PDA

View Full Version : سوال: فرایند Setup سازی در .Net 2013 چگونه است.

منصور بزرگمهر
جمعه 21 شهریور 1393, 17:03 عصر
فرایند Setup سازی در .Net 2013 چگونه است. من یک نوع پروژه با Installshield تنظیم کردم، ولی چیزی دستگیرم نشد. این قسمت مرا به اینترنت سوق داد، ولی در آخر مرا به یک صفحه سفید خالی سوق داد، که طبق گفته بالا، چیزی دستگیرم نشد. لطفاً اگر ممکن است، یک توضیح کامل برای ایجاد پک ایج نصب ارائه نمائید. بالطبع ما نیاز به یک Sql Server 2012 نیز نیازمندم. این فرایند چگونه امکان پذیر است.

vb341
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 19:23 عصر
دوست عزیز فرایند خاصی نداره . یکی از برنامه های نصب مثل advanced installer و یا installer aware رو نصب کن و بعد ستاپ رو بساز

farhoud20
چهارشنبه 02 مهر 1393, 15:54 عصر
فرایند Setup سازی در .Net 2013 چگونه است. من یک نوع پروژه با Installshield تنظیم کردم، ولی چیزی دستگیرم نشد. این قسمت مرا به اینترنت سوق داد، ولی در آخر مرا به یک صفحه سفید خالی سوق داد، که طبق گفته بالا، چیزی دستگیرم نشد. لطفاً اگر ممکن است، یک توضیح کامل برای ایجاد پک ایج نصب ارائه نمائید. بالطبع ما نیاز به یک Sql Server 2012 نیز نیازمندم. این فرایند چگونه امکان پذیر است.

اون صفحه سفید نیست، فقط باید با فیبتر شکن واردش بشی، Installshield به طور پیش فرض روی visual studio 2013 نصب نیست، فقط لینگ دانلودش هست، وقتی مراحل و دنبال کنید هم لینک دانلود و هم سریال نصب و بهتون میده و به راحتی میتونید ازش استفاده کنید، اگه بازم راهنمایی خواستید من در خدمتم:لبخندساده: