PDA

View Full Version : سوال: انتقال بانک اس کیو ال از یک برنامه به برنامه دیگر و یا نسخه ای دیگر از برنامه

NASA's Spaceman
چهارشنبه 02 مهر 1393, 23:54 عصر
درود
دوستان میخواستم بدونم چجوری میشه برنامه ای که از بانک اس کیو ال استفاده میکنه (برنامه که خودم نوشتم) محتویات اس کیو ال اون رو به برنامه ای جدید منتقل کنم؟و اگه بخوام به نسخه ای جدید از همون برنامه منتقل کنم باید چیکار کنم؟
هر دو سوال رو میخوام توی کدنویسی سی شارپ بدونم چجوری میشه؟
با سپاس Spaceman

ahmad.t1100
پنج شنبه 03 مهر 1393, 00:16 صبح
سلام اگر نام جدول و فیلدهات یکسان هستند بهترین و سریعترین روش اینه که از اکسپورت خود اسکیوال سرور استفاده کنی و خیلی سریع این کار رو واس انجام میده اما اگه کد نویسی می خوای روش های زیادی هست از الگوریتم های کدنویسی خودت گرفته تا کد های اماده

table1.AsEnumerable().Take(recodCount).CopyToDataT able(table2,LoadOption.OverwriteChanges);

table1.AsEnumerable().Where ( yourcondition ) .CopyToDataTable(table2,LoadOption.OverwriteChange s);

mz6488
پنج شنبه 03 مهر 1393, 09:15 صبح
سلام.بهترین کار این که تو سیستم مقضد یه دیتابیس با همون نام درست کنید بعد واسه انتقال از دیتابیس سیستم فعلی بک آپ بگیرین و تو سیستم مقصد ریستور کنید

NASA's Spaceman
پنج شنبه 03 مهر 1393, 09:25 صبح
سلام.بهترین کار این که تو سیستم مقضد یه دیتابیس با همون نام درست کنید بعد واسه انتقال از دیتابیس سیستم فعلی بک آپ بگیرین و تو سیستم مقصد ریستور کنید
دوست عزیز اینی که میگین چجوری انجام میشه؟
با سپاس Spaceman