PDA

View Full Version : سوال: کپی از فایل های پسورد دار در هاست،لطفا فوریه!

wikiweb12
سه شنبه 01 مهر 1393, 09:09 صبح
سلام دوستان
من از یک سایت دانلود با تابع copy(); در PHP فایل هایی را به هاستم انتقال میدم ولی الان بخاطر پسورد دار شدن لینک ها دچار مشکل شدم یعنی هنگام دانلود یوزنیم و پسورد میخواد که من دارم
اگر توجه کرده باشید در موقع دانلود از VIP ها IDM ازتون پسورد میخواد اینم همینجوریه ولی میخوام دانلود در سرورم انجام بشه یعنی فایل به هاستم انتقال پیدا کنه نه خودم با IDM دانلود کنم
خب با این اوصاف من باید چکار کنم تا با PHP بتونم فایل هایی که لینک های پسورد دار دارند را به هاستم انتقال بدم؟
اروری هم که میده برای درخواست یوزر و پس اینه 401 Authorization Required

MMSHFE
سه شنبه 01 مهر 1393, 12:36 عصر
با cURL دانلود کنید. توی اینترنت جستجو کنید Download password protected files with cURL

wikiweb12
سه شنبه 01 مهر 1393, 12:45 عصر
با cURL دانلود کنید. توی اینترنت جستجو کنید Download password protected files with cURL

تشکر استاد کد هایی با سرچ پیدا کردم شبیه به اینا هستند:

$username = "MyUsername";$password = "MyPassword";$url = "http://www.example.com/private/file.pdf";$ch = curl_init();curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);curl_setopt($ch, CURLOPT_USERPWD, "$username:$password");curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPAUTH, CURLAUTH_BASIC);$output = curl_exec($ch);$info = curl_getinfo($ch);curl_close($ch);

بعد من مقدایر خودم رو جایگزین کردم ولی دانلود نکرد؟

wikiweb12
چهارشنبه 02 مهر 1393, 12:06 عصر
دوستانی که مشکل منو دارند میتونن یکدوم از کد های زیر استفاده کنند:(این کد رو یکی از بچه های گل wp-parsi.com داده )

$ch=curl_init(); curl_setopt($ch,CURLOPT_URL,'http://localhost:82/remote_page.php');curl_setopt($ch, CURLOPT_USERPWD, "root:root");$data = curl_exec($ch); curl_close($ch);$destination = "./files/test.pdf";$file = fopen($destination, "w+");fputs($file, $data);fclose($file);

$curl = curl_init();$file = fopen("ls-lR.gz", 'w');curl_setopt($curl, CURLOPT_URL, "ftp://ftp.sunet.se/ls-lR.gz"); #inputcurl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);curl_setopt($curl, CURLOPT_FILE, $file); #outputcurl_setopt($curl, CURLOPT_USERPWD, "root:root]");curl_exec($curl);curl_close($curl);fclose($file) ;