PDA

View Full Version : استفاده ی آفلاین از nuget pakage entity faramework

neverlieme
سه شنبه 18 شهریور 1393, 14:24 عصر
سلام

برای اضافه کردن nuget entity framework در ویژوال استودیو باید روی اسم سولوشن کلیک کرد و از روی manage nuget pakages پکیج هایی که nuget ارایه میدرو دانلود کرد
اگر هر کدوم از پکیج ها یک بار دانلود شده باشن نیازی نیست که دوباره دانلود بشن. ولی برای هر پروژه ی جدیدی که میسازیم لازمه این پکیج ها رو در صورت لزوم نصب کنیم

هر وقت میخوام یک پکیج رو نصب کنم باید روی قسمت آنلاین کلیک کنم تا لیست پکیج های nuget از اینترنت دریافت بشه و حالا مثلا اگر یک پکیج قبلا دانلود شده باشه دیگه نیازی به دانلود مجدد نیست و فقط لازمه که اونو روی پروژم نصب کنم.

سوال من اینجاست : من چطوری میتونم پکیجی که قبلا دانلود شدرو به صورت آفلاین بهش دسترسی داشته باشم و اونو روی پروژم نصب کنم؟

mox123
سه شنبه 18 شهریور 1393, 17:27 عصر
با سلام
یه راهش اینه که یه مسیر local توی Tools - > Options -> Package Manager بسازی بعد فایل پکیج رو (که پسوندش nupkg ـه) توی اون مسیر کپی کنی. اگه قبلا روی یه سیستم پکیج و از سایت nuget.org دانلود کردی فایل nupkg و میتونی تو مسیر X:\Users\<user>\AppData\Local\NuGet\Cache پیدا کنی یا اینکه مستقیم از سایت دانلود کنی (کروم یه extension واسه ساخت لینک مستقیم پکیج از nuget.org داره)