PDA

View Full Version : امنیت بانکهای اطلاعاتی

perfeshnal
جمعه 05 خرداد 1385, 23:46 عصر
سلام

می خواستم نظرات دوستان رو راجب امنیت بانکهای اطلاعاتی اکسس بدونم و چه راههایی رو برای امنیت اون پیشنهاد می کنید.
خیلی ممنونم

alimaker
شنبه 06 خرداد 1385, 18:21 عصر
می بینم که تو بخش اکسس هم دستی بر آتش داری. تو بخش vb که کارتون حرف نداره .موفق باشین. واما در مورد امنیت اکسس بهتر از من میدونین که پسوردی که از طریق set password داده میشه براحتی قابل شکستن . همینطور در مورد بستن کلید شیفت هم باز این مشکل وجود داره . ولی بهترین راهی که من اون رو نسبتا امن تر از بقیه میدونم اینکه پایگاه داده برنامه مون اکسس باشه و برای اتصال و واکشی داده از vb استفاده کنیم در واقع ado connection یه ارتباط نسبتا امن رو برای ما فراهم میکنه.درضمن کار نشد نداره و میشه با ترفندهایی مثلا جلوی فعال کردن دوباره شیفت کلید رو گرفت . این از ما ...

Mahsa Hatefi
شنبه 06 خرداد 1385, 22:32 عصر
آقای alimaker در صورت امکان بفرمایید چگونه می توان جلوی فعال شدن مجدد shift را گرفت . ممنون میشم اگه توضیح بدین ؟

perfeshnal
شنبه 06 خرداد 1385, 22:42 عصر
سلام
جناب alimaker من از شما ممنونم
میشه لطف کنید و این ترفند ها رو هم به ما یادبدین چون من به شخصه اطلاعات زیادی در این مورد ندارم.

alimaker
یک شنبه 07 خرداد 1385, 16:49 عصر
خدمت دوستان عزیز سلام عرض میکنم . هر وقت یه برنامه نویس بدبخت مثل من داره راه حل اساسی و غیر قابل حذف ، بستن کلید شیفت رو کشف میکنه در نقطه ای دیگه از دنیا و شاید در همسایگی مون یه هکر داره راه حل دیگه ای برای حذف اون پیدا میکنه . حدود 4 روز پیش با استفاده از تکرار کدها در فرم لود تونستم
مرحله ی اول شکسته نشدن شیفت کلید رو تمام کنم ولی دوست هکرم رو دستم بلند شد و اونم با الگوریتمی مشابه توانست باز شیفت کلیک رو فعال کنه ولی این دفعه رو دنده لج افتادم و بلاخره راهش رو پیدا میکنم حتی اگه صد دفعه دیگه ck کنن. :متفکر: :متفکر: :متفکر:

perfeshnal
یک شنبه 07 خرداد 1385, 22:39 عصر
آقا امیدوارم موفق باشی

moustafa
دوشنبه 08 خرداد 1385, 12:18 عصر
اگر میشه روشی را که دوستتان برای کرک استفاده کرده بزاری شاید کمکی از دوستان هم برامد