PDA

View Full Version : position اتوماتیک برای دکمه ها

zohre66
جمعه 21 شهریور 1393, 14:56 عصر
سلام خدمت همه دوستان
چگونه می شه وقتی که یه دکمه visiable=false هست دکمه بعدی جای ان قرار گیره و اون فضا جای خالی نباشه؟

mahlake
جمعه 21 شهریور 1393, 19:38 عصر
سلام خدمت همه دوستان
چگونه می شه وقتی که یه دکمه visiable=false هست دکمه بعدی جای ان قرار گیره و اون فضا جای خالی نباشه؟

خوب چه کاریه موقعی که داری برنامه را میسازی کد هر دو دکمه را بنویس و بعد که کار کامل تموم شد ۲ تا دکمه رو روی هم بزار...
الکی هم کد زیادی ننویس

zohre66
جمعه 21 شهریور 1393, 19:45 عصر
راه حل اصلی را لازم دارم . بعضی دکمه های بعضی جا ها visiable=false میشه که متناسب به ان می خوام به دکمه کنارش نزدیک بشه . با Anchor اینکار را انجام دادم ولی جواب نگرفتم تمامی دکمه ها را هم داخل یه پنل گذاشتم.

mahlake
جمعه 21 شهریور 1393, 19:58 عصر
راه حل اصلی را لازم دارم . بعضی دکمه های بعضی جا ها visiable=false میشه که متناسب به ان می خوام به دکمه کنارش نزدیک بشه . با Anchor اینکار را انجام دادم ولی جواب نگرفتم تمامی دکمه ها را هم داخل یه پنل گذاشتم.

این هم کد:

‌Button1 test = new Button1();
test.Left=20;
test.Right=20;

mahlake
جمعه 21 شهریور 1393, 20:02 عصر

این کد هم میتوانی استفاده کنی:

this.Button1.location=new point(x,y);

Mahmoud.Afrad
جمعه 21 شهریور 1393, 21:25 عصر
کافیه به جای پنل معمولی از FlowLayoutPanel استفاده کنی.

zohre66
یک شنبه 23 شهریور 1393, 08:19 صبح
چگونه می توانیم FlowLayoutPanel را وسط چین کنیم تو پرپرتی های فقط از راست به چپ و چپ به راست داره . من می خوام وسط چین باشه