PDA

View Full Version : علامت ضربدر کنار پرونده ها

Rasul75
دوشنبه 24 شهریور 1393, 13:54 عصر
سلام دوستان
من SDK ورژن 23 و Eclipse luno رو دارم ولی وقتی پروژه جدیدی رو میسازم این علامت ضربدر کنار پرونده ها میاد:
123467
کسی میدونه مشکلش چیه؟
و همچنین پروژه را اجرا نمیکنه با اینکه در AVD manager هم یک دستگاه جدید ساختم و اجراش هم کردم ولی نمی دونم چرا به این مشکل بر می خورم.

saeed_g21
دوشنبه 24 شهریور 1393, 13:59 عصر
در مورد اجرا باید بگم بایستی هیچ خطایی (علامت ضربدر قرمز) در پروژه رخ نده تا اجرا بشه در غیر اینصورت تحت هیچ شرایطی اجرا نمیشه
برای خود منم همچین مواردی پیش میاد که با Ctrl + B کردن یا Project => Clean زدن برطرف میشه
غیر اینا همون main.xml رو باز کن ردیفی که خطا داره رو مشخص میکنه

Rasul75
دوشنبه 24 شهریور 1393, 14:30 عصر
الان هیچ علامت خطا و یا اشکالی در پروژه وجود نداره و درست شد ولی اجرا نمیشه ارور میده.
123469

MSHService
دوشنبه 24 شهریور 1393, 14:59 عصر
با درود و ادب
دوست عزیز شما متنه xml تون را اینجا بزارید یا عکسش رو بزارید ببینیم به چی گیر میده.

موفق باشید.

saeed_g21
دوشنبه 24 شهریور 1393, 15:13 عصر
با درود و ادب
دوست عزیز شما متنه xml تون را اینجا بزارید یا عکسش رو بزارید ببینیم به چی گیر میده.

موفق باشید.

با دقت بخونید:

الان هیچ علامت خطا و یا اشکالی در پروژه وجود نداره و
درست شد
ولی اجرا نمیشه ارور میده.
و اجرا نشدنش هم بخاطر تصویری که گذاشتن من که تاحالا به همچین موردی برنخوردم دقیقا نمیتونم بگم چیکار کنید

MSHService
دوشنبه 24 شهریور 1393, 15:20 عصر
:قلب:
پس اون قسمت path for project..... چی؟!

پوشه اکلیپسشو مستقیم تو یه درایو بزاره و یه پروزه تو همون درایو بسازه! خطا اینجوری مشخصه از path هست :خجالت:

Rasul75
دوشنبه 24 شهریور 1393, 18:07 عصر
کلا باید بیخیال برنامه نویسی اندروید بشم :ناراحت:
تا الان 100 بار مسیرشو تغییر دادم ولی بازم همین ارور رو میده.

rubiks.kde
دوشنبه 24 شهریور 1393, 20:52 عصر
الان هیچ علامت خطا و یا اشکالی در پروژه وجود نداره و درست شد ولی اجرا نمیشه ارور میده.
123469

به قسمت زیر برید

Project -> Properties -> Run/Debug Settings

http://i.stack.imgur.com/4oFvE.png

این قسمت مشخص شده برای شما خالی هست.از دکمه ایی که در کنارش هست پروژتون رو انتخاب کنید

Rasul75
دوشنبه 24 شهریور 1393, 21:11 عصر
خیلی ممنون از کمک شما مشکلم حل شد.
ولی یه مشکل دیگه وقتی روی text view چپ کلیک میکنم که فونتشو بزرگ تر کنم وقتی توی کادر متن 24 را وارد میکنیم علامت های ضربدر نشان داده می شود و به همین ارور میده.

rubiks.kde
دوشنبه 24 شهریور 1393, 21:29 عصر
خیلی ممنون از کمک شما مشکلم حل شد.
ولی یه مشکل دیگه وقتی روی text view چپ کلیک میکنم که فونتشو بزرگ تر کنم وقتی توی کادر متن 24 را وارد میکنیم علامت های ضربدر نشان داده می شود و به همین ارور میده.

24sp یا 24 ؟

Rasul75
دوشنبه 24 شهریور 1393, 21:59 عصر
فقط می نویسم 24
یه مشکل دیگه :))))
123527
وقتی شماره 1 رو روی ورژن 2.3.3 میزارم شماره 2 که همون theme باشه خطا میده وقتی شماره 2 را روی none میزارم و مراحل ساخت پروژه رو طی می کنم آخرش نمی تونم اکتیویتی بسازم و میگه با API شماره 10 سازگار نیست ولی با ورژن 4.4 سازگاره و پروژه ساخته میشه.
میشه گفت این مشکل هست یا نه؟
مسئله مهمی می تونه باشه؟؟