PDA

View Full Version : سوال: اشکال در اتچ دیتابیس به ویژوال

mostafa_18
دوشنبه 31 شهریور 1393, 00:50 صبح
کسی از دوستان هست منو راهنمایی کنه .
یک سایت asp.net هست که مشکل دیتابیس داره .
اگر از دوستان کسی هست که راهنمایم کنه یا پروژه رو براش ارسال کنم درستش کنه . یک دنیا دعاش میکنم :قلب:

عکس ارور :

mostafa_18
دوشنبه 31 شهریور 1393, 16:53 عصر
لطفا جواب بدید .:ناراحت:

mostafa_18
دوشنبه 31 شهریور 1393, 16:55 عصر
روشی هست که بشه تمام کد رو با سی شارپ بنویسی و بعد با اون روش کد شما به Asp.net تبدیل بشه
لطفا هرکدوم از دوستان از این روش آگاهه به منم بگه
منون و سپاسگذار از همگی

mohammad reza beizavi
دوشنبه 31 شهریور 1393, 17:00 عصر
دیتابیس دیگری با همین نام در Instance جاری که می خواید ازش استفاده کنید وجود داره، کافیه اون رو پاک کنید تا مشکلتون حل شه.

mostafa_18
دوشنبه 31 شهریور 1393, 17:10 عصر
دیتابیس دیگری با همین نام در Instance جاری که می خواید ازش استفاده کنید وجود داره، کافیه اون رو پاک کنید تا مشکلتون حل شه.

مرسی عزیز . میشه یه خواهشی کنم من پروژه رو واستون بفرستم شما مشکلاتشو رفع کنی . ؟ خیلی لطف میکنی.

mohammad reza beizavi
دوشنبه 31 شهریور 1393, 17:15 عصر
پروژتون مشکل نداره، ببینید این دیتابیس روی SQL استاندارد یا SQL Express قبلا بوده، اون رو پاک کنید و بعد همه چیز درسته

mostafa_18
دوشنبه 31 شهریور 1393, 17:23 عصر
پروژتون مشکل نداره، ببینید این دیتابیس روی SQL استاندارد یا SQL Express قبلا بوده، اون رو پاک کنید و بعد همه چیز درسته

من الان در پوشه ی App_Data دو تا دیتابیس دارم . ASPNETDB.MDF و Database.mdf .
وقتی پروژه رو در ویژوال استدیو اجرا میکنم در قسمت سرور اکسپلورر این دو تا اضافه میشن و علامت ضربدر قرمز خورده . حالا نمیدونم این دوتا رو باید دوباره اتچ کنم یا نه ؟ حالا کدوم رو پاک کنم که پروژه خراب نشه

mohammad reza beizavi
دوشنبه 31 شهریور 1393, 17:27 عصر
Connection string پروژتون رو بذارید تا بگم چکار کنید.

mostafa_18
دوشنبه 31 شهریور 1393, 18:04 عصر
<connectionStrings>
<add name="database_String" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

mohammad reza beizavi
دوشنبه 31 شهریور 1393, 18:14 عصر
این دیتابیس و احتمالا اون یکی دیتابیسی که اسمش اینجا نیست رو sqlexpress هست.
اگر SQL Server Management studio دارید کافیه Connect بشید و این دیتابیس رو پاک کنید.
اگر ندارید Run رو باز کنید و اینجور بنویسید:

sqlcmd -S .\SQLEXPRESS -q "drop database [Database]"