PDA

View Full Version : آغاز به کار برنامه نویسی با ASP.NET

hmdkarimi
شنبه 06 خرداد 1385, 08:25 صبح
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ، می خواستم از دوستانی که در زمینه برنامه نویسی با ASP.NET تجربه کافی دارن یه سری راهنمایی بگیرم :
برای برنامه نویسیASP.NET چه ویندوزی از همه مناسبتر ، چه پایگاه داده ای بهتر است؟
یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که من NET 2005. رو نصب کردم ولی هر چی می گردم ASP.NET رو توی اون پیدا نمی کنم ، لطفا راهنماییم کنید

AspNet
شنبه 06 خرداد 1385, 12:48 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ، می خواستم از دوستانی که در زمینه برنامه نویسی با ASP.NET تجربه کافی دارن یه سری راهنمایی بگیرم :
برای برنامه نویسیASP.NET چه ویندوزی از همه مناسبتر ، چه پایگاه داده ای بهتر است؟
یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که من NET 2005. رو نصب کردم ولی هر چی می گردم ASP.NET رو توی اون پیدا نمی کنم ، لطفا راهنماییم کنید
من که ویندوز xp استفاده میکنم اما فکر میکنم 2003 server بهتر باشه. پایگاه داده هم Sql server .

واسه Asp.net هم برو تو منوی file---->new---> web site

hmdkarimi
یک شنبه 07 خرداد 1385, 06:08 صبح
ممنون از راهنماییت ، در مورد ASP.NET در NET 2005. بعد از اینکه مسیری رو که شما گفتید رفتم ، چند گزینه برای انتخاب داره، کدومش رو باید انتخاب کنم ؟

AspNet
یک شنبه 07 خرداد 1385, 08:51 صبح
اولین گزینه که نوشته Asp.Net Web site
در قسمت پایین هم اونجایی که نوشته language زبانی رو که میخوای باهاش برنامه نویسی کنی انتخاب کن مثل c# یا vb

hmdkarimi
یک شنبه 07 خرداد 1385, 09:38 صبح
من چنین گزینه ای رو ندارم ، فکر کنم این نسخه از NET. که من نصبش کردم بدون ASP است ، چون من کامل نصبش کردم و اگه ASP داشت باید تو همون مسیری که شما گفته بودین قرار می داشت ، حالا باید چه کار کنم

reza_rad
یک شنبه 07 خرداد 1385, 10:13 صبح
من چنین گزینه ای رو ندارم ، فکر کنم این نسخه از NET. که من نصبش کردم بدون ASP است ، چون من کامل نصبش کردم و اگه ASP داشت باید تو همون مسیری که شما گفته بودین قرار می داشت ، حالا باید چه کار کنم

عکسی که پایین گذاشتم مربوط به توضیح AspNet هست.شما این صفحه رو نمی بینی؟!

hmdkarimi
یک شنبه 07 خرداد 1385, 10:44 صبح
من چنین صفحه ای ندارم ؛ صفحه من این شکلی است

3829

reza_rad
یک شنبه 07 خرداد 1385, 10:50 صبح
من چنین صفحه ای ندارم ؛ صفحه من این شکلی است

چه شکلی؟ من که شکل نمی بینم!

hmdkarimi
یک شنبه 07 خرداد 1385, 11:34 صبح
شکل رو که گذاشتم
3833