PDA

View Full Version : (مشکل) استفاده بیش از حد از رم !

orache
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 10:25 صبح
سلام نمیدونم کسایی که با اکلیپس کار میکنن همه رمشون بالای 4 هست ؟ :متعجب:
من رمم 4 هست ولی موقع اجرای اکلیپس به شدت سیستم هنگ میکنه وقتی run میکنم برنامه رو کلی طول میکشه تا avd اجرا شه همچنین موقع بستن هم طول میکشه و با not responding بسته میشه ایا راه حلی وجود داره ؟ اندروید استادیو هم همینه ؟ من با این رم ازانریل 4 راحت استفاده میکنم بعد تعجبیه که از این نتونم
اینم یه عکس
http://s5.picofile.com/file/8141367926/hhh.PNG

dasssnj
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 10:44 صبح
رم من هم 4 هست ولی نه با اکلیپس مشکل دارم نه اندروید استودیو . سعی کن از ویندوز یا اوبونتو 64 بیتی استفاده کنی.
مشخصات cpu ات را هم بگو.

slr560
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 10:46 صبح
خب شما اون امولاتری که ساختی باید ببینی چقد رم بهش تخصیص دادی
در رابطه با ایکلیپس هم اره . برای منم تقریبا بیشتر شما مصرف میکنه. من از اندروید استادیو استفاده میکنم و تقریبا ۸۰۰ تا مصرف میکنه

hamid_hr
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 10:48 صبح
شما اگه سعی کنی روی یه دیوایس واقعی تست کنی خیلی بهتره
ایمیلاتور کند هستش

omid.n1990
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 10:56 صبح
بستگی داره چقدر حافظه بهش اختصاص دادی، بله کند هست. البته ایمولاتورهای دیگه هستن که سرعت مناسبی دارند

ابوالفضل عباسی
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 11:09 صبح
دوست عزیز توی تنظیمات avd manager می توانی بهش رم اختصاص دهی مثل 1 gb اختصاص بده یا کمتر.
اگر CPU پایین داری مقدار رم رو کمتر بده.دستگاه هنگ نمی کنه دیگه ولی املاتور کند می شه.

saeed_g21
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 11:18 صبح
با وجود اینکه پردازنده دستگاهم i7 و رم 8G دارم کندی شدید در دستگاه مجازی داشتم که برای تست برنامه ها یک تبلت گرفتم الان با اون کار می کنم و خیلی راحت هست
تست برنامه روی دستگاه مجازی و واقعی گاهی متفاوت هست یعنی روی مجازی خوب کار می کنه ولی واقعی خطا میده و کندیش اعصاب خورد میکنه و خیلی اذیت میکنه

rezaricky
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 11:48 صبح
برای رفع مشکل کندی شبیه ساز اگه از پردازنده اینتل استفاده می کنید این روش را امتحان کنید.
http://stackoverflow.com/a/13856866/657692
فوق العاده است!

orache
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 17:45 عصر
الان از اندروید استادیو دارم استفاده میکنم سرعتش خیلی خوبه واقعا داره عالی کار میکنه :لبخند: ممنون از همه

abbasalim
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 21:31 عصر
الان از اندروید استادیو دارم استفاده میکنم سرعتش خیلی خوبه واقعا داره عالی کار میکنه :لبخند: ممنون از همه

اره حرفتون قبول دارم
اکلیپس نسخه جدیدش افتضاح شده من به صورت عجیبی فکر میکنم گوگل از عمد اینکاررو کرده تا برنامه نویسان برن سمت اندروید استودیو :شیطان:

saeed_g21
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 21:47 عصر
اره حرفتون قبول دارم
اکلیپس نسخه جدیدش افتضاح شده من به صورت عجیبی فکر میکنم گوگل از عمد اینکاررو کرده تا برنامه نویسان برن سمت اندروید استودیو :شیطان:

میگن دست بالای دست بسیار است
ماهم با دستگاه واقعی تست میزنیم تا گوگل جان دماغ سوخته بشه :لبخند:
ایرانی کم نمی آره ، راهی میسازه :کف:

abbasalim
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 23:32 عصر
میگن دست بالای دست بسیار است
ماهم با دستگاه واقعی تست میزنیم تا گوگل جان دماغ سوخته بشه :لبخند:
ایرانی کم نمی آره ، راهی میسازه :کف:

والا این که مشکلی نیست جنی موشین هست واسه برنامه های سرویس دارم به قول شما گوشی هست ولی اکلیپس نسخه جدید به شدت برای من هنگ میکنه و رم کم میاره تا حدی که من لپتاپم رو فروختم و یکی دیگه خریدم فکر کردم لپتاپم ضعیفه ولی الان دیدم نه مشکل چیزه دیگس :| عوضش اندروید استودیو عجب رووووونه عجب :تشویق: مثل نسخه های قبلی اکلیپس

saeed_g21
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 23:43 عصر
والا این که مشکلی نیست جنی موشین هست واسه برنامه های سرویس دارم به قول شما گوشی هست ولی اکلیپس نسخه جدید به شدت برای من هنگ میکنه و رم کم میاره تا حدی که من لپتاپم رو فروختم و یکی دیگه خریدم فکر کردم لپتاپم ضعیفه ولی الان دیدم نه مشکل چیزه دیگس :| عوضش اندروید استودیو عجب رووووونه عجب :تشویق: مثل نسخه های قبلی اکلیپس

