PDA

View Full Version : نظر دوستان اهل فن در مورد سایتی که طراحی کردم beestak

alireza.stack
یک شنبه 30 شهریور 1393, 14:18 عصر
سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز.

من به تازگی سایت جدیدی در زمینه جامعه مجازی پیمانکار و کارفرما بالا آوردم که علاقه مندم نظر اساتید اهل فن رو در مورد سایت بدونم. خوشحال میشم هر نظر فنی داشته باشید.

اینکه سایت بالا میاد؟ سرعت خوبه؟ پنل کاربری و تنظیمات در دسترس است و مشکلی ندارد و مسائلی که خودتان بهتر از بنده می دانید. ;-)

جامعه مجازی کارفرمایان و پیمانکاران (http://www.beestak.com)

alireza.stack
یک شنبه 30 شهریور 1393, 14:45 عصر
تصویر زیر نمونه ای از بخشهای مختلف سایت زمانی که کاربر لاگین کرده است را نشان می دهد:

123735

DelDard
یک شنبه 30 شهریور 1393, 15:41 عصر
من نمیتونم نظر بدم چون خودم آماتورم تو طراحی ولی امکانش هست اون کلاس یا فانکشنی رو که باش کپچا رو طراحی کردی اینجا بزاری؟
اونی که اینجاست http://www.beestak.com/user/registration
قیافه کپچات خیلی با کلاس و خوشگله همین شکلی برا سایتم میخام

arash691
یک شنبه 30 شهریور 1393, 23:52 عصر
با فریمورک Yii کار کردین ؟ :)

alireza.stack
دوشنبه 31 شهریور 1393, 08:16 صبح
با فریمورک Yii کار کردین ؟ :)

بله دوست عزیز.

alireza.stack
دوشنبه 31 شهریور 1393, 08:17 صبح
من نمیتونم نظر بدم چون خودم آماتورم تو طراحی ولی امکانش هست اون کلاس یا فانکشنی رو که باش کپچا رو طراحی کردی اینجا بزاری؟
اونی که اینجاست http://www.beestak.com/user/registration
قیافه کپچات خیلی با کلاس و خوشگله همین شکلی برا سایتم میخام

ممنون از اینکه به سایت سر زدید. برای کپچا میتونیدکتابخانه yii رو نگاه بندازید چون من از اون کتابخانه استفاده کرده ام.

پیروز باشید.

alireza.stack
جمعه 04 مهر 1393, 10:14 صبح
در ضمن دوستان فراموش کردم خدمتتون عرض کنم که می تونید عضو بشید و با لایک صفحه بیستک تو شبکه های اجتماعی، عضویت ویژه رایگان دریافت کنید.

لینک صفحات اجتماعی سایت در نوار بالای سایت سمت راست و در قسمت فوتر سایت موجود است.

2undercover
جمعه 04 مهر 1393, 11:35 صبح
سلام. طرح کلی ساده و زیباست ولی در جزییات چند جای کار می تونه بهتر باشه. مثلا صفحه اصلی از قسمت اسلایدر به پایین زیاد جالب نشده یا در صفحه ی تعرفه ها چند تا نکته برای تجربه کاربری هست که رعایت نشده؛ مثلا مهم ترین چیزی که کاربر توی صفحه تعرفه ها دنبالش هست همون مبلغ هست که بهتره بیشتر از الان توی چشم باشه.

seyed.mehdi
جمعه 04 مهر 1393, 18:55 عصر
از صفحه ی اصلیش خوشم نیومد بد کار شده
ولی در کل طراحیش تمیز بود به نظرم
سرعتشم بدک نبود

alireza.stack
جمعه 04 مهر 1393, 19:33 عصر
از صفحه ی اصلیش خوشم نیومد بد کار شده
ولی در کل طراحیش تمیز بود به نظرم
سرعتشم بدک نبود

ممنون بابت ارائه فیدبک. منظورتون آیا بیشتر این مسئله هست که رنگ های پایین صفحه همه حالت یکنواخت و سرد دارند. یا مثلا نوار بالای سایت خوب نبود یا تصاویر اسلایدرها؟

ممنون ;-)

alireza.stack
یک شنبه 06 مهر 1393, 16:12 عصر
سلام. طرح کلی ساده و زیباست ولی در جزییات چند جای کار می تونه بهتر باشه. مثلا صفحه اصلی از قسمت اسلایدر به پایین زیاد جالب نشده یا در صفحه ی تعرفه ها چند تا نکته برای تجربه کاربری هست که رعایت نشده؛ مثلا مهم ترین چیزی که کاربر توی صفحه تعرفه ها دنبالش هست همون مبلغ هست که بهتره بیشتر از الان توی چشم باشه.

