PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از UserControl...راهنمایی کنید لطفا

Behnam6670
چهارشنبه 02 مهر 1393, 08:50 صبح
سلام
آقا من یه مستر پیج دارم توش یه منو گذاشتم چند تا هم صفحه دیگه با یوزر کنترل درست کردم ک با هر کدوم از منوها صفحه متناظر با اون باز میشه کد باز کردنش هم به شکل زیر هستش

protected void Menu1_MenuItemClick(object sender, MenuEventArgs e)
{

switch (e.Item.Text)
{
case "گروه": ContentPlaceHolder1.Controls.Add(LoadControl("UserControls/ProductGroup.ascx"));
break;
case "زیر گروه": ContentPlaceHolder1.Controls.Add(LoadControl("UserControls/ProductSubGroup.ascx"));
break;
}

}

وقتی کلیک میکنم یوزر کنترل رو میاره ولی مشکل اینجاست که من رو یوزر کنترلا مثلا وقتی رو یه دکمه کلیک میکنم اون بسته میشه یعنی وقتی صفحه رفرش میشه یوزر کنترل بسته میشه
لطفا راهنمایی کنید چه کاری باید بکنم؟؟؟؟؟

Mousavmousab
چهارشنبه 02 مهر 1393, 09:54 صبح
سلام

اگر می خواهید UserControl را Load کنید ابتدا باید در صفحه ی قبلی یک Parameter به صفحه بعد بفرستید و به هین شکلی که مثال زدین LoadControl("User Controls/ProductGroup.ascx") تو رویداد صفحه جدید آن را به همین شکلی که شما با ContentPlaceHolder1 مثال زدید ، استفاده کنید.

مثال های زیادی تو این فروم است .

Behnam6670
یک شنبه 06 مهر 1393, 10:08 صبح
اگه ممکن هستش یه نمونه کد میتونید برام بزارید

moferferi
دوشنبه 07 مهر 1393, 15:09 عصر
خوب اینکه مشخصه بعد از پست بک یوزر کنترل لود نمیشه.شما باید عمل لود را درون page_load انجام بدین.برای کاری که خود من همیشه انجام میدم اینه
وقتی کاربر روی منو کلیک میکنه اونا به صفحه ای که میخوام یوزرکنترل توش لودبشه همراه با یه پارامتر میفرستم
مثلا
pages.aspx?moduleid=1
حالا توی صفحه pagesو در هنگام لود صفحه از همون کدی که شما اون بالا گذاشتین استفاده میکنم
فقط با این تفاوت

int MouduleID = Int32.Parse(Request["mouduleid"]);
switch (MouduleID)
{
case 1: ContentPlaceHolder1.Controls.Add(LoadControl("User Controls/ProductGroup.ascx"));
break;
case 2: ContentPlaceHolder1.Controls.Add(LoadControl("User Controls/ProductSubGroup.ascx"));
break;
}