PDA

View Full Version : اجرا نشدن برنامه در گوشی های سامسونگ

nasser423
شنبه 22 شهریور 1393, 11:52 صبح
سلام
برنامه های که ساختم در گوشی های سونی، اچ تی سی، هووای، ال جی راحت نصب و اجرا میشه. اما در گوشی های سامسونگ بخصوص در سری گالکسی فورس کلوز میده. برای حل مشکل چکار یاید کرد؟
مرسی

saeed_g21
شنبه 22 شهریور 1393, 12:11 عصر
خوب اگه دستگاه واقعی داری روش Debug کن Logcat بده بدون مشکلش چیه اگه نداری فکر نکنم بشه کاری کرد

tux-world
شنبه 22 شهریور 1393, 21:59 عصر
روی گوشی چطور میشه لاگ کت کرد؟ برام جالبه این کار.

saeed_g21
شنبه 22 شهریور 1393, 22:01 عصر
روی گوشی چطور میشه لاگ کت کرد؟ برام جالبه این کار.

خیلی به سختی!!!
کافیه وصلش کنی به PC بعد که Eclipse شناخت برنامه رو Run کنی میتونی Logcat بگیری

abbasalim
یک شنبه 23 شهریور 1393, 01:08 صبح
خیلی به سختی!!!
کافیه وصلش کنی به PC بعد که Eclipse شناخت برنامه رو Run کنی میتونی Logcat بگیری

البته تقریبا در همه موارد این روش برای من در ویندوز حتی با نصب درایور هم جواب گو نبود ولی در گنو/لینوکس جواب میده بدون نصب درایور واسه همه گوشی ها

جالبه که رو الجی کار میکنه رو سامسونگ نه ، چون من با الجی خیلی مشکل دارم نمیدونم رام هاش چرا اینجورین :لبخند: بعضی برنامه های گوگل رو شاید ندارن نمیدونم ولی یه برنامه بود رو هرچی تست میکردیم سالم بود تا نوبت به الجی می رسید محال بود ارور نده ! آخ که هرچی کد و سورس و ... بود تست میکردیم باز الجی ارور میداد :| یعنی چی کشیدیم تا حریفش شدیم (آخرشم بعضی چیزا داخل برناممون واسه الجی کار نمیکنه فقط در حد نمایش شبیه عکس هست داخلش ولی کار نمیکنه مثلا مسیریابی در بعضی مکانها :اشتباه: )

saeed_g21
یک شنبه 23 شهریور 1393, 01:35 صبح
البته تقریبا در همه موارد این روش برای من در ویندوز حتی با نصب درایور هم جواب گو نبود ولی در گنو/لینوکس جواب میده بدون نصب درایور واسه همه گوشی ها

جالبه که رو الجی کار میکنه رو سامسونگ نه ، چون من با الجی خیلی مشکل دارم نمیدونم رام هاش چرا اینجورین :لبخند: بعضی برنامه های گوگل رو شاید ندارن نمیدونم ولی یه برنامه بود رو هرچی تست میکردیم سالم بود تا نوبت به الجی می رسید محال بود ارور نده ! آخ که هرچی کد و سورس و ... بود تست میکردیم باز الجی ارور میداد :| یعنی چی کشیدیم تا حریفش شدیم (آخرشم بعضی چیزا داخل برناممون واسه الجی کار نمیکنه فقط در حد نمایش شبیه عکس هست داخلش ولی کار نمیکنه مثلا مسیریابی در بعضی مکانها :اشتباه: )

بله بایستی درایور گوشی حتما نصب شده باشه
من تاحالا Asus - Samsung - Huawei رو نصب کردم راحت کار کرده بجز Axtrom نشد امدم نرم افزار روش نصب کردم بعد Root کردم تا وصل بشه به Eclipse :لبخند: از طرفی از شر کابل هم راحت شدم راحت با WIFI دیباگ میکنم :لبخند:

hamid_hr
یک شنبه 23 شهریور 1393, 10:28 صبح
با WIFI دیباگ میکنم
میشه به من هم یاد بدین چطور با WIFI این کار رو میشه کرد؟

abbasalim
یک شنبه 23 شهریور 1393, 11:46 صبح
بله بایستی درایور گوشی حتما نصب شده باشه
من تاحالا Asus - Samsung - Huawei رو نصب کردم راحت کار کرده بجز Axtrom نشد امدم نرم افزار روش نصب کردم بعد Root کردم تا وصل بشه به Eclipse :لبخند: از طرفی از شر کابل هم راحت شدم راحت با WIFI دیباگ میکنم :لبخند:
asus رو منم تست کردم خوبه سامسونگ هم با نصب درایور حلله ولی الجی :| هنوز تو ویندوز موفق نشدم:عصبانی++:

saeed_g21
یک شنبه 23 شهریور 1393, 12:22 عصر
میشه به من هم یاد بدین چطور با WIFI این کار رو میشه کرد؟

حتما چرا که نه

کافیه adbWireless رو دانلود و روی دستگاه خود نصب کنید و تا زمانی که دستگاه Root نشه نمیشه استفاده کرد بایستی حتما Root بشه بعد هر زمانیکه نیاز داشته باشی کافیه دستگاه رو به Wifi وصل و برنامه adbWireless رو اجرا و روی دگمه لمس کرده تا برنامه فعال شود بعد دستور زیر رو در CMD وارد نمایید تا دستگاه به رایانه وصل بشه

I:\Android\sdk\platform-tools\adb.exe connect 192.168.1.6

I: همان درایوی که SDK در آن قرار داره
IP : هم همان IP ی که دستگاهت از طریق مودم DHCP به خودش گرفته ( IP دستگاه )

حال run رو بزنی بایستی دستگاه رو در لیست ببینی

* حتما فایروال خاموش کنید و اگه از Smart Security استفاده میکنید قسمت Network رو غیر فعال نمایید

antimat
دوشنبه 14 مهر 1393, 11:33 صبح
wifi خاموش؟؟ wifi چی ؟

saeed_g21
دوشنبه 14 مهر 1393, 15:01 عصر
wifi خاموش؟؟ wifi چی ؟
باعرض پوزش و تشکر بابت یادآوری
Fix شد