PDA

View Full Version : تاییدیه منابع بره بازار

mohammad-de
پنج شنبه 03 مهر 1393, 17:07 عصر
سلام

میخوام یک برنامه ی آموزشی بنویم که منابع زیادی داره. حالا سوالم اینجاست که درمورد منابع باید چیکار کنم؟چطوری باید تعیدیه بره بازار بفرستم ؟ممنون میشم یک راهنمایی کلی بکنید

barnamenevisjavan
پنج شنبه 03 مهر 1393, 17:22 عصر
تاییده خاصی نمیخواد برنامت رو کامل کن آخر سر اسم 2 3 تا از منابع رو توی توضیحات برنامه تو بازار بنویس اصلا هم روش مانور نده که بازار حساس بشه
اگر تایید شد که هیچ اگرم ب یه منبع گیر داد اسم منبع رو پاک کن و دوباره بده برای بررسی

mohammad-de
پنج شنبه 03 مهر 1393, 19:28 عصر
ولی من شنیدم باید تاییدیه بگریم؟

مثلا اگه من بخوام یک برنامه ی آموزش آشپزی بنویسم از یک سایت فق اگه آدرس سایت رو توی منابع برنامم بنویسم کافیه؟بازار ایراد نمیگیره؟

mashhadpatogh
پنج شنبه 03 مهر 1393, 19:33 عصر
سلام

نیاز به تاییدیه نداره برنامه مگر اینکه برنامه خاصی داشته باشی !
مثلا من یه برنامه درباره استقلال نوشتم بازار گیر داد گفت باید بری از یه شرکتی که امتیازه این تیمو داره مجوز بگیری !! :|

نیاز به تاییده هم نداری فقط همون منابع رو تو برنامه و توضیحاته بازار بنویس .
حتما به صورت لینک منابع رو بنویس وگرنه گیر میده

موفق باشی

omid.n1990
پنج شنبه 03 مهر 1393, 21:15 عصر
البته طبق قانون کپی رایت شما اگر از اثر یک شخص دارید استفاده میکنید اجازه اون شخص رو میخواد مثلا کتاب یک شخص و یا اجازه انتشاراتی اون رو میخواد.
اگر مطالبی رو پراکنده از اینترنت جستجو میکنید که شخص خاصی صاحب اون نیست مشکلی نداره به یک شرط! اون سایتی که دارید ازش کپی میکنید اجازه داده باشه! در واقع اگر سایت اون پایین نوشته باشه که حقوق وبسایت محفوظ است شما اجازه کپی کردن ندارید!

raha_jon
پنج شنبه 03 مهر 1393, 21:32 عصر
باید بگیم گیر میدن بنده یک برنامه درست کرده بودم دست بر نمی دارن کهباید تاییده بگیری آخرش گرفتم

mohammad-de
پنج شنبه 03 مهر 1393, 21:42 عصر
باید بگیم گیر میدن بنده یک برنامه درست کرده بودم دست بر نمی دارن کهباید تاییده بگیری آخرش گرفتم

خب من چطور باید تاییده بگیرم؟

یعنی بره سایت ایمیل بزنم و ازشون بره استفاده از مالب اجازه بگیرم؟

gwtw2013
پنج شنبه 03 مهر 1393, 21:42 عصر
فقط برای سایتایی تاییدیه می خوان که copyright داره ولی اونایی که نوشته کپی مجاز است مشکلی نداره

raha_jon
پنج شنبه 03 مهر 1393, 21:56 عصر
خب من چطور باید تاییده بگیرم؟

یعنی بره سایت ایمیل بزنم و ازشون بره استفاده از مالب اجازه بگیرم؟

بله دقیقا با پشتیبانی سایت تماس بگیری چه تلفنی چه با ایمیل و قضیه را تعریف کنی و اونا هم یا همین جوری تاییده بفرستن و یا ازت درخواست کنن که فعلان قسمت را به برنامت اضافه کن تا تاییده بفرستیم من حدود یک هفته تو این مسئله گیر کردم خود سایت می گفت کافیه منابع را ذکر کنی که از سایت ما برداشته ای بعش حله اما بازار گیر داده بود