یه ادم بی سواد که بقیه کد میزنن وشما استفاده میکنی ... !!!

rezaee2
سه شنبه 25 شهریور 1393, 10:13 صبح
...و شنیدم : اون موقه میشی یه ادم بی سواد که بقیه کد میزنن وشما استفاده میکنی ... !!!

اگه یه نفر باسواد پیدا بشه که بخواد توی وقتش صرفه جویی کنه یعنی حرام است!!!
پس حتما استفاده از توابع و کلاسهای از پیش نوشته شده هم اشتباهه...

موضوع تاپیک این چیزا نیست..

اینه که چطوری بتونیم از این قالبهای آماده استفاده کنیم تا سرعت تحویل کار بالا بره... .
البته با نظر شما موافق هستم، اما بجای خودش.
و با نظر غریبی هم موافقم... . اما هنوز سوال اصلی جای خودش هست.

CsharpNevisi
سه شنبه 25 شهریور 1393, 11:12 صبح
اگه یه نفر باسواد پیدا بشه که بخواد توی وقتش صرفه جویی کنه یعنی حرام است!!!
پس حتما استفاده از توابع و کلاسهای از پیش نوشته شده هم اشتباهه...

موضوع تاپیک این چیزا نیست..

اینه که چطوری بتونیم از این قالبهای آماده استفاده کنیم تا سرعت تحویل کار بالا بره... .
البته با نظر شما موافق هستم، اما بجای خودش.
و با نظر غریبی هم موافقم... . اما هنوز سوال اصلی جای خودش هست.

شما میتونی substring رو خودت بنویسی ... یا اصلا هر کد دیگه ای که مینویسی همشون کد های اماده هستن که به زبان 0 و 1 کامایل میشن ... ولی شما تو زیبا 0 و 1 بی سوادی و از کدهایی که این کارو براتون انجام میدن استفاده میکنی ؟؟؟؟؟ غیر از اینه ؟؟؟؟؟
ولی تو زبان سی.شارپ سواد کافی رو برای برنامه نویسی داری ولی باز از نوشتن دستورات به زبان 0 و 1 عاجزی ... !!!
و در مورد این که میگید صرفه جویی تو وقت ... خب اگه اینقد به فکر وقتتونید برید سراق جوملا ، وردپرس ، دروپال و ... پوسته هاشم تو اینترنت ریخته ... تو 10 دقیقه یه سایت بالا میارید .. ولی باز میشید یه ادم بی سواد که دارید از سواد دیگران استفاده میکنید .. !!
شما یه برنامه بنویسی و من وردارم لوگوشو عوض کنم بکنمش مال خودم اونوقت اسم خودمو میتونم بزارم برنامه نویس ؟؟؟؟
یه قالب اماده از شما بخرم و به مشتری تحویل بدم میشم دلال ... !!!
اونایی که از این قالب ها استفاده میکنن خودشون نمیتونن این پنل هارو طراحی و کدنویسی کنن که بازم سواد لازمو تو این کار ندارن ... وگر نه به جای خرید این قالب ها خودشون کد میزنن و پولی از جیب خودشون خرج نمیکنن و درامد بیشتری هم به دست میارن ... !!!!

rezaee2
سه شنبه 25 شهریور 1393, 13:17 عصر
...اونایی که از این قالب ها استفاده میکنن خودشون نمیتونن این پنل هارو طراحی و کدنویسی کنن که بازم سواد لازمو تو این کار ندارن ... وگر نه به جای خرید این قالب ها خودشون کد میزنن و پولی از جیب خودشون خرج نمیکنن و درامد بیشتری هم به دست میارن ... !!!!

شما توی یه باغ دیگه هستی من توی یه باغ دیگه!
من متوجه نظر شما شدم.
حالا اگه پاسخی برای سوالی که توی تاپیک دارید مممنون میشم بشنوم وگرنه.... بیخیال این قضیه بشید لطفا! چون سوال من این نبوده:"آیا بنظر شما استفاده از قالبهای آماده یعنی بیسوادی؟!!!! بله/خیر"
اگه پاسخی برای سوالی که توی مطلب اولی هست داشتید خوشحال میشم بشنوم
CsharpNevisi
سه شنبه 25 شهریور 1393, 13:36 عصر
حالا اگه پاسخی برای سوالی که توی تاپیک دارید مممنون میشم بشنوم وگرنه.... بیخیال این قضیه بشید لطفا! چون سوال من این نبوده:"آیا بنظر شما استفاده از قالبهای آماده یعنی بیسوادی؟!!!! بله/خیر"
اگه قدرت طراحی شو نداشته باشی بله ... که به نظر میاد نداری ... !!! من نظر شخصیمو دادم ... خود شما دنبالشو گرفتی و بحثو خارج کردی از موضوع .. !!!

اگه پاسخی برای سوالی که توی مطلب اولی هست داشتید خوشحال میشم بشنوم
شما کجاشو میخوایی درست کنی ؟؟؟؟
هرجاشو خواستی بگو خودم برات کد بزنم .. !!

rezaee2
چهارشنبه 26 شهریور 1393, 07:06 صبح
اگه قدرت طراحی شو نداشته باشی بله ... که به نظر میاد نداری ... !!! من نظر شخصیمو دادم ... خود شما دنبالشو گرفتی و بحثو خارج کردی از موضوع .. !!!

شما کجاشو میخوایی درست کنی ؟؟؟؟
هرجاشو خواستی بگو خودم برات کد بزنم .. !!

شما به کار خودت برسی بهتره
;)