PDA

View Full Version : نظرخواهی در مورد سایت

8908183
شنبه 29 شهریور 1393, 01:36 صبح
دوستان لطفا مشکلات امنیتی و گرافیکی و هر مشکل دیگه ای که این سایت داره رو بگید تا رفعش کنم.ممنو از همه.

http://clicksite.ir

پیام حیاتی
شنبه 29 شهریور 1393, 13:26 عصر
سلام
گرافیک و چینش افتضاح.
برسی مشکلات امنیتی و seo رو رایگان انجام نمیدن.

nazanin_asadi_1
شنبه 29 شهریور 1393, 13:31 عصر
رنگ بندیت مناسب نیست خیلی شلوغه
قالب بندیت مناسب نیست برای اون پنل های مربع حداقل سایه نزار یه قابل مناسب در نظر بگیر اونو طراحی کن و بخش بندی کن

حالا نمیدونم چند وقته طراحی کار میکنی یا چند وقته کد نویسی میکنی ولی خیلی خیلی از نظر طراحی ضعیت هستش

افکتهایی که استفاده کردی اصلا مناسب نیست الکی فقط پردازش سمت کلاینت رو میبری سادگی خیلی خیلی زیباست

سعی کن نمونه های مشابه رو ببینی و از اونها الگو بگیری و سورس سایتهاشون رو ببینی و قابلهاشون رو بفهمی و از اونها توی سایت خودت استفاده کنی

ghasvari313
پنج شنبه 03 مهر 1393, 22:35 عصر
رنگ بندیت مناسب نیست خیلی شلوغه
قالب بندیت مناسب نیست برای اون پنل های مربع حداقل سایه نزار یه قابل مناسب در نظر بگیر اونو طراحی کن و بخش بندی کن

حالا نمیدونم چند وقته طراحی کار میکنی یا چند وقته کد نویسی میکنی ولی خیلی خیلی از نظر طراحی ضعیت هستش

افکتهایی که استفاده کردی اصلا مناسب نیست الکی فقط پردازش سمت کلاینت رو میبری سادگی خیلی خیلی زیباست

سعی کن نمونه های مشابه رو ببینی و از اونها الگو بگیری و سورس سایتهاشون رو ببینی و قابلهاشون رو بفهمی و از اونها توی سایت خودت استفاده کنی

درسته !! فعلا مهم ترین مشکلات این هاست :
1-شلوغ بودن صفحه و اینکه حالت فشرده دارند!
2-فونت هاش خوب نیست !!!
3-خشک است یعنی انیمیشن های ساده هم نداره !؟!؟

just4froum
جمعه 04 مهر 1393, 00:59 صبح
با سلام :

دوستان به نظر شما این روش درستی از نظر سئو که کلمات کلیدی رو در title بنویسیم ؟ مثل همین وب سایت دوستمون ؟ من فکر نکنم روش درستی باشه !

white tower
جمعه 04 مهر 1393, 07:13 صبح
خوبه آدم اول اصول کار رو یاد بگیره بعد شروع کنه به طراحی

سینا اکبری
جمعه 04 مهر 1393, 16:00 عصر
گرافیکش خیلی بده،به نظرم طراحی flat الآن رو مده.
فونتش بده،چندین عکس همش تکرار شده و..
هرکی ببینه فرار میکنه.
البته ببخشید که رک گفتم:لبخند:

sina_000
جمعه 04 مهر 1393, 20:34 عصر
چیزی نیست که قابل نظر دادن باشه.ببخشید که رک میگم ولی سایت شما از هیچ نظر خوب نیست.کلا سبک طراحیتون رو عوضش کنید بهتره.