صفحه تعرفه ها رو روش کار کردم و یک جدول ساختم تا کاربر در یک نگاه بتونه قیمتها رو ببین و اگر نیاز به توضیحات بیشتر داشت بخشهای پائین تر سایت رو مطالعه کنه.

پایین اسلایدر برنامه هایی براش دارم که فعلا چون اول کار هست و نه پروژه اضافه شده است و نه کاربرای زیادی تو سایت ثبت نام کرده اند خالی و بی روح نشان میدهد، اما برای اون بخش هم برنامه دارم. ممنون از نظرت (مخصوصا بخش تعرفه ها خیلی خوب بود مرسی)

شاد باشید ;-)

deragonpc
یک شنبه 06 مهر 1393, 16:47 عصر
درود
طراحی کلی خوب بود سرعتشم از نظر من خوب بود البته سرعت نت منم زیاده بنظرم یکبار با http://gtmetrix.com تست کن و فایل ها رو فشورده کن و بجای چندین فایل CSS همه رو یکی کن .
از نظر من فونت ها یکم ریز بود البته فقط نشته ها منو عالی بود البته زیر منو های اگر کمی تغییر رنگ میداد و احساس تورفتگی رو القا میکرد بهتر بود توی بخش ثبت نام سمت چپ خالیه اگر بتونی با یک تصویر یا متن زیبا پرش کنی خیلی بهتر میشه . اسلایدر عالی بود اما زیر خیلی ساده بود شایدم چون در بخش آمار هنوز نموداری رسم نشده بود این جوری به نظر میومد . اگر در بخش شما چه فکر میکنید امکان نمایش تصویر شخص ارسال کننده و ارسال متن بود خیلی جالبتر میشد . و دیگه چیزی که یادم رفته بود بخش ورود هم همانند بخش ثبت نام سمت چپش خالیه اگه چیزی قرار بدید خیلی بهتر میشه . ایمیل ارسالی از طرف سایت خوب بود فقط لوگوی سایت در ایمیل نبود . بقیش هم عالی بود .
و برای شکا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم ناراحت نشید .

seyed.mehdi
یک شنبه 06 مهر 1393, 17:14 عصر
نوار بالای سایت چنگی به دل نمیزد

alireza.stack
یک شنبه 06 مهر 1393, 20:04 عصر
درود
طراحی کلی خوب بود سرعتشم از نظر من خوب بود البته سرعت نت منم زیاده بنظرم یکبار با http://gtmetrix.com تست کن و فایل ها رو فشورده کن و بجای چندین فایل CSS همه رو یکی کن .
از نظر من فونت ها یکم ریز بود البته فقط نشته ها منو عالی بود البته زیر منو های اگر کمی تغییر رنگ میداد و احساس تورفتگی رو القا میکرد بهتر بود توی بخش ثبت نام سمت چپ خالیه اگر بتونی با یک تصویر یا متن زیبا پرش کنی خیلی بهتر میشه . اسلایدر عالی بود اما زیر خیلی ساده بود شایدم چون در بخش آمار هنوز نموداری رسم نشده بود این جوری به نظر میومد . اگر در بخش شما چه فکر میکنید امکان نمایش تصویر شخص ارسال کننده و ارسال متن بود خیلی جالبتر میشد . و دیگه چیزی که یادم رفته بود بخش ورود هم همانند بخش ثبت نام سمت چپش خالیه اگه چیزی قرار بدید خیلی بهتر میشه . ایمیل ارسالی از طرف سایت خوب بود فقط لوگوی سایت در ایمیل نبود . بقیش هم عالی بود .
و برای شکا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم ناراحت نشید .

تمامی نکات ارزشمند و بسیار بجا بود. نشون میده که واقعا وقت گذاشتید و منت تا سایت رو کامل ببینید. موضوع ریز بودن متن رو هم قبلا شنیده بودم اما این بار حتما تغییر میدهم! تمامی نکات شما رو بزودی پیاده میکنم فقط در مورد نکته آخر که پایین اسلایدر خالی بود دلیل دارد. چون فعلا سایت در اوایل راه هست اینطور هست برای بخش پایین اسلاید برنامه زیاد دارم که هم جذاب تر شود و هم اینکه بدرد کاربر بخورد.

باز هم تشکر

alireza.stack
یک شنبه 06 مهر 1393, 20:05 عصر
نوار بالای سایت چنگی به دل نمیزد

این موضوع رو هم یکی از دوستان عنوان کردند. فکر میکنم که برای این بخش هم باید یک فکر اساسی بکنم. حقیقت امر مردد بودم، اما این بخش رو هم تا آخر هفته اوکی میکنم.

سپاس