PDA

View Full Version : نرم افزار پشتیبان گیری از SqlServer

pswin.pooya
پنج شنبه 27 شهریور 1393, 23:57 عصر
سلام دوستان
من دنبال یه نرم افزار هستم که از پایگاه داده مشخص شده داخل SqlServer 2008 R2 بصورت دوره ای پشتیبان گیری کنه ( در قالب فایلهای mdf ). زمانبند خودش رو تنظیم کردم متاسفانه درست کار نکرد و یا من نتونستم درست تنظیمش کنم.

امیر مهرشاد
جمعه 28 شهریور 1393, 11:00 صبح
سلام دوستان
من دنبال یه نرم افزار هستم که از پایگاه داده مشخص شده داخل SqlServer 2008 R2 بصورت دوره ای پشتیبان گیری کنه ( در قالب فایلهای mdf ). زمانبند خودش رو تنظیم کردم متاسفانه درست کار نکرد و یا من نتونستم درست تنظیمش کنم.
ببخشید استاد این امکان بصورت کاملا حرفه ای و تضمینی در خود SQL وجود دارد با برنامه زمانبندی و تعداد دفعات بکاپ و .... کاملا آپشنال که از کلیه دیتابیس ها یا از چند تا یا از یکی پشتیبان گیری کنه اگر منظورتون اینه میتونید یک JOB تعریف کنید:متفکر:

امیر مهرشاد
جمعه 28 شهریور 1393, 11:02 صبح
البته یک APP حرفه ای هم از یکی از شرکت دوستان دستم بود اگر خواستید پیداش کنم ولی سورسشو ندارم فک کنم بزبان VB هم نوشته شده

pswin.pooya
جمعه 28 شهریور 1393, 15:15 عصر
سلام
متاسفانه دفعه پیش که تعریف کردم کار نکرده بود و دلیلش هم متوجه نشدم. چون دسترسی سیستم میسر نیستو ترجیح میدم به جای تست و خطا نرم افزاری باشه که دوستان تست کرده باشن.

محمد آشتیانی
جمعه 28 شهریور 1393, 15:48 عصر
سلام
بهترین ابزار برای اینکار خود Sql Server هست ، دلیل اینکه کار نکرده هم احتمالا این بوده که سرویس SqlServerAgent روی سیستم شما Startنبوده
شما اون سرویسو Start کن و Startup Type رو هم روی Automatic تنظیم کن مشکلی نیست.
ضمنا برای اینکه مطمئن بشی Taskشما توی Maintenance Plans حتما کار میکنه ، یک بار بعد از اینکه ساختیش روش راست کلیک کن و Execute رو بزن ، اگر درست اجرا شد هیچ مشکلی نخواهی داشت.

موفق باشید.

امیر مهرشاد
جمعه 28 شهریور 1393, 16:49 عصر
سلام
متاسفانه دفعه پیش که تعریف کردم کار نکرده بود و دلیلش هم متوجه نشدم. چون دسترسی سیستم میسر نیستو ترجیح میدم به جای تست و خطا نرم افزاری باشه که دوستان تست کرده باشن.
مهندس من یک سرور رو که حداقل 16 تا بانک سنگین داره با یه بار تعریف کردن بصورت دلخواه در زمانهای مشخص بک اتومات میگیریم حتی بک های قدیمی هم اتومات میشه تنظیم کرد که حذف بشه طبقفرمایش جناب آشتیانی عزیز 100 % سرویستون دستی ست شده توی سرویس های ویندوزتون اوننو روی مد اتومات بزارید و یبار سرویس agent (از توی خود sql) ریستارت کنید یقینا ok میشه

code_project
جمعه 28 شهریور 1393, 22:06 عصر
سلام.
بهترین نرم افزار جانبی برای این کار نرم افزار sql backup می باشدکه نسخه رایگانش هم قابل دانلوده وعالی جواب میده.