PDA

View Full Version : مبتدی: نمایش ندادن فایلها درون فولدرهای موجود در soultion پروژه

bitcob589
جمعه 21 شهریور 1393, 12:05 عصر
با سلام
درون soultion فولدر script است که پیش فرض هنگام ایجاد یک پروژه وجود دارد در نظر دارم فایلهای جاوا اسکریپت دیگری به فولدر script اضافه کنم اما زمانی فایلهای جاوا اسکریپت به فولدر script اضافه کنم فایلها به فولدر اضافه می شود اما در soultion برنامه درون فولدر script نمایش داده نمی شود
فولدر دیگر ایجاد کردم درون فولدر عکس قرار دادم اما مثل فایلهای جاوا اسکریپت عکس به فولدر اضافه می شود اما در soultion درون فولدر عکس نمایش داده نمی شود

علت نمایش داده نشدن فایلها درsoultion چیست

FastDesign.ir
جمعه 21 شهریور 1393, 12:14 عصر
با سلام خدمت شما دوست گرامی
در sollution explorer بر روی پوشه مورد نظر راست کلیک کرده و refresh Folder را انتخاب نمایید.

bitcob589
جمعه 21 شهریور 1393, 12:35 عصر
با سلام خدمت شما دوست گرامی
در sollution explorer بر روی پوشه مورد نظر راست کلیک کرده و refresh Folder را انتخاب نمایید.
refresh کردم ولی نمایش داده نشد

FastDesign.ir
جمعه 21 شهریور 1393, 12:52 عصر
بررسی کنید که گزینه Show All Files در قسمت بالایی پنجره solution explorer فعال باشد.

sunn789
جمعه 21 شهریور 1393, 16:00 عصر
همانطور که دوستومن گفتن روی همون پنجره Solution باید روی ایکونی که اگر موس رو روش نگه داری بنویسه Show all Files کلیک کنی ، فایلها رو خواهی دید البتها گه میخوایی استفاده کنی باید روی فایلی که شبیه فایلهای مخفی نشون داده رلست کلیک کنی و include in project رو بزنی تا دیده بشه و قابل استفاده .