PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن یک فایل به قالب Wordpress

a.r.khoshghalb
سه شنبه 01 مهر 1393, 19:23 عصر
سلام به همه دوستان
یک سایت وردپرسی دارم و همینطور یک قالب برای اون.
یک فایل PHP درست کردم و میخوام این رو بذارم توی وردپرسم به این صورت که قبل اینکه کاربر بره به صفحه اصلی سایت (index.php) اول این صفحه رو ببینه. این صفحه به وردپرس احتیاج داره چون از تابع های وردپرس توش استفاده می کنم. در واقع توی این صفحه آخرین مطالب رو به نحوی دلخواه نشون میدم.
برای اینکار فایلم رو توی پوشه تم آپلود کردم و دامنه ام رو ریدایرکت کردم به آدرسش. به این صورت: myDomain.com/wp-content/themes/themeName/file.php
اما خطای 404 میده وقتی میرم به این صفحه. همچنین این آدرس رو هم امتحان کردم بازم نشد: myDomain.com/file.php
کسی میتونه کمک کنه؟
توی StackOverFlow جستجو کردم یکی رو دیدم دقیقا مشکل من رو داشت و جواب گرفته بود اما متوجه جواب نشدم اگر از دوستان کسی جواب اون رو هم برام توضیح بده تشکر می کنم :لبخندساده:
این لینکش توی استک : http://stackoverflow.com/questions/9412775/adding-custom-php-file-in-wordpress-theme

AliRezaBeytari
سه شنبه 01 مهر 1393, 21:04 عصر
اگر بخواید از توابع وردپرس درون یه فایل جداگانه استفاده کنید ، ابتدا باید فایل wp-load.php در پوشه root وردپرس رو include کنید.

a.r.khoshghalb
چهارشنبه 02 مهر 1393, 00:43 صبح
دوست عزیز الان من فایلم رو ساختم و همه چی فراهمه.
به سوال من توجه کن. کمک خواستم که این فایل رو کجا قرار بدم و چه آدرسی رو بزنم تا فایل بیاد نه که چه جوری فایل بسازم.