PDA

View Full Version : مشکل در ایمپورت کردن پروژه در سیستم دیگر

keyvan_mm
دوشنبه 24 شهریور 1393, 13:38 عصر
سلام
من تازه تو این سایت عضو شدم و امیدوارم بتونم از راهنمایی دوستان استفاده کنم و اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتتون باشم
بنده جدیدا برنامه نویسی اندروید در اکلیپس رو شروع کرده ام ولی وقتی خواستم پروژه ای رو که تو سیستم خونه کار کرده بودم رو به یه سیستم دیگه کپی کنم وقتی پروژه رو تو سیستم جدید داخل اکلیپس ایمپورت کردم تو کل پروژه ارورهای زیادی رو گرفت
احتمال دادم که از نسخه ی adt باشه, برا همون کل پوشه ی adt رو تو سیستم جدید کپی کردم و دوباره پروژه رو تو اکلیپس جدید ایمپورت کردم ولی باز ارورها وجود داشت

یه اسکرین شات تو ضمیمه ها گذاشته ام

اگه کسی راه حل مشکلو میدونه خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنه :قلب:

saeed_g21
دوشنبه 24 شهریور 1393, 13:50 عصر
یکبار از گزینه project گزینه clean رو بزن ببین درست میشه
از گزینه های پایین گزینه problem رو برن و متن اونجارو هم بده اگه از روش اولی جواب نگرفتی

keyvan_mm
سه شنبه 25 شهریور 1393, 11:46 صبح
خیلی ممنون از راهنماییتون
روی clean کلیک کردم و پروژه رو کلین کردم ولی برطرف نشد
همین پروژه رو تو سیستم خونه بدون مشکل خروجی هم گرفتم, ولی اینجا کلا به خط های زیادی خطا میگیره
تنها چیزی که به فکرم میرسه مربوط به پیکربندی و یا نصب adtbundle هستش (البته شاید هم از چیز دیگه ای باشه) رو این سیستم یه adtbundle با یه نسخه ی دیگه تو یه پوشه داشتم که وقتی با اون باز کردم ارور دارد و adtbundle جدید رو تو یه پوشه ی دیگه ریختم, آیا کار خاصی برای نصبش نیاز هست , یا مثلا ممکنه از نسخه ی جاوای نصب شده باشه؟

momayyezi_m
چهارشنبه 26 شهریور 1393, 15:07 عصر
فکر میکنم که API 19 رو برای SDK اکلیپس دانلود نکردی

دانلود API-19 [حجم ۴7 مگابایت] (http://www.mediafire.com/download/h9lzv879govfm3o/android-19.rar)

فایل رو بعد از اینکه دانلود کردید از حالت zip خارج کنید و پوشه unzip شده رو داخل پوشه platform مربوط به SDK بذارید