PDA

View Full Version : برنامه ساخت خودکار متا تگ

hsdnhd
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 19:47 عصر
باسلام

من یک سایت دانلود فیلم وسریال راه اندازی کردم هرچی گشتم نرم افزاربرای ساخت متاتگ های سایتم پیدا نکردم میخوام خودم بنویسم ممکنه یه ذهنیت کلی ازش بهم بدید؟

به عنوان مثال من اسم سریال Arrow رو وارد میکنم بعدش خودش شروع کنه واز دانلود فصل 1 قسمت 1 سریال Arrow بعدی متاتگ بعدی فصل 1 قسمت 2 سریال Arrow وهمینطور بره بالا به اضافه خیلی کلمات دیگه یعنی من یه کلمه رو وارد میکنم بعدش وسطش یه متغیر تعریف کنم که جاگذاریش کنه درضمن فاصله اول یا آخرش رو بصورت خودکار حذف کنه.قابلیت انتخاب گروه فیلم وسریال هم داشته باشه یعنی کلمه هایی که اضافه میشه مثلا دانلود فصل 1 قسمت توی گروه سریال باشه دانلود فیلم Arrow باکیفیت 480 توی یه گروه باشه یه تکست باکس بذارم که بتونم گروه ها رو انتخاب کنم.

ممنون ازهمگی عزیزان.

CsharpNevisi
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 21:00 عصر
باسلام

من یک سایت دانلود فیلم وسریال راه اندازی کردم هرچی گشتم نرم افزاربرای ساخت متاتگ های سایتم پیدا نکردم میخوام خودم بنویسم ممکنه یه ذهنیت کلی ازش بهم بدید؟

به عنوان مثال من اسم سریال Arrow رو وارد میکنم بعدش خودش شروع کنه واز دانلود فصل 1 قسمت 1 سریال Arrow بعدی متاتگ بعدی فصل 1 قسمت 2 سریال Arrow وهمینطور بره بالا به اضافه خیلی کلمات دیگه یعنی من یه کلمه رو وارد میکنم بعدش وسطش یه متغیر تعریف کنم که جاگذاریش کنه درضمن فاصله اول یا آخرش رو بصورت خودکار حذف کنه.قابلیت انتخاب گروه فیلم وسریال هم داشته باشه یعنی کلمه هایی که اضافه میشه مثلا دانلود فصل 1 قسمت توی گروه سریال باشه دانلود فیلم Arrow باکیفیت 480 توی یه گروه باشه یه تکست باکس بذارم که بتونم گروه ها رو انتخاب کنم.

ممنون ازهمگی عزیزان.

داداش متا تگ یه چیزیه که ربطی به چیزی که شما گفتی نداره ... !!!
متا تگ ها برای انجین های موتورهای جستجو هستم که یه سری از مشخصات در رابطه با سایت در اختیار موتورهای جستجو قرار میدن .. !!!
مثلا کلمات کلیدی سایت ... یا توضیحات سایت ... یا نویسنده سایت و ...
مثلا این متا تگ که برای توضیحات سایت هست :

<meta name=description content="ایکن های زنده برای طراحان از ویندا">
یا متا تگ های دیگه که برای طراحی است .. !!!
مثلا این متا تگ که برای مقیاس و اندازه گیری صفحه برای طراحی ریسپانسیو ( واکنشگرا ) سایت هستش :

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">
و اما اونچیزی که میخوایی ... !!!
کار سختی نیست .. این کارو بهتره با وب سرویس انجام بدی ... !!
من دقیقا نفهمیدم که چی میخوایی ولی همونقدری که فهمیدم وب سرویس به نظرم رسید ... !!!!

hsdnhd
شنبه 29 شهریور 1393, 08:48 صبح
بله حق با شماست اصلا حواسم نبود.
راستی یه موردی من میتونم سایت رو طوری طراحی کنم که درروز های مشخصی توی گوگل مطالبی رو جستجو کنه بره توی نتیجه اول وتوی مکان مشخصی کلیک کنه بعدش سایتی رو بازکنه ولینکش رو توی سایت من بذاره؟امکان همچین کاری هست؟فکرکنم شبیه طرزکاراسپمرهاست درسته؟
درمورد چیزی هم که من میخوام نمونه گذاشتم براتون:
http://www.nimmob.ir/post/295/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-My-Tag.html

(http://www.nimmob.ir/post/295/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-My-Tag.html)

hsdnhd
یک شنبه 30 شهریور 1393, 22:27 عصر
هیچکسی اطلاعای دراین مورد نداره؟

CsharpNevisi
پنج شنبه 03 مهر 1393, 09:51 صبح
میتونی مثل اساپایدر خود گوگل برنامه بنویسی ... !!!
سورس صفحه رو دانلود میکنی ... !!
توش لینکارو باز میکنی ... !!!
منابعی رو که میخوایو استخراج میکنی ... !!!
دقیقا کاریه که اسپایدر گوگل برای ایندس کردن صفحه ها میکنه ... !!
کار سختی نیست ... یه کمی ظرافت میخواد با حوصله ..

hsdnhd
دوشنبه 07 مهر 1393, 12:19 عصر
میتونی مثل اساپایدر خود گوگل برنامه بنویسی ... !!!
سورس صفحه رو دانلود میکنی ... !!
توش لینکارو باز میکنی ... !!!
منابعی رو که میخوایو استخراج میکنی ... !!!
دقیقا کاریه که اسپایدر گوگل برای ایندس کردن صفحه ها میکنه ... !!
کار سختی نیست ... یه کمی ظرافت میخواد با حوصله ..
بسیار ممنون از پاسختون
ولی برنامه نویس های گوگل کجا ومن کجا؟حوصله که زیاد دارم طرز کارشو نمیدونم تاحالا سورسی ندیدم همچین کاری بکنه.
درمورد اون برنامه که سوال کرده بودم ونمونه برنامه هم گذاشتم هم ممنون میشم یه توضیحی بدید.
باتشکر ازشما