این مشکل برام وقتی پیش میاد که دارم گرافیکی کار می کنم
البته من رم Eclips رو کمی بردم بالا دیر هنگ میکنه شما چطور این کار رو کردین ؟

abbasalim
جمعه 28 شهریور 1393, 11:44 صبح
این مشکل برام وقتی پیش میاد که دارم گرافیکی کار می کنم
البته من رم Eclips رو کمی بردم بالا دیر هنگ میکنه شما چطور این کار رو کردین ؟
چیکار کردم؟ :متفکر:

keyhan.taktaz
جمعه 28 شهریور 1393, 12:10 عصر
چرا ایمولیتور گوگل؟از Genymotion استفاده کن ، سرعتش بیشتر از دیوایس واقعی هست

saeed_g21
جمعه 28 شهریور 1393, 12:23 عصر
چرا ایمولیتور گوگل؟از Genymotion استفاده کن ، سرعتش بیشتر از دیوایس واقعی هست
درصد اطمینان دستگاه واقعی بیشتر از دستگاه مجازی میباشد

saeed_g21
جمعه 28 شهریور 1393, 12:24 عصر
چیکار کردم؟ :متفکر:
رم Eclipse رو افزایش دادین از طریق فایل eclipse.ini ؟

abbasalim
جمعه 28 شهریور 1393, 16:18 عصر
درصد اطمینان دستگاه واقعی بیشتر از دستگاه مجازی میباشد
بله ولی 1- مدت زمان کامپایل و نصب پایینتره
2- باتری دستگاهتون رو خراب می کنه

رم Eclipse رو افزایش دادین از طریق فایل eclipse.ini ؟

نه من به اندروید استودیو مهاجرت کردم

orache
جمعه 28 شهریور 1393, 17:34 عصر
من که فعلا نمیخام کار کنم برا کنکور :لبخند: ولی یهو دیدی گوگل کلا فقط اندروید استادیو رو ساپورت کرد و دیگه پلاگین برای هیچ چیز نزد اون موقع اندروید استادیویی ها یه بیل*خ نشون میدن به اکلیپسی ها :قهقهه: و همچنین اپلی ها هم نشون میدن به اندرویدی ها :گریه: چونکه تعداد برنامه نویسی ها کم میشه یا حداقلش برنامه نویسی های تازه وارد کارشون رو تغییر میدن یا بالا خره یه اتفقاقی می افته که developer ها کاهش پیدا میکنه پس به نفع گوگل هست که این کار رو انجام نده :چشمک:

ali-star
جمعه 28 شهریور 1393, 18:31 عصر
من سیستم عاملم اوبونتو ۱۴.۰۴ رمم 2 GB هست CPU هم 2 هسته ای با اکلیپس مشکلی ندارم...

abbasalim
جمعه 28 شهریور 1393, 21:08 عصر
من که فعلا نمیخام کار کنم برا کنکور :لبخند: ولی یهو دیدی گوگل کلا فقط اندروید استادیو رو ساپورت کرد و دیگه پلاگین برای هیچ چیز نزد اون موقع اندروید استادیویی ها یه بیل*خ نشون میدن به اکلیپسی ها :قهقهه: و همچنین اپلی ها هم نشون میدن به اندرویدی ها :گریه: چونکه تعداد برنامه نویسی ها کم میشه یا حداقلش برنامه نویسی های تازه وارد کارشون رو تغییر میدن یا بالا خره یه اتفقاقی می افته که developer ها کاهش پیدا میکنه پس به نفع گوگل هست که این کار رو انجام نده :چشمک:
بدون شک اینطور نیست

من سیستم عاملم اوبونتو ۱۴.۰۴ رمم 2 GB هست CPU هم 2 هسته ای با اکلیپس مشکلی ندارم...

اره اوبونتو خیلی خوبه فقط مشکلی که دارم اینه چند وقت یه بار هنگ میکنه از اکلیپس یهویی در می پره:ناراحت:

saeed_g21
جمعه 28 شهریور 1393, 21:20 عصر
بله ولی 1- مدت زمان کامپایل و نصب پایینتره
2- باتری دستگاهتون رو خراب می کنه
اره خوب اگه با کابل وصل بشه باطری خراب میشه چون همش داره شارژ میشه ولی اگه از طریق Wifi باشه که دیگه شارژ نمیشه ! هروقت تموم شد بزن شارژ بشه :لبخند:

نه من به اندروید استودیو مهاجرت کردم
سفر بی خطر دوست عزیز