PDA

View Full Version : مبتدی: نشان دادن رمز بعد از پرداخت

someonee
چهارشنبه 19 شهریور 1393, 14:20 عصر
سلام.
من میخوام یه سری رمز رو توی یه فایل مثلاً با پسوند php بذارم و البته کسی نتونه ببینه .
بعدش میخوام کسی که پول رو پرداخت کرد و پرداخت موفقیت آمیز بود یکی از این رمزا نشان داده بشه و بعد این رمز توی یه فیلد وارد بشه، درصورتی که رمز جزء رمز های توی اون فایل بود تایید بشه و صفحه مورد نظر نشان داده بشه و اگر اشتباه بود پیغام ارور بده.
من توی PHP مبتدی هستم پس لطفاً راهنمایی کنید .
در ضمن میخوام از درگاه واسطه برای پرداخت استفاده کنم، درگاه هم از پی لاین هست.
باتشکر.

فرزند کوروش
چهارشنبه 19 شهریور 1393, 14:52 عصر
توضیحت پیچیدس.
بگو برا چه کاری میخای استفاده کنی
شاید راه به تری باشه

someonee
چهارشنبه 19 شهریور 1393, 16:35 عصر
ببینید من یه صفحه دارم، میخوام این صفحه وقتی به ادرسش میریم یه فیلد باشه که بگه رمز عبور رو وارد کنید، وقتی که رمز عبور وارد شد چک کنه که آیا رمز عبور توی اون فایلی که تعریف کردم هست یا نه، اگه بود محتوای صفحه رو نشون بده، اگه نبود بنویسه رمز عبور اشتباهه .
خب حالا برای گرفتن رمز عبور، باید مبلغی رو پرداخت کنه، مثلاً 5 هزار تومان ، وقتی که مبلغ رو پرداخت کرد ( مبلغ رو از طریق فرم پرداخت پی لاین پرداخت میکنه ) توی کالبک پرداخت یه رمز عبور از داخل اون فایل رمز عبور به کاربر نشون داده بشه.

someonee
شنبه 22 شهریور 1393, 21:03 عصر
آپ ...:متفکر:

MeSaeid
شنبه 22 شهریور 1393, 21:38 عصر
چرا از دیتابیش استفاده نمی کنید ؟ البته با همین روش ( درون فایل ) هم میشه انجام دادش مثلا جلوی هر رمزی که به کسی داده میشه ( خریداری می کنه ) می نویسه 1 و اونا که نخریدن 0 بعد چک می کنی که این فایل رو بخون و هر کدوم که 0 بود رو نمایش بده

حالا اگه نمی تونید انجام بدید براتون یه نمونه آماده می کنم ایشاالله

someonee
شنبه 22 شهریور 1393, 23:14 عصر
چرا از دیتابیش استفاده نمی کنید ؟ البته با همین روش ( درون فایل ) هم میشه انجام دادش مثلا جلوی هر رمزی که به کسی داده میشه ( خریداری می کنه ) می نویسه 1 و اونا که نخریدن 0 بعد چک می کنی که این فایل رو بخون و هر کدوم که 0 بود رو نمایش بده

حالا اگه نمی تونید انجام بدید براتون یه نمونه آماده می کنم ایشاالله
سلام، اگه بتونید با دیتابیس یه نمونه رو برام آماده کنید که خیلی متشکر میشم دوست عزیز.