PDA

View Full Version : نمایش گزارش در MVC

sunn789
پنج شنبه 20 شهریور 1393, 00:03 صبح
سلام دوستان ، توی همین تالار یک تاپیک بود در مورد استفاده از StimulReport در MVC
حالا دنبال آموزشی میگردم تا گزارش تلریک را در mvc نمایش دهم (نه طریقه ساخت گزارش) سایت خود Telerik رو دیدم هر چند به ایران خدمات نمیدهد اما هر چه کردم با کلی ایراد نتوانستم ،
از PDFReport هم که استفاده میکردم اما متاسفانه اقای نصیری بنا به دلایل مامعلوم دعوامون کرد با توجه به امکانتی که telerik ارد بهتر است از همون استفاده کنم حالا میخوام در View نمایش بدهم که نمیشه میشه بک نفر کمک کنه ، ادرس صفحه کمک نمیکنه ، ایا کسی کار کرده که من یه گزارش ساخته شده ساده رو به View بفرستم و نمایش بدهم ؟؟؟!

mehdin69
پنج شنبه 20 شهریور 1393, 16:07 عصر
مشکلتون کجای تلریک هست؟

sunn789
پنج شنبه 20 شهریور 1393, 17:25 عصر
از روز گذشته درگیر نمایش هستم البته قبلاً سه تا چهار روز هم شاید بیشتر وقت گداشتم ، باتوجه به خود سایت تلریک من از HTML5 استفاده کردم بهد از جایگرینی اسکریبت ها و استیل در حال حاضر زمانی که پروژه رو اجرا میکنم نمای ReportViewer رو دارم اما اطلاعات بانک ور نمیبینم ، نام کانکشن بانک اطلاعاتی رو با نام کانکشن برنامه جایگزین کردم اما اطلاعات دیده نمیشوند.

<script type="text/javascript">
$("#reportViewer1")
.telerik_ReportViewer({
serviceUrl: "/api/reports/",
templateUrl: '/ReportViewer/templates/telerikReportViewerTemplate-8.1.14.804.html',
reportSource: {
report: "OnlineDebtors.trdx",

}, viewMode: "ViewModes.INTERACTIVE",
scaleMode: "ScaleModes.SPECIFIC",
scale: "1.0"
});
</script>

این هم لینک پروژه (https://drive.google.com/file/d/0B0Qqm7Nm0sdKOTlEMGQ0OEJlUXc/edit?usp=sharing)

nafas_smaily
جمعه 28 آذر 1393, 13:55 عصر
مشکلتون کجای تلریک هست؟
سلام
من تو mvc تازه کاز هستم
العان هم یه مشکلی در ساخت گزارش با تلریک دارم ....کسی هست راهنمایی ام کنه؟
منتطرم

nafas_smaily
جمعه 28 آذر 1393, 13:56 عصر
??????????

nafas_smaily
جمعه 28 آذر 1393, 14:01 عصر
???????????

nafas_smaily
جمعه 28 آذر 1393, 18:37 عصر
????????????